320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Pole küll ainult Inglismaa ja isegi mitte ainult jalgpall, aga ikkagi.

    Valesti koostatud tabel. Võtku igast meeskonast 20 enim teenivat ja arvutagu siis oma keskmist. Vähemalt jalka meeskondade seas.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Sama ju nt. pesapalli puhul, et nt Yankees'idel oli vist 24 v 26 meest nimekirjas, kellest esimene pool teenis 196 millist 183 milli ja tagumine pool mingi 13 milli.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Väravajoonekas juba 2012/2013? Inimkeskse jalgpalli lõpp IMHO.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Väravajoonekas juba 2012/2013? Inimkeskse jalgpalli lõpp IMHO.
          jep, edaspidi mängivad robotid omavahel =)

          Kuigi ma ise pooldaks pigem UEFA viie kohtuniku süsteemi...

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Väravajoonekas juba 2012/2013? Inimkeskse jalgpalli lõpp IMHO.
            Ragbi ja kriket on ju täiega alla käinud peale tehnoloogia kasutusele vottu voi on ikka vähe teist pidi?

            Mina igatahes ei vaata jalgpalli selleks, et näha kohtunike eksimusi vaid ikka mängu pärast. Parem meeskond voitku. Minu jaoks teeb selline muudatus asja palju palju huvitavamaks.

            Kommentaar


              mcnamara lõpetas tennise vaatamise ära pärast hawkeye kasutusele võttu.

              Üldiselt mõttetu nutulaul, tehnoloogia on jalgpalli osa juba nagunii, loodetavasti annab see vähemalt midagi juurde ja üks hetk jõuame ka videokordusteni. Inimlik eksimus on jalgpalli nautimisel suur osa - nigga pliis...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Mina igatahes ei vaata jalgpalli selleks, et näha kohtunike eksimusi vaid ikka mängu pärast. Parem meeskond voitku. Minu jaoks teeb selline muudatus asja palju palju huvitavamaks.
                Kohtunike eksimusi ei tohi olla, aga mängijate daivide ja valesöötudega lepid? Mis hea pärast? Minu jaoks tundub igati loogiline, et inimlikku aspekti on säilitatud igas mänguelemendis. Sest kohtunikud kui ekslikud inimesed on osa jalgpalli võlu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Üldiselt mõttetu nutulaul, tehnoloogia on jalgpalli osa juba nagunii, loodetavasti annab see vähemalt midagi juurde ja üks hetk jõuame ka videokordusteni.
                  Nigga pliiz. Alustame kõige lihtsamast: millised olukordi korrata ja milliseid mitte? Kui läbi vaadata kõike kahtlast, siis võime asja sagedaste seisakute tõttu Ameerika jalgpalliks ümber nimetada. Kui ei, siis miks vaadata just seda ja mitte toda? Ja mis mcn ütles. Milleks piirduda kohtunikega. Pedro daivis... paus.... Busquets sai käega vastu õlga, aga haaras näost kinni... paus... Mascherano kukkus õrnast puutest nagu kuuliga saanu... paus.... Kõlab nagu hea plaan. Forreal velts?
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    kohtunikud peavad enda taset tõstma - profesionaalideks peavad nad muutuma, läbilõhki. Collina oli super kohtunik? Millepärast?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Collina oli super kohtunik? Millepärast?
                      Enamik inglise kohtunikest on profesionaalid. Kasu pole sellest midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Nigga pliiz. Alustame kõige lihtsamast: millised olukordi korrata ja milliseid mitte? Kui läbi vaadata kõike kahtlast, siis võime asja sagedaste seisakute tõttu Ameerika jalgpalliks ümber nimetada. Kui ei, siis miks vaadata just seda ja mitte toda? Ja mis mcn ütles. Milleks piirduda kohtunikega. Pedro daivis... paus.... Busquets sai käega vastu õlga, aga haaras näost kinni... paus... Mascherano kukkus õrnast puutest nagu kuuliga saanu... paus.... Kõlab nagu hea plaan. Forreal velts?
                        Obviously you're not a golfer... Sagedased seisakud Ameerika jalgpallis tulenevad selle mängu iseloomust, mitte videokordustest. Kas see kurss oli mingi 6/40, et 6 sec äksionit ja 40 sec molutamist. Videokordust võib nõuda treener ja seda max 2 korda per mäng ja kui videokordusega otsust ümber ei keerata, siis kaotab treener time-oudi, mis on väärtus omaette. Lisaks on piiratud asjad, mida üldse videokordusest vaadata saab. 35% puhul NFL videokordustest muudab kohtunik meelt, see küll on tsipa keerulisem mäng kui soccer.

                        Ma annaks treenerile 2 vaidlustusvõimalust per mäng. Kui vaidlustab ja kohtunik ei muuda arvamust, siis võetakse nt. 1 vahetus ära. Vaidlustada saaks minimaalseid asju - suluseise, penaltite andmist/mitteandmist, (v-o ka kaarte, aga ma ei ole selles osas nii jäik). Ma ei usu iialgi, et selline olulisemale keskendumine lõhuks oluliselt mängu. Jalgpall on nii lihtne mäng, et ma kujutan ette videokorduse vaatamine võtaks vähem aega kui keskmine mängupaus vigastuse tõttu.

                        P.S. Mis puudutab igasugust daivimist ja busketsimist, siis selleks peaksid olema mängujärgsed karistused.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Kui läbi vaadata kõike kahtlast, siis võime asja sagedaste seisakute tõttu Ameerika jalgpalliks ümber nimetada.
                          Nigga pliiz. Ära aja jama. Ameerika jalgpallis on mõlemal treeneril kaks challengit (vello tegelt nati eksib, sest max arv on kolm - kui esimesed kaks on õiged, siis antakse üks juurde). Jube palju pause küll, võttes arvesse, et neid ei kasutata alati ära.

                          Ma pakun lampi, et on kohtumisi, kus pärisjalgpalli vaidused ja tants kohtuniku ümber võtavad kokku rohkem aega kui need NFLi videokordused. Noh, peaaegu.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Leian, et divemise ja igast muu pederastia piiramiseks tuleb võtta kasutusele mängujärgne komisjon, mis analüüsib kõik vaieldavad taklangud ning kui tegu on divemisega, järgneb ka karistus - kas siis 1-2 mängu eemal or sth, sõltub kas tegu oli tähtsusetu veaga või nt penalti väljameelitamisega.

                            Miskipärast on see mäng päris pederilloks ära läinud. Jou Barca wozzap
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Leian, et divemise ja igast muu pederastia piiramiseks tuleb võtta kasutusele mängujärgne komisjon, mis analüüsib kõik vaieldavad taklangud ning kui tegu on divemisega, järgneb ka karistus - kas siis 1-2 mängu eemal or sth, sõltub kas tegu oli tähtsusetu veaga või nt penalti väljameelitamisega.

                              Miskipärast on see mäng päris pederilloks ära läinud. Jou Barca wozzap
                              Aga ega see ka asja ikka paremaks ei teeks, nii võib mõnigi "süütu" kukkumine vahepeal mängu seisu muuta ning pärast mängu läbiviidav komisjon juskui peaks hakkama mängu seisu üle otsustama?
                              Spordihai.ee - Sporditarvete e-pood | Jalgpallid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Enamik inglise kohtunikest on profesionaalid. Kasu pole sellest midagi.
                                eeldasin kohe, et pidanuksin selle sõna suure tähega kirjutama... nad on nüüd pigem brofesionaalid, mitte Profesionaalid. Ma muidugi võin neile liiga teha, sest ma ei tea mida nad igapäevaselt täpselt teevad. Asi on tõenäoliselt pigem nende motiveerimises, sest raha saavad nad nüüd küll vähe.
                                Point on selles, et nad peavad enda taset tõstma - see, aga on juba võimalik.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X