320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    bet365 kaudu peaks kõiki nägema aga vajab panustamist vist
    The One and Only

    Kommentaar


      Paksud võivad peeglist vaadata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas decrakas Vaata postitust
        bet365 kaudu peaks kõiki nägema aga vajab panustamist vist
        Premmi 365 ei näita.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Unustasin lisada, et seikluseotsijatel ja jobudel mitte tülitada.
          Tahtsin öelda, et ei ole olemas sellist asja. Firma kes omab õigusi ei kajasta kõiki mänge nii palju kui ma aru saan.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Tahtsin öelda, et ei ole olemas sellist asja. Firma kes omab õigusi ei kajasta kõiki mänge nii palju kui ma aru saan.
            Keegi mainis seal seda TV3 teenust. Mul on ka ajusopis kuskil, et keegi kuskil/kunagi väitis, et saab feede valida oma maitse järgi netis, kui see teenus aktiivseks läheb. Oli küll naeruväärse SD kvaliteediga, kuid ikkagi. See ei vasta siis tõele?

            Mujal maailmas pole mingit sellist teenust? Põmst, et maksad VPNiga nt.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              NBC Sports Gold näitas üsna kenasti alumise otsa mänge (otse), kordusest siis hiljem kõik. VPN ja makse. Mingil moel nende teenus nüüd kolib kuskile sõsarteenusesse.

              Dazn olevat veel parem, aga see väidetavalt keerukam üles seada maksmise ja VPNiga toimimise osas, seega pole seda proovinud.

              Kommentaar


                Seoses West Bromi tagasituleku ja Villa püsimajäämisega on järgmisel hooajal Premieris viis originaali: nemad kaks, Burnley, Everton ja Wolves.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Seoses West Bromi tagasituleku ja Villa püsimajäämisega on järgmisel hooajal Premieris viis originaali: nemad kaks, Burnley, Everton ja Wolves.
                  Miks nad originaalid on? Or what?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Miks nad originaalid on? Or what?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ühest küljest a la Rob Sarv



                      Teisalt... you had one job.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ühest küljest a la Rob Sarv



                        Teisalt... you had one job.
                        Raha saavad nad kindlasti. Liigasse tagasi mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Raha saavad nad kindlasti. Liigasse tagasi mitte.
                          Kas eksimuse rahaga kinni tagumine mitte ole ohtlik tendents?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kas eksimuse rahaga kinni tagumine mitte ole ohtlik tendents?
                            Kahju on sündinud. Põhjustajaks kullisilma kokkujooks. Et SHU sai kunagi rahhi Teveze asjus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kahju on sündinud. Põhjustajaks kullisilma kokkujooks. Et SHU sai kunagi rahhi Teveze asjus.
                              Tevezi kaasus on vast vähe teine teema ja seal võinuks reaalselt punktide kallale pigem minna.

                              Tekib lihtsalt küsimus, et kas HE/EPL peab nüüd hinnakirja koostama, et kui miski, keski eksib, siis lihtsalt esitad arve ja lähed eluga edasi?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Üks on kohtuniku eksimus, mis on siiski endiselt subjektiivne. Antud süsteem ei tohtinuks olla subjektiivne. Seega on keiss täiesti olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X