320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Googleda mõistet Victim Blaming, sorry aga sa oled ikka väga mööda siin. See millest sa räägid on täiesti teine teema.
    Tundub, et sul katus sõidab ikka koguaeg. Eestlaslik komme, et "mina tean kõike ja mina saan kindlalt aru mida keegi mõtles ja mis midagi tähendab."

    "See millest mina räägin on täiesti teine teema" - what the actual shit.

    Victim blaming oleks see vast siis kui ma ütleks, et nad on ise süüdi, et nad neid ähvardusi saavad or something like that. Mina lihtsalt ütlesin, et härra võiks enda fucking tööd teha ja mulle meenutab see lihtsalt osavat lüket, et inimesed keskenduksid halva kohtunike taseme asemel millelegi muule.

    Aga jah, vale teema. Rohkem ma siin teemas seda ei kommenteeri.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Tundub, et sul katus sõidab ikka koguaeg. Eestlaslik komme, et "mina tean kõike ja mina saan kindlalt aru mida keegi mõtles ja mis midagi tähendab."

      "See millest mina räägin on täiesti teine teema" - what the actual shit.

      Victim blaming oleks see vast siis kui ma ütleks, et nad on ise süüdi, et nad neid ähvardusi saavad or something like that. Mina lihtsalt ütlesin, et härra võiks enda fucking tööd teha ja mulle meenutab see lihtsalt osavat lüket, et inimesed keskenduksid halva kohtunike taseme asemel millelegi muule.

      Aga jah, vale teema. Rohkem ma siin teemas seda ei kommenteeri.
      ahah, et siis tapmisähvardused pole eriti suur probleem, aga kohtunike eksimused vot see on maailmalõpp

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        ahah, et siis tapmisähvardused pole eriti suur probleem, aga kohtunike eksimused vot see on maailmalõpp
        Tapmisähvardused on rovedalt suur probleem. Ma eeldaks muidu, et kokk teeb süüa ja politsei tegeleb pättidega ka näiteks. So?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Mis ajast kõigil jalgpalluritel need "spordirinnahoidjad" selga läksid? Kas need on Eestis ka?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mis ajast kõigil jalgpalluritel need "spordirinnahoidjad" selga läksid? Kas need on Eestis ka?
            Ammu juba ju neid premmis nähtud. Aga ma sul ei soovita, mänbuubse nad otseselt ära ei kata.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Ammu juba ju neid premmis nähtud. Aga ma sul ei soovita, mänbuubse nad otseselt ära ei kata.
              Ma tean, et ammu, aga kas need olid mingi kindla monitooringuprogrammiga koos vms., et nad abs. kõikjal on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma tean, et ammu, aga kas need olid mingi kindla monitooringuprogrammiga koos vms., et nad abs. kõikjal on?
                https://www.goal.com/en-bh/news/foot...814s624c5ws52t

                Kommentaar


                  Milline on kõige hipsterim sats premmis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Milline on kõige hipsterim sats premmis?
                    Ilmselt Leeds. Fulham on ka omamoodi cool.

                    Kommentaar


                      Aga mis inffi sealt saadakse? Kas ainult mängu lõpus analüüsimiseks või ka näiteks sellist jooksvat telemeetriat, et mingi tüüp hakkab kiiruses kaotama, et tema plusitaastumine on ühe kehvem jne ka?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Milline on kõige hipsterim sats premmis?
                        Ma pakuks, et Crystal Palace. Hipsterid kolivad Shoreditchist Lõuna Londonisse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ilmselt Leeds. Fulham on ka omamoodi cool.
                          Nõus. Kunagi oli vist Leicester, aga kui premm ära võita, siis enam nii hipster pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Nõus. Kunagi oli vist Leicester, aga kui premm ära võita, siis enam nii hipster pole.
                            Päris paljudel tiimidel on mingi lahe hipsterdetail.

                            CP - UK lidl statka ühes nurgas ja Zaha
                            Burnley - Dyche ja tema hääl, täiesti olematu pink
                            Fulham - lahe vaadata
                            Aston Villa - pidevalt pikali Grealish
                            Sheffield United - LaRaBla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Päris paljudel tiimidel on mingi lahe hipsterdetail.

                              CP - UK lidl statka ühes nurgas ja Zaha
                              Burnley - Dyche ja tema hääl, täiesti olematu pink
                              Fulham - lahe vaadata
                              Aston Villa - pidevalt pikali Grealish
                              Sheffield United - LaRaBla
                              See Lidl on veel rohkem hipster kui Daniel Levi Viinalassi soeng praegu err-s.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma tean, et ammu, aga kas need olid mingi kindla monitooringuprogrammiga koos vms., et nad abs. kõikjal on?
                                Minu teada tulid need 2016. aastal esimesena Infoneti.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X