320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ungari/Poola ultrate tulek Inglismaale

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Guardian kirjutab, et nende endine jalgpallikorrespondent David Lacey on lahkunud 83-aastasena.
      Ma arvan, et mu esmatutvus Guardianiga oli 1988. aasta paiku kui isa hakkas Inglise lehti koju tooma. Lacey artikleid, nii mängureportaa˛e kui üldisemaid käsitlusi lugesin ma sealtpeale alati. Oli aegu kui see oli ilmvõimatu, oli aegu kui selleks pidi raamatukogu külastama. Umbes aastast 1997 oli Guardian juba veebis. Lacey kirjutas alati lennukalt ja tõi põnevaid paralleele, aga ka ausalt kui oli vaja kritiseerida. Tõeline spordiajakirjanduse ikoon. Puhaku rahus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        eilane väravate hulk
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Guardian kirjutab, et nende endine jalgpallikorrespondent David Lacey on lahkunud 83-aastasena.
          Ma arvan, et mu esmatutvus Guardianiga oli 1988. aasta paiku kui isa hakkas Inglise lehti koju tooma. Lacey artikleid, nii mängureportaaže kui üldisemaid käsitlusi lugesin ma sealtpeale alati. Oli aegu kui see oli ilmvõimatu, oli aegu kui selleks pidi raamatukogu külastama. Umbes aastast 1997 oli Guardian juba veebis. Lacey kirjutas alati lennukalt ja tõi põnevaid paralleele, aga ka ausalt kui oli vaja kritiseerida. Tõeline spordiajakirjanduse ikoon. Puhaku rahus.
          See läheb nüüd isiklikuks, aga see ei saanud ju ometi 1988. aastal juhtuda Eestis, kui Briti lehti koju toodi? Või siiski?

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            See läheb nüüd isiklikuks, aga see ei saanud ju ometi 1988. aastal juhtuda Eestis, kui Briti lehti koju toodi? Või siiski?
            Sai juhtuda ja juhtus. 1986 olnuks see võimatu (v.a Morning Star, kus siiski ka avaldati liigatabelit ja tulemusi), aga 1988 täiesti võimalik.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vanasti oli palju tavalisem, et väljakumängija pidi väravasse minema. Kui mina vaatama hakkasin, oli pingil ainult üks vend ja lubatud üks vahetus ning vaht seal ei istunud. Niall Quinni pendlatõrje oli muide geniaalne. Polegi seda varem näinud. Huvitav palju vaht tänapäeval karistada saaks, kui kohtunikku kinnastega viskaks nagu Tony Coton selles mängus?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Nurgalöökide tagajärel algust saanud kiirrünnakud on sel hooajal olnud väga resultatiivsed. Pole ime, et nii paljud meeskonnad mängivad nurgalööke lihtsalt lahti ja üritavad leida alternatiivseid viise kuidas pall kasti viia.

                Kommentaar


                  Brentfordi boss pani ette, et nädalavahetuse Premieri mängud ja järgmise nädala liigakapi poolfinaalid edasi lükata. Raske uskuda, et telefirmad sellega lepivad, aga koroona kimbutab taas hullupööra mitmeid klubisid.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Brentfordi boss pani ette, et nädalavahetuse Premieri mängud ja järgmise nädala liigakapi poolfinaalid edasi lükata. Raske uskuda, et telefirmad sellega lepivad, aga koroona kimbutab taas hullupööra mitmeid klubisid.
                    Kimbutab ka madalamal kui ainult Premmis, seega Premmi eelistamine* oleks hetkel lamp. Kui teha suuri otsuseid, siis oleks paus kuni Jõulute lõpuni aus ja 27. Detsembrist jätkata igalpool, aga ma kahtlen, et keegi seda julgeks teha.

                    Kommentaar


                      Covid League läheb ikka väga lappama. Tervitan ka kõiki Fantasy mängijaid.

                      Kommentaar


                        Taipohh kui cancelisse lükatakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Covid League läheb ikka väga lappama. Tervitan ka kõiki Fantasy mängijaid.
                          Mulle just fantasys meeldib hetkel. Saab korralikku rank boosti lõpuks tänu vahetustele ja 11 mängijat väljakule olukorras, kus paljudel on 8-9 alustajat. Ja siis hea vaadata, kuidas on toodud ManU ja West Hami mängijaid ning nüüd need mängud ära jäävad

                          Midagi head ei tõota liigale, kui juba praegu pooled mängud ära jäävad ja Covid on 100% vaktsineeritusega tiimides ka möllamas...

                          Kommentaar


                            hilisem Boro staar JAF sai Inglismaal jala valgeks alles hooaja keskel, Swindoni jaanuarikuises karikamängus ManCity vastu,
                            (keegi teine peale Summerbee sellest satsist tuttav ette ei tule)

                            liigavärava sahistas võrku alles 27. vooru võidumängus Spursiga, kus Barmby oli vastased ette viinud
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Ei leidnud täpset/üldisemat teemat kuhu see postitada, aga vist esmakordselt on tekkinud nii suur arv olukordi, kus mängijate lepingud läbi saamas:

                              Kommentaar


                                City on teisena löönud liigas 54 väravat, nende edukamatel on hinge peal seitse väravat ja esikümnesse asja pole.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X