320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Nüüd sa oled küll kogemata sojapiima asemel lehmapiima joonud.
    Pep tõstab mängijate taset, Poch tõstab mängijate taset. Pep on mänguline. Poch on mänguline. Jose on täna vigase valemiga matemaatik.
    Mulle ka ei meeldinud Mou viimane aasta, aga et teda kutsuda lihtsalt mängijate kokku ostjaks on ikka ka natukene masendav.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Omamoodi tähelepanek. Inglismaa neljas esimeses liigas on kokku 5 meeskonda, mille nimi algab "L" tähega. Ainsana ei juhi neist liigat Leicester City.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Kas praegu on käsil üks igavamaid ja "odavamaid" jaanuari transfer windowe?

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Omamoodi tähelepanek. Inglismaa neljas esimeses liigas on kokku 5 meeskonda, mille nimi algab "L" tähega. Ainsana ei juhi neist liigat Leicester City.
          Kui kütta juurde siin veel National League, mida juhib Leyton Orient, siis on tähelepanek ja olukord väga huvitav

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mourinho ja Pochettino vahe on selles, et üks võidab tiitleid, aga kukub aeg-ajalt suurejooneliselt läbi, teine ei võida midagi, isegi ei taha võita (see kasvatab ainult ego), mängib top nelja ja mingi müstilise pideva arengu peale.
            Mina võtaksin Mourinho iga kell.
            Mm, ma olen küll peole veidi hiljaks jäänud, kuid siiski... tahaksin ühes punktis vastu vaielda ja ühes punktis nõustuda -

            Vaidlemine ->
            Krt, kõik teavad, et Sa oled asjalik postitaja ja hingega asja juures.
            Aga see Sinu kinnisidee inglise karikatega on ikka väga karm ma vaatan. Pooli teemas viskasid Kloppi sama moodi rongi alla, kuna FA's kukuti karikatest välja. Ja olid seal ainukene inimene mitmekümne hulgas, kes oleks valmis Kloppo risti lööma selle eest. Paljud teised postitajad tõid sealjuures välja, et Wenger, van Gaal, Conte ja Mou on võitnud neid karikaid, aga siiski saanud kohast priiks. Ja ka teisi põhjendusi. Saa nüüd aru, tippjalgpall on pragmaatiline ja sisuliselt ütles ikkagi Poch seda, et top 4 on pikas perspektiivis klubile olulisem kui FA/Carabao cup. See egode teema oli ebaõnnestunud eneseväljendus, sellega nõustun jah (ise kaldun arvama, et see oli mingi s*tt vabandus / teema kõrvale viimine sellelt, et ta oli tegelikult kaks mängu järjest ise peeti keeranud, aga see juba puhas interpreteerimine).

            Küsin siis korra sellise nurga alt üle - kas Sa ütled, et Sa tõesti eelistaksid Mourinhot Pochettinole ja Kloppile, kuna viimased kaks on ohverdanud karikaid viimastel aastatel?

            Nõustumine ->
            Jah, Pochettinol on teatud puudujäägid. Ta ei ole ideaalne manager.
            Selles mõttes on Sul igati õigus, et Mourinhol on omadusi, mida Pochil ei ole.
            Ideaalses maailmas oleks maru vägev kui saaks ühendada Pochettino parimad oskused (mängijate arendamises; tiimitunde loomises; meeskonnaiseste probleemide lahendamises) ühendada Mourinho parimate oskustega (pinge taluvus ja tulemuste välja pigistamine otsustavates mängudes; pragmaatiline lähenemine koosseisudele ja taktikatele).
            Kahjuks nii lihtne see kõik pole. Treenerid pole kaks metalli, mida kokku sulatada, et tulemuseks saada paremate omadustega sulam.

            Siiski antud olukorras on Pochettino just Tottenhamile parem valik. Isegi kontekstis kus (nagu ma olen ka varem välja öelnud) ma ei usu, et tema juhendamisel Spurs ühtegi karikat võidaks. Kontekst on nimelt selline, et kodustes võistlussarjades heitleb Spurs ikkagi VIIE klubiga, millel on rohkem raha ja võimalusi. Tänu pidevale CL tulule on nüüd seejuures vahe mitme konkurendiga arvestatavalt vähenenud ja mänguväljak on mingis mõttes ühtlustumas (sh lisafaktor ka uus staadion).
            Ehk olukorras kus Tottenhami net spend viimase kolme aasta jooksul oleks olnud ka +200 mln mitte -10 mln oleks eelistus olnud nende kahe vahel teistsugune.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Küsin siis korra sellise nurga alt üle - kas Sa ütled, et Sa tõesti eelistaksid Mourinhot Pochettinole ja Kloppile, kuna viimased kaks on ohverdanud karikaid viimastel aastatel?
              Ütleme nii, et see postitus oli tingitud sellest, et too Pochettino väljaütlemine tegi mulle haiget. Pragmaatikud peavad mõistma, et klubifännide seas on neid, kelle jaoks karikad maksavad ja mitte vähe. Loomulikult olen nõus, et FA kapp ei ole enam see, mis aastakümneid tagasi, aga selle täiesti tühiseks ja mõttetuks kuulutamisega ei kavatse ma kunagi leppida. Jalgpall ei ole midagi kui maksab ainult raha ja traditsioonid enam sugugi mitte. Usun ka, et igale jalgpallurile on selle karika võitmine auasi - vähemalt kui tal on mingigi emotsionaalne side Inglise jalgpalli ja selle looga. Nii võiks olla ka bossidega: isegi siis kui nad tulevad välismaalt ning nende peamine eesmärk on klubi hoidmine finantsiliselt ja mänguliselt heas seisus.
              Mourinhot eelistan ma ainult selles mõttes, et ta on võitnud tiitleid ja jahib neid tiitleid igas ametis, mis tal parasjagu käsil. Võimalik, et tema aeg on nüüdseks läbi. Aga asi pole selles. Asi on mõtteviisis.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ütleme nii, et see postitus oli tingitud sellest, et too Pochettino väljaütlemine tegi mulle haiget. Pragmaatikud peavad mõistma, et klubifännide seas on neid, kelle jaoks karikad maksavad ja mitte vähe. Loomulikult olen nõus, et FA kapp ei ole enam see, mis aastakümneid tagasi, aga selle täiesti tühiseks ja mõttetuks kuulutamisega ei kavatse ma kunagi leppida. Jalgpall ei ole midagi kui maksab ainult raha ja traditsioonid enam sugugi mitte. Usun ka, et igale jalgpallurile on selle karika võitmine auasi - vähemalt kui tal on mingigi emotsionaalne side Inglise jalgpalli ja selle looga. Nii võiks olla ka bossidega: isegi siis kui nad tulevad välismaalt ning nende peamine eesmärk on klubi hoidmine finantsiliselt ja mänguliselt heas seisus.
                Mourinhot eelistan ma ainult selles mõttes, et ta on võitnud tiitleid ja jahib neid tiitleid igas ametis, mis tal parasjagu käsil. Võimalik et tema aeg on nüüdseks läbi. Aga asi pole selles. Asi on mõtteviisis.
                Tegelikult (nagu ma eelmises postituses mainisin) oli see tsitaat ikkagi pigem segu kehvast sõnastusest ja hapudest viinamarjadest.
                Pochi all on enamasti karikaid ikkagi tõsiselt võetud - mitte vähem tõsiselt kui teistes klubides ma ütleks. See hooaeg ka - Carabaos ju ikkagi mängiti sisuliselt kõikide põhimeestega, lihtsalt ebaõnnestuti. Palace'i mängus jäid tõesti Eriksen ja Rose ja Alderweireld välja. Samas isegi Palace mängis nõrgema koosseisuga ja ehk lootis Poch, et sellest piisab (paraku ei piisanud).

                Kommentaar


                  Oli ka aeg.


                  We thought, lets not do something subtle - lets do something significant, says non-league clubs director Bill Waterson, as Football v Homophobias Lou Englefield hails Altys bold statement of inclusion

                  Kommentaar


                    Mis Swanseaga juhtus?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Üldist ja omapärast inglise jalgpallis:

                      Tervelt 4 klubi on CL viimase kaheksa seas.

                      On's midagi nüüd reaalselt paremaks läinud v tahaks selle pigem juhuse alla kirjutada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Üldist ja omapärast inglise jalgpallis:

                        Tervelt 4 klubi on CL viimase kaheksa seas.

                        On's midagi nüüd reaalselt paremaks läinud v tahaks selle pigem juhuse alla kirjutada?
                        Tuleb veel mõned head hooajad korralik tulemus teha, et mingist trendist rääkima hakata. Väärt võidud kõigil - City loomulikult läheb teise ešeloni tiimidest teerulliga üle.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Suurepärane uudis.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Üldist ja omapärast inglise jalgpallis:

                            Tervelt 4 klubi on CL viimase kaheksa seas.

                            On's midagi nüüd reaalselt paremaks läinud v tahaks selle pigem juhuse alla kirjutada?
                            Treenerite tase on Inglismaal rahastuse tasemele järele jõudnud. Võrreldes mõne aasta taguse ajaga, on täna Inglismaal kindlasti Euroopa parim ports treenereid.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              "Kust Sa tead?". Võtame ette sel hooajal Euroopas käinud inglased:

                              Unai Emery: 3x EL, 1x Ligue 1, 2 Prantsuse karikat, 2 Prantsuse liigakarikat
                              Sean Dyche: ...
                              Maurizio Sarri: ...
                              Jürgen Klopp: 2x Bundesliga, 1 Saksa karikas. Liverpooliga 3 karikakaotust, Dortmundiga CL hõbe
                              Pep Guardiola: võitnud kõik ja veel natuke
                              Ole Gunnar Solskjaer: 2x Norra liiga, 1 Norra karikas, 2x kõikide mancu fännide südamed
                              Mauricio Pochettino: 1x liigakarika hõbe

                              Hiljuti on midagi märkimisväärset võitnud ainult Pep ja Emery. Küll aga vastab tõele, et inglaste euroedu ja Sky telerahad langevad samasse ajajärku.

                              E: ok, Emery siiski on ka arvestatavalt võitnud.
                              MA ei usu, et ma seda ütlen, aga natukene aega tagasi oli Mou ka. Kuigi tema tegeles hävitamisega.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                "Kust Sa tead?". Võtame ette sel hooajal Euroopas käinud inglased:

                                Unai Emery: 3x EL, 1x Ligue 1, 2 Prantsuse karikat, 2 Prantsuse liigakarikat
                                Sean Dyche: ...
                                Maurizio Sarri: ...
                                Jürgen Klopp: 2x Bundesliga, 1 Saksa karikas. Liverpooliga 3 karikakaotust, Dortmundiga CL hõbe
                                Pep Guardiola: võitnud kõik ja veel natuke
                                Ole Gunnar Solskjaer: 2x Norra liiga, 1 Norra karikas, 2x kõikide mancu fännide südamed
                                Mauricio Pochettino: 1x liigakarika hõbe

                                Hiljuti on midagi märkimisväärset võitnud ainult Pep ja Emery. Küll aga vastab tõele, et inglaste euroedu ja Sky telerahad langevad samasse ajajärku.

                                E: ok, Emery siiski on ka arvestatavalt võitnud.
                                Küsin siis teistpidi, millisel liigal on midagi paremat ette näidata? Nüüd maandus Zidane tagasi Madriidi aga enne seda oli kontinendil vastu panna ainult kaks finaalioskuseta treenerit: Simeone ja Allegri.

                                Inglise vutifännid võivad varna riputada "most entertaining league in the world" ja sealt võtta kümme aasta tolmu kogunud "best league in the world".
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X