320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaeg jätkub maikuuni fännideta. Võib-olla toimub enne mõni pilootprojekt - liigakapi finaal näiteks, aga enne mai keskpaika publikut staadionitele ei lubata.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Aga mis inffi sealt saadakse? Kas ainult mängu lõpus analüüsimiseks või ka näiteks sellist jooksvat telemeetriat, et mingi tüüp hakkab kiiruses kaotama, et tema plusitaastumine on ühe kehvem jne ka?
      Kõik oleneb mis ja kui palju sul andmeid all on. Teine lugu on see kuidas seda osatakase lugeda. Või tahetakse.

      Kommentaar


        Tahetakse 2030 minna taas MM-finaalturniiri püüdma. Iirlased ka paadis.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Huvitav oli vaadata, et kui joonekohtunik varrihirmus lippu ei tõsta, väravat ei sünni, siis olukorrast sündinud nurgalöök lubatakse ründaval meeskonnal ära anda. Kuna suluseis oli ilmne, on ründajatele nurgalöögiks võimaluse andmine väga kummaline.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Tegelikult on nii, et napi suluseisu puhul abikohtunik mitte hirmust, vaid juhendist lähtuvalt hoiab lipu all kuni olukord on möödas. Sinu kirjeldatud olukorra puhul siis abikohtunik järelikult arvas, et ei olnud sulus ega tõstnud. Seda on varem ka juhtunud, et kohtunikud eksivad.
            Siis on see mängu osa ja ideaalne.

            Kommentaar


              millal viimati 3 langenud klubi tõusevad kõik koos kolmekesi tagasi premi? hetkel väike tore võimalus selleks on. 2 põhimõtteliselt olemas ja kolmas tuleb play offidest ehk.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                võib teist korda 3 aasta jooksul juhtuda selline vahva asi, et CL ja EL finaalid on prem vs prem. krt kuhu need prem on sitt vennad kadunud on pärast seda kui ma julgesin ennustada mis EL ja CLis saama hakkab :S
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  võib teist korda 3 aasta jooksul juhtuda selline vahva asi, et CL ja EL finaalid on prem vs prem. krt kuhu need prem on sitt vennad kadunud on pärast seda kui ma julgesin ennustada mis EL ja CLis saama hakkab :S
                  Kunagi oli selline asi nagu Itaalia Liiga. Kas keegi üldse mäletab mis sellest saanud on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    võib teist korda 3 aasta jooksul juhtuda selline vahva asi, et CL ja EL finaalid on prem vs prem. krt kuhu need prem on sitt vennad kadunud on pärast seda kui ma julgesin ennustada mis EL ja CLis saama hakkab :S
                    Ma vastan sulle mingi viiendat korda, et su üle naerdi oleviku väidete tõttu.

                    See, et raha teeb imesid, pole mingi eriline üllatus.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ma vastan sulle mingi viiendat korda, et su üle naerdi oleviku väidete tõttu.

                      See, et raha teeb imesid, pole mingi eriline üllatus.
                      Olevik oli see, et pool jäi CLis teiseks ja United võitis ELi. Ehk ei päde see jutt.

                      See ka ei lähe nagu kokku, et "raha teeb imesid nkn ju" aga siis ei teinud vms.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Olevik oli see, et pool jäi CLis teiseks ja United võitis ELi. Ehk ei päde see jutt.

                        See ka ei lähe nagu kokku, et "raha teeb imesid nkn ju" aga siis ei teinud vms.
                        1. Ma saan aru, et sa ei vasta ainult mulle. Aga vastan sulle enda vaatenurgast.

                        2. Su jaur sellel teemal ulatub juba aastasse 2015. 2017 sügis ma vastasin su jaurule. Toona ma panin tähele, et sa korduvalt erutusid Inglise klubide edule alagrupiturniiril, kuid kevadel su jaur tavaliselt rahunes. Aga juba toona ma lisasin, et tulevikus tõenäoliselt hakkavadki Inglise klubid domineerima.

                        3. Enne Inglise võistkonna võitu Euroopa Liigas, on jutt olevikust pehmelt öeldes naljakas.

                        4. Teiste liigadega võrreldes olulisemalt suuremaid telerahasid on Premmi tiimi hakanudnsaama suhteliselt hiljuti ja see investeerimine viib viimased aasta-kaks lõpuks ka tulemuseni.

                        5. Rahune maha, olete kõige tugevamad praegu.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          5. Rahune maha, olete kõige tugevamad praegu.
                          Mmm mmm mmmmmm
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Huvitav, kuidas Ryan Giggs on viimase aja sündmuste valguses Inglismaa jalgpalli ajaloost ära kustutatud. Mees, kes oleks pidanud koos Sheareri ja Henryga kohe Premier League'i Kuulsuste Halli minema, pole isegi järgmiste kandidaatide nimekirjas. Ei olnud isegi MNF väljapakutud listis, kus siis Carragher ja Henry samal ajal diskuteerisid ahhetades, et milline mängija see rassist oli ja oh, kui tegija see vend oli, kes fännile kallale tungis ning see oli ikka jube kõva mees, kes meelega vastast vigastada üritas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Huvitav, kuidas Ryan Giggs on viimase aja sündmuste valguses Inglismaa jalgpalli ajaloost ära kustutatud. Mees, kes oleks pidanud koos Sheareri ja Henryga kohe Premier League'i Kuulsuste Halli minema, pole isegi järgmiste kandidaatide nimekirjas. Ei olnud isegi MNF väljapakutud listis, kus siis Carragher ja Henry samal ajal diskuteerisid ahhetades, et milline mängija see rassist oli ja oh, kui tegija see vend oli, kes fännile kallale tungis ning see oli ikka jube kõva mees, kes meelega vastast vigastada üritas.
                              Et peaks kaasa tundma vaesele legendile? No ei. Eraelus tehtu kaalub kunagised saavutused üles.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Et peaks kaasa tundma vaesele legendile? No ei. Eraelus tehtu kaalub kunagised saavutused üles.
                                Ainuke pallur kes naist ja venda pettis? Ooooooookei
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X