Lehekülg 151, kokku 201 EsimeneEsimene ... 51101141147148149150151152153154155161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 001 kuni 3 020, kokku 4013

Algupärane

Njah. Minu (prillide?) jaoks oli Özil siiski parem. Korralikult juhtis Arsenali mängu, tekitas kamaluga võimalusi kust pidanuks tegelikult veel sööte tulema ja rabas kõvasti ka kaitses. Liigas sai kirja värava ning 6 assisti nelja mänguga. Huvitav, et kui tema mängu abil võidetakse suuremaskooriliselt kui ühe väravaga siis see räägib tema vastu (nagu aru saan).
    Teemaks Inglise meedias aga on jah hetkel Lester seda pean tõdema (aga küll nad kevadeks langevad ka nagu ikka nende ühe hooaja üllatustega), siin üldine ja omapärane.

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Mu meelest võib küll vardy auhinda kah teenituks lugeda -ikka väga stabiilselt lööb hetkel kollid ära. Masendav, et Wenger surmasuudluse sai -selle needuse oleks võind kellelegi teisele libistada. Nüüd on november hukas

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Njah. Minu (prillide?) jaoks oli Özil siiski parem. Korralikult juhtis Arsenali mängu, tekitas kamaluga võimalusi kust pidanuks tegelikult veel sööte tulema ja rabas kõvasti ka kaitses. Liigas sai kirja värava ning 6 assisti nelja mänguga. Huvitav, et kui tema mängu abil võidetakse suuremaskooriliselt kui ühe väravaga siis see räägib tema vastu (nagu aru saan).
    Teemaks Inglise meedias aga on jah hetkel Lester seda pean tõdema (aga küll nad kevadeks langevad ka nagu ikka nende ühe hooaja üllatustega), siin üldine ja omapärane.
    Özili vastu ei räägi midagi. Jalgpalli tähtsaim värav on võiduvärav. Üldjuhul on selleks teine värav.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ohh ffs, hirmus kuidas kõik ikka teid kotivad, eksole

Vardy oleks pidanud selle saama juba eelmisel korral. JA sellel korral.
    Siin mingit briti meedia vandenõud välja lugeda on ikka ubrelol.
    KOLMES mängus lüüa VÕIDUVÄRAV (otsustav). Kokku skoorida 9s mängus järjest. What else can you fookin dooo ?

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Oktoobris tegelikult kahes mängus Vardylt võiduvärav

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ohh ffs, hirmus kuidas kõik ikka teid kotivad, eksole

Vardy oleks pidanud selle saama juba eelmisel korral. JA sellel korral.
    Siin mingit briti meedia vandenõud välja lugeda on ikka ubrelol.
    KOLMES mängus lüüa VÕIDUVÄRAV (otsustav). Kokku skoorida 9s mängus järjest. What else can you fookin dooo ?
    Sellele, et ta eelmine kuu pidi juba võitma ei vaidle absoluutselt vastu ega ka sellele, et ta on teinud kõik mis võimalik.

Siiski ma arvasin, et oktoobrikuu parima mängija valimisel arvestatakse ikka oktoobrikuud, aga et seda 9 mängulist rekordit peab ka ikkagi arvestama siis my bad. Tegelikult on ta ju löönud 12 väravat sel hooajal seega miks need teised väravad siis oktoobrist välja jätame. Ja kui nii võtta siis eelmine hooaeg lõi ka veel 5 väravat liigas, seega kokku juba 17.

No disrespect to Vardy, kõva vana. Aga rainis su loogika seal lonkas.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

ma arvan, et rainis viitas sellele, et need väravad pole juhus.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

juba puhtalt kiusu pärast küsin, et mis nüüd häälekamate arse poistega juhtunud on?
    rändom ajakirjanik hindab özili valesti - järgneb väikestviisi kiun.
    fa, kes on andnud ka aasta parimate tiitleid poolvildakalt, jagab mingi täiesti tule-eile-meile kaliibriga tolmukoguja vahva väikeklubi ründajale - taaskord siga aia vahel.
    millal ja miks sellised triviaalsed asjad kedagi kottima hakkasid?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kõik kes arvavad, et özil vääris seda rohkem kui Vardy võivad seenele sõita. Pärast võiks paldiski maantee kontrolli ka minna.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    juba puhtalt kiusu pärast küsin, et mis nüüd häälekamate arse poistega juhtunud on?
    fa, kes on andnud ka aasta parimate tiitleid poolvildakalt, jagab mingi täiesti tule-eile-meile kaliibriga tolmukoguja vahva väikeklubi ründajale - taaskord siga aia vahel.
    möh? Üks meite poiss leiab siin et läbi tema prillide võinuks özil saada ja kohe üldistama ?

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

sealt ka eesliide "häälekamad".
    aga vabandust jah. katk, seleta kui viitsid.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    Võimas, et tervest sellest postist mille poindiks oli Arsenali ja Tottsi filosoofiate erinevus võetakse juba mitmendat korda just see üks tükike välja, mis oli sinna toodud ainult selleks, et näidata kuidas meedias "omasid" hoitakse ja et kas sellepärast on ka Tottenhami noorteakadeemia ja nende "identiteet" võimsam.
    Auhinna osas jah minu jaoks oli Özil parem kuna tema diktakteeris meie mängu nii hästi kui võimalik, aga kuna eelmisel kuul pidanuks Vardy saama siis ehk FA'l ongi mingi väikest viisi viivis sees vm. Anyways siis ikka väikest viisi huvitab asi kui minul on tunne, et oma poiss peaks selle auhinna saama.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tehke oma TottsvsArse teema. Ära tüütab.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ise oled ju moderaator. Tõsta Tottenhami ja Arsenali teemad kokku lihtsalt, nagu Itaalia teemas pealinlastega tehti.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Tehke oma TottsvsArse teema. Ära tüütab.
    Jälle super näide kuidas valikuliselt lugeda osatakse. Refereerin teise teemase olukorras kus välja selgitada miks seda ühte lõiku ainult loeti ja hinge võeti. Ja siis kohe võetakse jälle see üks lõik ja loetakse ainult seda.

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ise oled ju moderaator. Tõsta Tottenhami ja Arsenali teemad kokku lihtsalt, nagu Itaalia teemas pealinlastega tehti.
    good one. Siis võiks ManU, City, Live ja Evertoni ka kokku panna juba.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Sa oled millestki valesti aru saanud. Inglismaa jalgpalli alamfoorumi moderaator pole ma mitte.
    blow it all away

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Vicente del Bosque Inglise jalgpallist. Kurb lugeda.

What comes to mind when you say: “English football”?
    There is no “English” football any more, I don’t think: no authentic English style.
    Why not?
    Because of the mix of different styles, the arrival of players from abroad makes it impossible to maintain an “English football”. I imagine there are still some idiosyncrasies at English clubs, teams that are very English, but on the pitch it’s difficult to guess where teams are from. The purity of each [national] style has been lost. I don’t think there’s much difference between any countries. Maybe I’m missing something but even with the national side England has started to look like other sides on the continent.
    blow it all away

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Olen väga nõus sellega. Mixup, eriti kõrgel.
    Proven Kings of Europe!

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003
    Joga Bonito!!!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •