320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna 21 aastat tagasi külastas Michael Jackson Fulhami. Pärast Harrodsi mänguasjaosakonnas veedetud hommikupoolikut tegi Mohammed Al-Fayed popikuningale ettepaneku jalgpalli vaatama minna. Fulham mängis Inglise liiga teises divisjonis (tänase nimega League One) ja võitis Wiganit 2:0. Pärast mängu teatas Michael, et kuigi see oli tema esimene spordivõistlus, oli ta meeldivalt üllatunud ja lubas edaspidi jalkat fännama hakata. Kaks aastat hiljem tõusis Fulham Premieri, aga Michael Jackson ei tulnud enam kunagi Craven Cottage'ile.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      liverpooli superfännidele mõtisklemiseks: kuidas on divoc tagurpidi?
      etteruttavalt: olen teadlik ühest puuduvast k-tähest.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        liverpooli superfännidele mõtisklemiseks: kuidas on divoc tagurpidi?
        etteruttavalt: olen teadlik ühest puuduvast k-tähest.
        k nagu kohuke
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Looks like this Covid -19 is very discriminatory by nature mainly affecting relegation teams

          Bournemouthi vv. on poes käies nakatunud
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            Bournemouthi vv. on poes käies nakatunud
            Tea, kas neil on lepingus sees, et peab kuskil kaubanduskeskustest prilllaudu lakkuma vms. Või tehakse neile heategevustuure haiglatesse. Väga kummaline kokkusattumus igatahes!

            Kommentaar


              Natsirämps leidis omale toreda nime - Democratic Football Lads Alliance. Näitab kui toksiline nähtus on endiselt Inglise jalgpall.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                lugesin naisrämps esimese korraga..

                Kommentaar


                  Üliveider neid tühjade tribüünidega mänge vaadata. Välja arvatud muidugi mancity, kõlarid neil ka endiselt töökorras, ajavad üksigi asja ära. Ainus asi millest äste aru ei saanud olid need kinoekraanid otsatribüünidel..
                  104401954_1154885201534081_1342136327620989415_n.jpg


                  (sry ei viitsind mancity teemat teisele lehele otsima minna)




                  /end troll
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Tänast mängu vaadates tabasin end mõttelt, et väga innukalt ja õhku vahele laskmata elatakse kaasa.
                    Siis mudugi tuli meelde, et DJ is in da haus.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Need haamrite mullid publikuta mängus on naljakad. Eriti kui värav annuleeritakse ja Moyes saab suurema jao neist omale selga.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kui Premier Inglismaal tegelikult ka oma brändi nähtavust taotleks, mitte vaid teleraha, lubaks ta beebsil tihedamalt oma mänge laivis näidata kui kord kolmekümne aasta jooksul. Üpris tähtsuseta Saintsi ja City mängu vaatas jõhker arv inimesi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Championshipis on taimaudid juba nagu täitsa päris.

                          Kommentaar


                            Siin ma olen ilmselt full-McN, aga mulle need pausid ei meeldi. Tempo lõhuvad ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Siin ma olen ilmselt full-McN, aga mulle need pausid ei meeldi. Tempo lõhuvad ära.
                              Pakuks, et ei leidu foorumis kedagi kellele need meeldiks.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Pakuks, et ei leidu foorumis kedagi kellele need meeldiks.
                                Aga ma pakun.

                                Et telefirmadele see väga meeldib. Siis hakkab meeldima VEEL rohkem ka jalgpallijuhtidele. Ja siis tulebki lõpuks USA turu kauaoodatud soov - müüa mängu keskele vähemalt kaks minutist reklaamipausi juurde. Ja see paus ei kaogi ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X