320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

    Algselt postitas jyriöö


    Premier - üldist ja omapärast. Tõlgendamise küsimus
    Ikka ja alati hakkab keegi huvitava arutelu peale pirisema. Oeh.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'


      Algselt postitas mcnamara
      See kas on sündides või seda ei ole.
      BS



      homoseksuaalsus sisaldab oluliselt keskkonna mõju.
      natsistlik maailmavaade ka.
      võrreldavad need ei ole.

      nende hüvanguks tehtav propaganda on.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

        Algselt postitas rohelineKonn



        Algselt postitas mcnamara
        See kas on sündides või seda ei ole.
        homoseksuaalsus sisaldab oluliselt keskkonna mõju.
        natsistlik maailmavaade ka.
        võrreldavad need ei ole.

        nende hüvanguks tehtav propaganda on.
        üllataval kombel olen täpselt samal arvamusel. seetõttu ei tohiks homopaaridele anda ka adopteerimisõigust

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

          Algselt postitas mcnamara


          Minu ainus väide ja veendumus on see, et inimese teatud seksuaalne orientatsioon on midagi sellist, mida ei ole võimalik ärgitada ega tekitada. See kas on sündides või seda ei ole.
          Kommenteerisin üksnes väikest osa sinu postitusest, sest sinu poolt kirjutatud lause on mulle põhimõtteliselt vastuvõtmatu.
          A kui keegi on öelnud, et tema puhul on toimunud teadlik \"homoks saamine\"? Et naised ei pakkunud pinget enam või niimoodi... Siis vist ikka on võimalik, või mis?

          PS, peded! Käed eemale Alanist!
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas mcnamara
            Algselt postitas Martin
            Sama loogika alusel peaks karistama igat jalgpallurist homot, sest nood ärgitavad kah ehk lapsi homoks hakkama.
            Nii huvitav - piisab ühest lausest, et mul oleks inimese kohta pilt selge. Jah Martin, mul kadus soov sinuga kohtuda.
            Vähemalt ei suutnud sa solvuda Liverpooli näite peale. Või polnud sa veel siis selleni jõudnud.
            Üldiselt on ikkagi soovitav kogu teksti tervikuna võtta, mitte lauseid meelevaldselt välja kiskuma ja siis kuidagi veidralt veel tõlgendada.

            Ja ääremärkusena: ma olen maailma peaaegu liberaalseim inimene ja manki joked banaanidega (nagu Teiselpool piiri filmis, väga hea kusjuures oli imho) nt. mulle ei meeldi. Muidu ei tea veel, mis McN kokku nuputab Nii. Lähen ja kirjutan nüüd seksist, see vähemalt müüb.
            Kus seda seksijuttu lugeda saab? Maajas?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

              see OT sobib teema jätkuks nagu rusikas silmaauku-
              no ütle mis sa ütled, aga
              prints Harry näib olevat nakatatud samast viirusest kui endine Premieri pelaja diCanio,
              aga v-o on just see nähtus \'kaasa sündinud\'?
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                mõtlesin isegi et kas peaks äkki postitama selle siia aga ei viitsinud. aga mille vastu harry eksis?? selle, et panin selga riided mille on mingi kamp konksninasid kuskil maha laitnud.. no kamoon, tegemist oli fancy-dress peoga, kuhu minnakse näitkes jack the ripperiteks ja muudeks seeriatapjateks riietatuna. aga muidugi siis on ju tegemist lihtsalt koomuskiga, mitte seisukoha avaldusega

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Premier - üldist ja omap

                  Mis teha, kui inimene on noor ja loll. Tegelikult peaks selle raha eest, mis kuninganna perekonnal kulutada, küll lastele paremaid õpetajaid ja nõuandjaid leidma.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                    Allo

                    Igal inimesel, ka printsil, peab olema õigus noor ja loll olla. Pigem ma süüdistaks siin kuningliku perekonna nõustajaid ja muid ametimehi, kelle ülesanne on see, et perekond ennast lolliks ei teeks. Suht sarnased ülesanded on ju meie vabariigi Presidendikantseleil.
                    Lugesin esimese ehmatusega mcnamara kirjast, et kuningliku perekonda pole vaja aga tegelikult olen täiesti nõus - leidku noortele paremad \"guardianid\". Ega William oluliselt sädelevam kriit ei ole.

                    Parimatega
                    Eestlane Finsbury Parkis

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                      Aga isegi meie pidudel rieetutakse miilitsaks, mis oli ju ka terrorirezhiimi käepikendus ning keegi ei kobise. Võitjate üle kohut ei mõisteta, või mis? See oli retorriline küsimus, vastata pole vaja.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'



                        PREMIERSHIP soccer star Bernt Haas bared all in front of his computer as he ogled a busty blonde on the internet.

                        The West Bromwich Albion defender, 26, stripped to perform a sex act after paying £100 to watch the girl fondling herself.

                        Sleazy Haas - who typed messages to the girl - leered into his own computer\'s webcam after she asked him to show his face.

                        päikeseleht kirjutab

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                          No andke te kõik mulle nüüd andeks, aga ta on tõesti Indreku nägu.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                            Uuring sellest, kuidas kulutavad oma raha (londoni) klubide fännid:

                            Arsenali fännid paistavad silma lillepoes kulutatud raha poolest (£71 aastas), samuti kulutavad palju raamatutele (£93) ja nende kõige lemmikum puhkuseriik on ... Prantsusmaa!

                            Chelsea fännid kulutavad teistest rohkem raha välimusele, kodule ja mobiiltelefonidele.

                            Tottingtoni toetajad armastavad süüa restoranis, osta DVDsid ja CD\'sid ning enimostetud raamat on Gazza autobiograafia.

                            New age football fan

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                              Ahah, mina toetan sel juhul Tottingtoni, kui oma kalduvustele mõtlen. Gazza autobiograafiat loeks kah heal meelel, kui kuskilt kätte saaks.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                                \"My Story\'i\" võin laenata, kui huvi on...

                                Restoranis söömine, DVD-d, CD-d, mään olen ikka Spursi fänn läbi ja lõhki...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X