320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

    Nagu suur osa meist juba teab, pikendas Birmingham Chelseast sel hooajal laenul olneva soomlase Mikael Forselli laenu veel üheks hooajaks.
    On see normaalne?? Tavaliselt saadetakse noored või muidu \"ülearused\" mängijad ikka madalamatesse divisjonidesse või siis äärmisel juhul Premieri tippmeeskondadest väljalangemisvõitlust pidavatesse tiimidesse... ja seda enamasti mitte mitmeks hooajaks. Birmingham on väikeste reservatsioonidega võitlemas Meistrite Liiga koha pärast, Premieri märtsikuu parimaks valitud Forsell on aga nende klubide parim väravakütt...
    Kas see on normaalne, et samas liigas mõned positsioonid madalamal asetsev meeskond (Birmingham) ei ole suuteline ostma Chelsea käest klubi ründajate nimekirjas viiendal(!!) kohal olevat mängijat?

    Samas on Portsmouth huvitatud millestki sarnasest - tahetakse pikendada Chelsea poolkaitsja Alexei Smertini laenu...

    Kas tulevikus hakkabki nii olema, et rikkamad klubid ostavad mängijad kokku ja siis ise vaatavad, kellele keda ja millal välja laenata?

    Loodatevasti saab Romani ja teiste sarnaste raha varsti otsa ja asjaolud muutuvad siiski pisut normaalsemaks tagasi...

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

      Originally posted by efafan

      Loodatevasti saab Romani ja teiste sarnaste raha varsti otsa ja asjaolud muutuvad siiski pisut normaalsemaks tagasi...
      ära muretse, naftat jätkub veel kõigest napiks 40 aastaks..
      forssell sealjuures on olnud resultatiivseim chelsea mängija sel hooajal. irooniline.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

        Originally posted by efafan


        Nagu suur osa meist juba teab, pikendas Birmingham Chelseast sel hooajal laenul olneva soomlase Mikael Forselli laenu veel üheks hooajaks.
        On see normaalne?? Tavaliselt saadetakse noored või muidu \"ülearused\" mängijad ikka madalamatesse divisjonidesse või siis äärmisel juhul Premieri tippmeeskondadest väljalangemisvõitlust pidavatesse tiimidesse... ja seda enamasti mitte mitmeks hooajaks. Birmingham on väikeste reservatsioonidega võitlemas Meistrite Liiga koha pärast, Premieri märtsikuu parimaks valitud Forsell on aga nende klubide parim väravakütt...
        Kas see on normaalne, et samas liigas mõned positsioonid madalamal asetsev meeskond (Birmingham) ei ole suuteline ostma Chelsea käest klubi ründajate nimekirjas viiendal(!!) kohal olevat mängijat?
        ja miks nad \"võitlevad\" euroopa koha pärast ja mitte relegatsiooni pärast?? just selle sama kuradi albiino põdra pärast.. poleks seda kolli oleks nad poole vähem väravaid löönud. ja miks nad teda osta ei jõua? sest nad on kuradi vaesurid, kelle koht pole eliidi seas.

        seoses nendega loomadega midagi väga naljakat ka:
        Birmingham City and Warwickshire County Cricket Club are in talks
        with council chiefs over proposals to move to a massive new
        60,000-seat stadium being planned for Eastside.

        The proposed arena will be based on Melbourne\'s Telstra Dome and
        boast a fully retractable roof and moveable lower levels of seating
        which would also enable athletics events to be staged there...


        HAHAHAHA, hea nali kõigepealt võiks oma näruse 30,000 kohalise lauda ära täita..
        laenatud mängijad, laentatud staadion.. mis järgmiseks? laenavad mõne karika ka throphy roomi jaoks??

        SMALL HEATH, SMALL TIME!!!!
        SOTC!!!

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Premier - üldist ja o

          On see normaalne?? Tavaliselt saadetakse noored või muidu \"ülearused\" mängijad ikka madalamatesse divisjonidesse või siis äärmisel juhul Premieri tippmeeskondadest väljalangemisvõitlust pidavatesse tiimidesse.
          madalamatesse divisionidesse saadeti kuni eelmise hooajani paratamatult, kuna liigasisene laenamine oli keelatud.. Arsenal oma noorm2ngijat nyyd Chealsea\'sse vast t6esti ei laenaks, aga Birminghami kyll (ses m6ttes on estonil 6igus, et Euroopa-kohti ryndavad nad suuresti oma parimale skoorijale t2nu..(a la Pennanti siirdumine jne nimetati hoooaja algul naljaga pooleks oma konkurentide konkurentide tugevdamiseks, ja n2e, Leeds v6ttiski n2it. ManU-lt olulisi punkte 2ra )
          see on kyll soomlastele uhkustamise koht, et Forssell niipalju on l88nud (juhuslikult teistest Chelsea ryndajatest rohkem), aga see ei t2henda ju abs-lt, et see ka siis nii oleks, kui ta ka praegu Londonis m2ngiks,
          pigem vastupidi, City on talle suurep2rane koht enda n2itamiseks
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

            Micky Adams on tagasi 1. divisjonis - koos oma meeskonna, Leicester Cityga. Kuigi Ipswichi Marcus Benti ja Les Ferdinandi ilusatest väravatest viigistati Charltoniga, mis tähendab, et Charlton peab Euroopast nähtavasti järgmisel hooajal vaid unistama; otsustavaks sai aga Wanchope võiduvärav Man City eest Newcastle vastu. Võrreldes hooajaga, mil Premierist välja langeti, on teenitud juba 2 punkti rohkem, 2 mängu on aga veel pidada.

            Micky Adams: But I have learned a lot from the Premiership and I have enjoyed it. I want us to get back there now. Kui Adams sai sellega hakkama pärast eelmist relegatsiooni, siis miks mitte ka nüüd? Seekord ei tohiks langemine divarisse nii suurt mõju avaldada, 2002. aastal oli Leicester ikka tõsistes raskustes, seda eelkõige rahalise poole pealt...

            Edaspidi siis tuleb Leicesterist rääkida juba teise teema all, Mickyle aga edu (va kahes mängus loomulikult ).

            2-1 Evertoni võitnud Wolvesigagi on suht sama lugu, neil on aga väike matemaatiline võimalus püsima jääda veel olemas. Pärast järgmist vooru saab aga neile ja nähtavasti ka Leedsile aidaa lehvitada...

            Kohtumiseni 1. divisjonis!

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

              Üks uitmõte viis teiseni ja nii hakkasingi siin omaette mõlgutama - seoses Leedsi väljalangemisega vist - miks mõned klubid tekitavad sinus erilisi tundeid, mõned jälle mitte.
              Ja jõudsin järeldusele, et küsimus on tegelikult lapsepõlves, st ajas, millal hakkasid Inglise liigat jälgima. Vältimatult.
              Ma ei tea kuidas on teistega siin, aga minuga on nii:
              1. On väike hulk klubisid, ilma kelleta ma Premieri ette ei kujuta: minu puhul on need \'pool, Everton, ManU, Spurs, Arsenal, Villa, Southampton. Ongi enam-vähem kõik. Mõned neist on sümpaatsed, mõned kohutavalt ebasümpaatsed - aga kuidas saaks nendeta läbi?
              2. Teine kategooria on klubisid, kes minu jaoks nagu kuuluksid sinna kõige kõrgemale - isegi siis, kui nad enam kunagi sinna reaalselt välja ei jõua: Norwich, QPR, Luton, Derby, Nottingham Forest, Coventry, Sheffield W.
              3. Järgmine grupp on klubisid, kes võivad tekitada küll positiivseid (või siis mitte) tundeid, aga kes just nagu võiksid kuuluda paremate sekka: Chelsea, Leeds, Newcastle, Charlton, Blackburn, M\'boro, Leicester, West Ham. Neist suurem osa veetis 80-d teises divisjonis või madalamal või siis pendeldas üles-alla.
              4. Ja siis on \"võõrkehad\", klubid kes ei tekita nii ega naa tundeid enam vanas inimeses, sest tema nooruspõlves olid nad kõike muud kui tippklubid: Bolton, Fulham, Birmingham, Portsmouth.

              Vaat sellised patused mõtted tikkusid pähe.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                Aga eks mõnedele saab klubi sümpaatseks CMi mängides ja Fulhami fänniks saingi sellest mängust. Aga jah püüan nüüd sellest jamast hoiduda ning jätkan nelja klubi toetamist. Muidu olen natuke Juve ja Arsenali fännamisega järele andud, kuid Interi ja Fulhami fännamine hoogu juurde saanud.

                Edit: BBC on teinud meile sellise kingituse, et näeb otse naiste Fa Cupi finaali: http://www.bbc.co.uk/newsa/n5ctrl/sport/live/facup1.ram
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                  Originally posted by Henryfan
                  Aga eks mõnedele saab klubi sümpaatseks CMi mängides ja Fulhami fänniks saingi sellest mängust. Aga jah püüan nüüd sellest jamast hoiduda ning jätkan nelja klubi toetamist. Muidu olen natuke Juve ja Arsenali fännamisega järele andud, kuid Interi ja Fulhami fännamine hoogu juurde saanud.
                  aga kuidas sul need omavahelised mängud siis lähevad? sel hooajal mängisid need meeskonnad omavahel päris palju mänge? siis loodad, et mõlemal läheb hästi ja mäng lõpeb 6-6?

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                    Originally posted by SleepWalking


                    Originally posted by Henryfan
                    Aga eks mõnedele saab klubi sümpaatseks CMi mängides ja Fulhami fänniks saingi sellest mängust. Aga jah püüan nüüd sellest jamast hoiduda ning jätkan nelja klubi toetamist. Muidu olen natuke Juve ja Arsenali fännamisega järele andud, kuid Interi ja Fulhami fännamine hoogu juurde saanud.
                    aga kuidas sul need omavahelised mängud siis lähevad? sel hooajal mängisid need meeskonnad omavahel päris palju mänge? siis loodad, et mõlemal läheb hästi ja mäng lõpeb 6-6?
                    6-6 oleks vägev, aga omavahelistes mängudes võiks võita see, kellele see oleks kasulikum, aga jah ma aja siin oma rada.. Lootsin, et keegi ei tsitseeri mu postitust, aga jah..Pole hullu vaadakem nüüd FA Cupi finaalia Arsenal - Charlton ja pärast muljetest rääkida. Ise viskab mingi tobeda errori kui vaatama hakkan. Kui keegi vaatab siis võiks ju oma muljed kah kirja panna, mis seis, kumb parem tundus, kes kõige paremini mängis kuigi jah nimedega pole eriti kursis :P
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                      Sarnaselt mcnamarale tulid minulegi pähe mõned mõtted, mis võib-olla vääriks isegi kirja panekut ja teistega jagamist... probleem on siiski pisut teine.

                      Põhimõtteliselt tabasin end mingil hetkel mõtlemas, et mis on mind viimastel aastatel (inglise) liigajalgpalli juures rohkem morjendanud, laias laastus võttes kas võit või kaotus - ehk siis \"võitlus\" meistritiitlile vs heitlus väljalangmise vältimiseks...

                      Premieri juures ei teki mitte mingitki küsimust. Minu arust on viimasel aastakümnel, võiks vist seda perioodi laiendada tervele Premier League`i ajaloole, Inglismaa meistritiitli väärtus vähemalt minu silmis oluliselt devalveerunud, seda eriti seoses paari klubi jõulisele domineerimisega ja üsna suure punktivahega võitja-teise-kolmanda vahel... Seega tahan ma öelda, et relegatsioonivõitlus on märksa huvitavam ja paeluvam. Erinevalt suurest osast siin olen ma üsna sageli kuulanud mängudest raadioülekandeid, fraase meistritiitlite võitmisest ei suuda ma ühtegi meenutada (v-o vaid Manu Meistrite Liiga võidust saaks midagi tuletatud), väljalangejad aga niimoodi ei unune. Ühest küljest on see võitlus olnud pingelisem ja seal meeskonnad vahelduvad, kuid vahel ähvardab relegatsioon ka \"tuntud (suur)klubisid\". Lihtsalt sööbib mällu, kui emotsionaalne kommentaator ütleb: \".... are relegated from the Premiership!\". Sellele järgneb veel tundeküllasem kokkuvõte klubi saavutustest, fännide läbielamistest jne - see aga tekitab tõesti välja langeva meeskonna vastu teatava sümpaatia ja kaastunde.
                      Siiamaani on meelde jäänud Coventry langemine 1. divisjoni - \"After 34 years in the top flight, Aston Villa 3 - Coventry 2, Coventry relegated!\"; rääkimata siis Mart Poomi ja Sunderlandi samalaadsest kogemusest - \"Sunderland are relegated from the Premiership, having beaten by Birmingham City by 2 goals to 0. Sunderland fans and players applaud each other.... With manager like Mick McCarthy and fans like that there is hope that Sunderland could come back but they are down today!\" (või vähemalt midagi väga lähedast sellele).

                      Kas see tekitab kelleski teiseski sarnaseid tundeid või olen mina ainus?? Leedsi fännid ei tule siinkohal vist arvesse, samas ka Sundrelandi omad vist...

                      Premierist allpool on olukord pisut teistsugune, aga võib-olla on see sõltuvuses minu meeskonna figureerimisega nendes liigades, seal olen rohkem keskendunud sellele tabelipoolele, kus Brighton asetseb...

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                        Originally posted by efafan

                        ...Siiamaani on meelde jäänud Coventry langemine 1. divisjoni - \"After 34 years in the top flight, Aston Villa 3 - Coventry 2, Coventry relegated!\"..
                        milline imeline päev see oli.. kõigepealt last scum 2-0 ette ja siis teisel poolajal nad rõvealt mutta tampida.. juampi esimene värav(värav mis ühtlasi covxscumi saatuse otsustas) ja kõige krooniks veel mersoni imeline värav kastist väljast ristnurka..

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Premier - üldist ja o

                          Ohohohoo siis lõunamaalaste 1-2 Premieris. Millal selline kole asi küll viimasti aset leidis? Lähen ajalooraamatust järele vaatama....

                          Hiljem: Tohhoo tonti, kas tõesti esmakordselt kaks Londoni klubi kõrgema liiga eesotsas? Ära sa märgi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                            Andy Gray on guardianis üles seadnud oma hooaja top XI.
                            call me stupid, aga mina ei oskaks ühestki otsast selle valiku üle vaidlema hakata.

                            ---------------niemi----------------
                            lauren- terry- campbell - bridge
                            gerrard - lampard - vieira - pires
                            --------henry - shearer-----------


                            ------------wenger----------------

                            muidugi, gray sõnul on paremäär gerrard, sest ilma temata ei saaks selle hooaja XI koostada, keskele ta ei mahu ja pealegi pole ükski paremäär yheski tiimis olnud outstanding. kah õige.
                            võib ehk vaielda, kumb on märkimisväärsem saavutus, kas terve posu kolle sheareri ea kohta või terve posu kolle birminghami eest... aga forssell nagu ei sobi sellesse teenekasse koosseisu..:P seega fair enough. lugu koos pikemate mõttekäikudega ise siin.

                            edit: jah, parem ja vasak ja nende pidev mixup on mu suurimaks puudujäägiks.
                            a wenger on mul mainit
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                              lauren ja bridge on sul skeemil vähemalt valet pidi, lauren peaks ikkagi paremkaitsja olema. ja bridge asemele valiks ma ühe teise, inglise koondises enam figureerinud vasakkaitsja.

                              ah jaa, manageriks valis Gray Arsene Wengeri.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

                                Liverpooli teemat risustamata mõttetera siia - Thaksin Shinawatra ei tohiks alates järgmisest hooajast Inglise jalgpalli austajatele sugugi võõras nimi olla. Juhul, kui mees Liverpoolist ilma peaks jääma - loe seda - lubab ta hakata otsime uut meeskonda, kuhu investeerida. Huvitav oleks ennustada, kes oleks tema järgmine valik. Villa? Bolton? Newcastle? Või veel keegi neljas..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X