320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kidderminster tekitas minus 15-20 aastat tagasi suurt elevust.

    Kommentaar


      Ma ei tea, kas linna saab hinnata selle järgi kui palju seal narkomaane on. Kui rääkida narkootikumidest ja UKst, siis mul(ning ilmselt enamikel, kes UKs elanud on) tuleb esimesena meelde selline linn nagu Bristol. Seal on epideemia ikka päris metsik. Mulle oldi varem tänaval kõndides narkootikume pakutud ühe korra Tenerifel. Bristolis oleks esimese 15 minuti jooksul ilmselt pakkujatelt võinud terve narkolabori kokku osta. Samas linn ise on väga viisakas ning UKs üks rikkamaid.

      Swanseas ma küll käinud ei ole, kuid keeruline on näha, et tegemist võiks olla suurema pärapersega kui näiteks Birmingham-Coventry või Norwich.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma ei tea, kas linna saab hinnata selle järgi kui palju seal narkomaane on. Kui rääkida narkootikumidest ja UKst, siis mul(ning ilmselt enamikel, kes UKs elanud on) tuleb esimesena meelde selline linn nagu Bristol. Seal on epideemia ikka päris metsik. Mulle oldi varem tänaval kõndides narkootikume pakutud ühe korra Tenerifel. Bristolis oleks esimese 15 minuti jooksul ilmselt pakkujatelt võinud terve narkolabori kokku osta. Samas linn ise on väga viisakas ning UKs üks rikkamaid.

        Swanseas ma küll käinud ei ole, kuid keeruline on näha, et tegemist võiks olla suurema pärapersega kui näiteks Birmingham-Coventry või Norwich.
        Pärisel? Ma elasin Bristolis töö asjus nädal aega ja mul olid küll vaid meeldivad mälestused. Tõsi, see oli küll 6 aastat tagasi umbes. Ja pärast käisin perega ka. See nüüd küll oli uudis.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Birminghamis on vähemalt mingi elu. Kuigi, tõsi, ilmselt kõige koledam linn pärast Essenit kogu Euroopas. Ja ma imetlen inimesi, kes saavad öelda, et neile on pakutud narksi ainult Tenerifel, sest mulle pakutakse igasugu värke igas lõunamaa riigis.

          Kommentaar


            Mõned on aegade jooksul silma hakanud:

            Dagenham & Redbridge - kõlab nagu mingi advokaadibüroo või moebränd
            Oldham Athletic - vanakooli atleedid
            Sheffield Wednesday - no comments

            Kommentaar


              MK Dons võlub mind nimega esimesest silmapilgust, kui nad ManU kunagi 4-0 võitsid.

              Huvitavaid tiime leidub hulganisti sellises sarjas, nagu "FA Vase", näiteks:

              Badshot Lea
              Rusthall (LOL)
              Lopes Tavares (keegi vist enda nime järgi nimetanud)
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Birminghamis on vähemalt mingi elu. Kuigi, tõsi, ilmselt kõige koledam linn pärast Essenit kogu Euroopas. Ja ma imetlen inimesi, kes saavad öelda, et neile on pakutud narksi ainult Tenerifel, sest mulle pakutakse igasugu värke igas lõunamaa riigis.
                +1 selle stuffi pakkumisega...

                Lissabonis oli näiteks puhta lootusetu - igal tänavanurgal pakuti mingit stuffi.
                Kui kohalikult tuttavalt küsisin, et what gives - kuidas nad nii julged on, siis ta ütles, et kotikestes/pakikestes on mingi jahu ja sooda jms. Ehk kui ment peale lendab, siis ei ole tüüp millegi kahtlasega tegelemas

                Aga näiteks ka Prahas nädalavahetusel liikuda oli päris keeruline. Prooviti pakkuda igasugu pulbreid ja veel igasugu teenuseid kah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Sheffield Wednesday - no comments
                  Sellel nimel on väga lihtne põhjendus. Nimelt asutati 1820-l aastatel Sheffieldis kriketiklubi. Klubi asutajaliikmetel oli kolmapäeviti vaba päev (igasugu rikkurid ei töötanud toona kuus päeva nädalas) ja nõnda nad kolmapäeviti kriketit mängima hakkasidki. Nimi jäi püsima ka siis kui hakati jalkat taguma. Algselt olid nad Wednesday Football Club.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Hashtag United on ka päris hea leid
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      linn iseenesest f amazing. esimest korda kui seal käidud sai siis läksin suvalisse baari jalkat vaatama ja ukse lahti teed oli suur manchesteri silt seal ja kõigil särgid seljas no igakord tuleb see meelde kui eestis midagi vaatama kuhugi minna, sest siin on see sellega võrreldes jamh..
                      Jumal tänatud, et Eestis nii pole.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Tehtud mingi läbi aegade pe*nise võrdlus:
                        Watch the best live coverage of your favourite sports: Football, Golf, Rugby, Cricket, Tennis, F1, Boxing, plus the latest sports news, transfers & scores.


                        Endalegi üllatuseks oleme esimene meeskond, kes ilmselt ületab 7k punkti piiri. Aga mitte see polnud mitte kõige huvitavam.
                        Palju huvitavam on see, kas Aston Villa saab enne Man Cityt 6k kätte?
                        Newcastle saab ilmselt järgmise klubina 5k kätte.
                        Aga kes saab järgmisena 4k?
                        Kas Leicester City saab 3k kätte enne Stoke? Nottingham Forest on hetkel üleminekumängude play-off positsioonil, äkki nemad hoopis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Tehtud mingi läbi aegade pe*nise võrdlus:
                          Watch the best live coverage of your favourite sports: Football, Golf, Rugby, Cricket, Tennis, F1, Boxing, plus the latest sports news, transfers & scores.


                          Endalegi üllatuseks oleme esimene meeskond, kes ilmselt ületab 7k punkti piiri. Aga mitte see polnud mitte kõige huvitavam.
                          Palju huvitavam on see, kas Aston Villa saab enne Man Cityt 6k kätte?
                          Newcastle saab ilmselt järgmise klubina 5k kätte.
                          Aga kes saab järgmisena 4k?
                          Kas Leicester City saab 3k kätte enne Stoke? Nottingham Forest on hetkel üleminekumängude play-off positsioonil, äkki nemad hoopis?
                          Mis mind selle juures enim üllatab on et sky.. SKY on teinud edetabeli, mis ei hõlma ainult premier liigat, mis ju teatavasti oli siis kui jalgpall üldsegi algas.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kui suure sõja ajal jalkat mängiti ja pärast sõda Arse omale liigakoha ostis.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Jõudsin ka lõpuks "Sunderland 'til i die" esimese hooaja vaatamiseni. Tähelepanekuid on kaks: esiteks suudavad jalgpalliklubi tegelinskid terve hooaja uskumatult sisutühja pr-pläma ajada ja teiseks ongi fännid sellised, et paari võidu järel on manager jumal, paari kaotuse järel otsekohe vallandada.
                              Kogu lõputu bullshiti järel on ainus asi mis ei valeta liigatabel.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                See ei ole nii lihtne. Sa võid võita CLi ja liiga, aga kui Sul pole FA Cupi, siis pole Sa midagi väärt.
                                Naersin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X