320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu meelest võib küll vardy auhinda kah teenituks lugeda -ikka väga stabiilselt lööb hetkel kollid ära. Masendav, et Wenger surmasuudluse sai -selle needuse oleks võind kellelegi teisele libistada. Nüüd on november hukas

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Njah. Minu (prillide?) jaoks oli Özil siiski parem. Korralikult juhtis Arsenali mängu, tekitas kamaluga võimalusi kust pidanuks tegelikult veel sööte tulema ja rabas kõvasti ka kaitses. Liigas sai kirja värava ning 6 assisti nelja mänguga. Huvitav, et kui tema mängu abil võidetakse suuremaskooriliselt kui ühe väravaga siis see räägib tema vastu (nagu aru saan).
      Teemaks Inglise meedias aga on jah hetkel Lester seda pean tõdema (aga küll nad kevadeks langevad ka nagu ikka nende ühe hooaja üllatustega), siin üldine ja omapärane.
      Özili vastu ei räägi midagi. Jalgpalli tähtsaim värav on võiduvärav. Üldjuhul on selleks teine värav.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ohh ffs, hirmus kuidas kõik ikka teid kotivad, eksole

        Vardy oleks pidanud selle saama juba eelmisel korral. JA sellel korral.
        Siin mingit briti meedia vandenõud välja lugeda on ikka ubrelol.
        KOLMES mängus lüüa VÕIDUVÄRAV (otsustav). Kokku skoorida 9s mängus järjest. What else can you fookin dooo ?

        Kommentaar


          Oktoobris tegelikult kahes mängus Vardylt võiduvärav
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ohh ffs, hirmus kuidas kõik ikka teid kotivad, eksole

            Vardy oleks pidanud selle saama juba eelmisel korral. JA sellel korral.
            Siin mingit briti meedia vandenõud välja lugeda on ikka ubrelol.
            KOLMES mängus lüüa VÕIDUVÄRAV (otsustav). Kokku skoorida 9s mängus järjest. What else can you fookin dooo ?
            Sellele, et ta eelmine kuu pidi juba võitma ei vaidle absoluutselt vastu ega ka sellele, et ta on teinud kõik mis võimalik.

            Siiski ma arvasin, et oktoobrikuu parima mängija valimisel arvestatakse ikka oktoobrikuud, aga et seda 9 mängulist rekordit peab ka ikkagi arvestama siis my bad. Tegelikult on ta ju löönud 12 väravat sel hooajal seega miks need teised väravad siis oktoobrist välja jätame. Ja kui nii võtta siis eelmine hooaeg lõi ka veel 5 väravat liigas, seega kokku juba 17.

            No disrespect to Vardy, kõva vana. Aga rainis su loogika seal lonkas.

            Kommentaar


              ma arvan, et rainis viitas sellele, et need väravad pole juhus.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Jätkates noorte teemal. Premier League club-trained players at new low, study says

                Kommentaar


                  juba puhtalt kiusu pärast küsin, et mis nüüd häälekamate arse poistega juhtunud on?
                  rändom ajakirjanik hindab özili valesti - järgneb väikestviisi kiun.
                  fa, kes on andnud ka aasta parimate tiitleid poolvildakalt, jagab mingi täiesti tule-eile-meile kaliibriga tolmukoguja vahva väikeklubi ründajale - taaskord siga aia vahel.
                  millal ja miks sellised triviaalsed asjad kedagi kottima hakkasid?
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Kõik kes arvavad, et özil vääris seda rohkem kui Vardy võivad seenele sõita. Pärast võiks paldiski maantee kontrolli ka minna.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      juba puhtalt kiusu pärast küsin, et mis nüüd häälekamate arse poistega juhtunud on?
                      rändom ajakirjanik hindab özili valesti - järgneb väikestviisi kiun.
                      fa, kes on andnud ka aasta parimate tiitleid poolvildakalt, jagab mingi täiesti tule-eile-meile kaliibriga tolmukoguja vahva väikeklubi ründajale - taaskord siga aia vahel.
                      millal ja miks sellised triviaalsed asjad kedagi kottima hakkasid?
                      möh? Üks meite poiss leiab siin et läbi tema prillide võinuks özil saada ja kohe üldistama ?

                      Kommentaar


                        sealt ka eesliide "häälekamad".
                        aga vabandust jah. katk, seleta kui viitsid.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          juba puhtalt kiusu pärast küsin, et mis nüüd häälekamate arse poistega juhtunud on?
                          rändom ajakirjanik hindab özili valesti - järgneb väikestviisi kiun.
                          fa, kes on andnud ka aasta parimate tiitleid poolvildakalt, jagab mingi täiesti tule-eile-meile kaliibriga tolmukoguja vahva väikeklubi ründajale - taaskord siga aia vahel.
                          millal ja miks sellised triviaalsed asjad kedagi kottima hakkasid?
                          Võimas, et tervest sellest postist mille poindiks oli Arsenali ja Tottsi filosoofiate erinevus võetakse juba mitmendat korda just see üks tükike välja, mis oli sinna toodud ainult selleks, et näidata kuidas meedias "omasid" hoitakse ja et kas sellepärast on ka Tottenhami noorteakadeemia ja nende "identiteet" võimsam.
                          Auhinna osas jah minu jaoks oli Özil parem kuna tema diktakteeris meie mängu nii hästi kui võimalik, aga kuna eelmisel kuul pidanuks Vardy saama siis ehk FA'l ongi mingi väikest viisi viivis sees vm. Anyways siis ikka väikest viisi huvitab asi kui minul on tunne, et oma poiss peaks selle auhinna saama.

                          Kommentaar


                            Tehke oma TottsvsArse teema. Ära tüütab.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Tehke oma TottsvsArse teema. Ära tüütab.
                              Jälle super näide kuidas valikuliselt lugeda osatakse. Refereerin teise teemase olukorras kus välja selgitada miks seda ühte lõiku ainult loeti ja hinge võeti. Ja siis kohe võetakse jälle see üks lõik ja loetakse ainult seda.

                              Algselt postitas Stok
                              Ise oled ju moderaator. Tõsta Tottenhami ja Arsenali teemad kokku lihtsalt, nagu Itaalia teemas pealinlastega tehti.
                              good one. Siis võiks ManU, City, Live ja Evertoni ka kokku panna juba.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ise oled ju moderaator. Tõsta Tottenhami ja Arsenali teemad kokku lihtsalt, nagu Itaalia teemas pealinlastega tehti.
                                Sa oled millestki valesti aru saanud. Inglismaa jalgpalli alamfoorumi moderaator pole ma mitte.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X