320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks seda artiklit ei oleks võinud paari nädala pärast teha kui kõik numbrid on lõplikult paigas?

    Ja see tabel seal lõpus näitab, et City on küll mõistlikult majandanud. Samal ajal United on täielik naljakoht.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kaks mängu muudavad kümne aasta arve vähe ning sel ajal, kui kõik numbrid lõplikult paika saavad, ei loe keegi enam BBC-d.
      Aga milno ja hendo on ühe mängu sees :S

      Kommentaar


        Oh jah. Lõunamaa senjooridel on nüüd küll peakratsimist, mida selliste satsidega peale hakata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          City põletas 10 aastaga miljardi ja muud huvitavat:

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Mis need arrivals ja departures on? Ühe veeru võiks veel juurde teha, kus oleks balanss jagatud trofeede arvuga. Selle arvestuses oleks Everton kõige viimane, isegi Naplolil on kaks coppat.
            Palju kokku mängijaid sisse ja välja. Itaalia hiilgab selles osas, rahvasteränne korralik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ma saan inglise keelest aru küll, aga mida need arvud tähendavad? Sa ei usu ju ometi, et Man City kümne aastaga 255 mängijat ostis, ehk igal aastal 25? See on mingi koos akadeemia ja naistega või?
              Nad ju ostavad mingeid klemme, keda siis üle maailma hoitakse. https://en.wikipedia.org/wiki/2018%E...ty_F.C._season Vaata siin näiteks transfer outi. Et samamoodi pannakse raha ka noorte endale kuhjamisele jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mis need arrivals ja departures on? Ühe veeru võiks veel juurde teha, kus oleks balanss jagatud trofeede arvuga. Selle arvestuses oleks Everton kõige viimane, isegi Naplolil on kaks coppat.
                Millal Tottenham viimati midagi võitis?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma lugesin Liverpooli nelja viimase aasta transferid kokku ja sain 19. Edasi ei viitsinud, aga sealt 208-ni on jõhker maa. Ma arvan, et Cityl käib umbes samamoodi. Ehk siis minu küsimus on, keda selles tabelis loetakse arrivals ja departures sisse? Summasid muidugi need kilogrammid ei muuda.
                  Newcastlei ja Arsenali puhul on tegemist pealtvaatajatega. Teiste satside kohta ei tea.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tudeng Vaata postitust



                    paistab nagu screenshot transfermarktist

                    kui laenuleminekud ja tulekud ka hulgas on, tulebki vist u. niipalju (ja enamik neist ongi ju mingid tundmatud noored, keegi Awonyiy tuli näit. eelmisel hooajal Gentist Pooli tagasi - pole kuulnudki)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Nii see on, et Sunderland, Villa ja Everton püsisid seal eesotsas lausa seitsmekümnendateni - ehkki Sunderland peale II maailmasõda enam tiitlit ei võitnud. Seda kurvem on näha selle suurklubi tänast seisu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Cantona vs huligaan. Inglise jalgpalli kajastus Eesti ajakirjanduses oli toona olematu ja Soome teleuudistest käis see vaid paar korda läbi. Mäletan, et toonased inglise ajalehed olid küll lugusid sellest täis, käisin neid raamatukogus lugemas - kuid võib vaid ette kujutada, mis täna juhtuks kui mõni jalgpallur midagi sellist ette võtaks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Cantona vs huligaan. Inglise jalgpalli kajastus Eesti ajakirjanduses oli toona olematu ja Soome teleuudistest käis see vaid paar korda läbi. Mäletan, et toonased inglise ajalehed olid küll lugusid sellest täis, käisin neid raamatukogus lugemas - kuid võib vaid ette kujutada, mis täna juhtuks kui mõni jalgpallur midagi sellist ette võtaks.
                            Ma olin toona 12 ja inglise keeles ei lugenud, aga ma mäletan küll, kuidas ma seda täitsa ajalehest lugesin. Võis olla äkki Liivimaa Kuller või Liivimaa Kroonika.

                            Kommentaar


                              Premmi suvise akna lõpp tõsteti tagasi 1. septembri peale

                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Talvevahetund.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X