320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas vello99
    Mis iseenestest tekitas mul küsimuse, et millal algabEestis järgmise aasta eelarve koostamise protsess? Kui nt. veebruaris-märtsis (või milla iganes need CL väljakukkumismängud hakkavad), siis peaks nt. igasugused Arse**** fännid riigi rahast küll täiega eemale hoidma.
    uurige viimase 8 aasta riigieelarvete möödaprognoosimise ning arsenali mängutulemuste seoseid (ja lükake sellega palun v99 tõstatatud teooria ümber)
    M.O.T.T Ei uskunudki, et sel teoorial Eestis praktiline tõepõhi all on! Et juba 8 aastat kukub Arse*** veebruaris-märtsil CL-ist välja, millega kaasneb liigselt pessimistliku eelarve koostamine. Spooky!
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

      Algselt postitas vello99
      M.O.T.T Ei uskunudki, et sel teoorial Eestis praktiline tõepõhi all on! Et juba 8 aastat kukub Arse*** veebruaris-märtsil CL-ist välja, millega kaasneb liigselt pessimistliku eelarve koostamine. Spooky!
      see sõna pole mitte pessimistlik vaid konservatiivne. KONSERVATIIVNE!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

        Algselt postitas SleepWalking


        Algselt postitas vello99
        M.O.T.T Ei uskunudki, et sel teoorial Eestis praktiline tõepõhi all on! Et juba 8 aastat kukub Arse*** veebruaris-märtsil CL-ist välja, millega kaasneb liigselt pessimistliku eelarve koostamine. Spooky!
        see sõna pole mitte pessimistlik vaid konservatiivne. KONSERVATIIVNE!
        You say tomato, I say potato...

        P.S. Arse**** mõjud eelarve protsessist välja!
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omap

          Kui veel Portsmouthist rääkida, siis praegu tundub küll, et kõik läheb samamoodi, nagu S\'otonigagi eelmisel aastal: Harry tuleb enne jõule ja hakkab rääkima, et praegune meeskond on puha kräpp ja et tuleb osta uusi mängijaid hunnikute kaupa, et Premieris püsimiseks lootusi heietada. Sama nüüd. Maiski nähtavasti.


          Ahjaa, ja Robert Earnshaw tahab hirmsasti West Bromist jalga lasta. Aga no ei lasta. Juba mitmendat korda. Täitsa kahju onju.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

            ma pean ära mainima, et kanu õnnitlustseremoonia üleeilsete väravate järgselt oli lihtsalt haige. keegi nägi?
            ma ei oska kusagilt klippi ka otsida.
            igatahes on ta lasteahistaja.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

              Igatahes on ta hingelt gooner.
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                Algselt postitas vandersell
                Igatahes on ta hingelt gooner.
                jah, sai lastud omal ajal liialt kergelt minema ja seda korralikult keskväljal proovimata. maagiline mees.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                  Algselt postitas mjkk

                  ma pean ära mainima, et kanu õnnitlustseremoonia üleeilsete väravate järgselt oli lihtsalt haige. keegi nägi?
                  ma ei oska kusagilt klippi ka otsida.
                  igatahes on ta lasteahistaja.
                  mis kuradi lasteahistaja??

                  lihtsalt tore onu

                  ja rõvedalt lahe tselebratsioon

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                    Algselt postitas vello99


                    Algselt postitas SleepWalking


                    Algselt postitas vello99
                    Mis iseenestest tekitas mul küsimuse, et millal algabEestis järgmise aasta eelarve koostamise protsess? Kui nt. veebruaris-märtsis (või milla iganes need CL väljakukkumismängud hakkavad), siis peaks nt. igasugused Arse**** fännid riigi rahast küll täiega eemale hoidma.
                    uurige viimase 8 aasta riigieelarvete möödaprognoosimise ning arsenali mängutulemuste seoseid (ja lükake sellega palun v99 tõstatatud teooria ümber)
                    M.O.T.T Ei uskunudki, et sel teoorial Eestis praktiline tõepõhi all on! Et juba 8 aastat kukub Arse*** veebruaris-märtsil CL-ist välja, millega kaasneb liigselt pessimistliku eelarve koostamine. Spooky!
                    Pessimistlik eelarve seisneb siis milles?

                    Aga muidu on tore näha, et inimestel on nii palju vaba aega, et luua uus majandusteooria, mis baseerub ühe jalgpalliklubi tulemustel. Järgmine samm oli see teooria viia ka riigi juhtimisse.
                    Võimas!

                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                      Algselt postitas Pätu
                      Pessimistlik eelarve seisneb siis milles?

                      Aga muidu on tore näha, et inimestel on nii palju vaba aega, et luua uus majandusteooria, mis baseerub ühe jalgpalliklubi tulemustel. Järgmine samm oli see teooria viia ka riigi juhtimisse.
                      Võimas!
                      Pessimistlikult koostatuks võib lugeda selle eelarve, mis tulude poolelt laekub täis enam kui 100%liselt. Tegelikult võib sellise prognoosi põhjuseid olla mitmeid ning tegemist ei pruugi olla ainult kobakäppadest prognoosijatega. Kõiki faktoreid, mistõttu täitumine ja planeeritu erinevad, ei ole võimalik ka ex post analüüsiga tuvastada - seetõttu on hea spekuleerida kõiksugu erinevate asjadega nagu erinevate kõrvaliste faktorite mõju.

                      Muide, see v99 väljatoodud empiiriline uurimus on mu meelest täiesti korralik töö ja järeldused sama head nagu kõik muud aktsiaturu käitumist väliste tingimustega siduvatel teooriatel nagu üldtuntud \"jaanuari\"-teooria (mille kohaselt aasta alguses tõusevad aktsiahinnad. Mõned üritavad põhjendada seda aastalõpu positsioonide likvideerimise ning aasta-alguse tagasiostmisega, teised ütlevad, et tegemist on puhtalt juhusega. Igaljuhul aegread tõestavad teooriat üsna raudselt - oluliselt suurema korrelatsiooniga kui jalgpallitulemuste puhul). Tegelikult võimaldab aktsiaturu suhteline volatiilsus ning seotus psühholoogiaga vahetevahel isegi empiiriliselt tugeval alusel tõestada praktiliselt mida iganes.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                        Algselt postitas eston maravilha

                        mis kuradi lasteahistaja??

                        lihtsalt tore onu

                        ja rõvedalt lahe tselebratsioon
                        Kanu believe it? Super. Tottingtoni vännid tegid isegi kõvemat lärmi kui läänebommerid. Vana semu, ju nõu.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                          Kusjuures poissvaatas seejärel sellise lõustaga, et ise tõesti ei jaganud matsu.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                            Ma pole kahjuks seda klippi siin kohanud, aga eile sai ära nähtud Steven Reidi koll Wigani vastu. Minu jaoks üks kandidaate aasta värava tiitlile siiani, vv. vist ei näinud ka palli, enne kui see väravas maandus. Ja Pederseni kott samas mängus polnud ka sugugi paha. Ehk mõni usinam leiab need väravad üles.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                              Kusjuures täitsa kole - Sutton Birminghami. Ainuke hea külg selle juures võib olla see, et nüüd kui Balde on ka Aafrikas kohekohe, siis suurenevad Virgo võimalused platsile saada. Kuigi pigem siiski Balde koha peal. Seega ei puutu Sutton üldse asjasse. Ma ei tea, miks ma üldse sest räägin.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                                chris sutton häbeneb seda üleminekut ise nii palju, et keeldus pressikonverentsist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X