320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus liigahooaeg algab suurte pidustustega. Nimelt möödub 125 aastat esimestest liigamängudest ja liiga tähistab seda kuue erilise mänguga, millest tähelepanuväärseim on Burnley vs Bolton Turf Mooril. Mõlemad klubid on jalgpalliliiga asutajaliikmed ja Turf Mooril mängiti juba sügisel 1888. Tähistatakse veel mujalgi. Derby vs Blackburn ja Preston vs Wolves on samuti asutajaliikmete omavahelised mängud. Lähemalt.
    Kahjuks on originaalmeeskonnad eri liigades laiali, seetõttu ühtegi liiga esimese vooru kordusmatši pole võimalik korraldada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Klubide populaarsus kõikide fännide ühisarvamusena: http://infogr.am/League-of-love-and-hate

      Minu jaoks on suht üllatav, et tabelikeskmik Liverpool on nii all, kuigi ma saan aru, et Mancul ja Chelseal on palju fänne, kes Pooli ei salli. Samuti on Aston Villa seal all.
      Minu jaoks see küll üllatav pole. Liverpooli pole kunagi väga armastatud, ka Londonis mitte - ehkki seal nii-öelda loogilisi rivaale pole. Suareze-taolised on mainet ka viimasel ajal tõenäoliselt tublisti alla tõmmanud.
      See-eest armastatakse Arset. Mulle, kes ma kaheksakümnendate onenilli hästi mäletan, on see veidi üllatav, aga mainekujunduslikult on tehtud paarikümne aastaga tubli töö. Arsest on targalt ehitatud keskklassi jumalus: ilus jalgpall, ilus staadion, taltsad fännid. Omaaegset Highbury gängi mäletavad vähesed.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Uue hooaja piletihinnad http://www.guardian.co.uk/news/datab...harge-the-most

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Minu jaoks see küll üllatav pole. Liverpooli pole kunagi väga armastatud, ka Londonis mitte - ehkki seal nii-öelda loogilisi rivaale pole. Suareze-taolised on mainet ka viimasel ajal tõenäoliselt tublisti alla tõmmanud.
          See-eest armastatakse Arset. Mulle, kes ma kaheksakümnendate onenilli hästi mäletan, on see veidi üllatav, aga mainekujunduslikult on tehtud paarikümne aastaga tubli töö. Arsest on targalt ehitatud keskklassi jumalus: ilus jalgpall, ilus staadion, taltsad fännid. Omaaegset Highbury gängi mäletavad vähesed.
          Twonilli mõtled ilmselt, see sul prses tundub kipitavat.

          Eks filosoofiad aegadega muutuvad, tollel ajal oli Graham oma onenilli ja kunstliku suluga see mis domineeris ja mille all Arsenali tunti. Mõni aeg hiljem tuli Wengeri revolutsioon. Mõlemad mehed on oma ajastutele tugeva jälje jätnud just selle poolest kuidas jalgpalli täiesti erinevalt mängida on võimalik ja kuidas selle läbi neid ka vastasfännide poolt klubi ka tajutakse.

          Mis puudutab hooajapiletite misiganes kallidustasemeid siis olen seda ennegi välja toonud, et Arse erinevalt paljudest teisest pakub oma siisontiketis 19-7 mängu. Sellest ka pika puuga kõige kallim hooajapass. Üks ühele võrdluses ei erine shite harti ja emiraatide hinnad teineteisest oluliselt, võiks isegi öelda, et sprsi fännid on need kes kõige rohkem petta saavad - lisaks sellele et makstakse riigi kallemaid piletihindu siis see toode mida näha pakutakse ei tundu siiski vastavat küsitavale hinnale. 17 St Totteringhami püha, järjest.

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Mis puudutab hooajapiletite misiganes kallidustasemeid siis olen seda ennegi välja toonud, et Arse erinevalt paljudest teisest pakub oma siisontiketis 19-7 mängu. Sellest ka pika puuga kõige kallim hooajapass. Üks ühele võrdluses ei erine shite harti ja emiraatide hinnad teineteisest oluliselt, võiks isegi öelda, et sprsi fännid on need kes kõige rohkem petta saavad - lisaks sellele et makstakse riigi kallemaid piletihindu siis see toode mida näha pakutakse ei tundu siiski vastavat küsitavale hinnale. 17 St Totteringhami püha, järjest.
            Vaata, kallis inimene, inimene vahetab oma raha seljuhul millegi vastu, kui see on talle rahast suurema väärtusega. Antud juhul eelmise aasta seisuga oli Tottenham'i hooajapiletite nõudlus üle 20,000 võrra suurem kui pakkumine. Seega pole sa just kõige õigem inimene seda "toodet" hindama. Ei tasu siin tulla õigustama Arsenali piletite kõrget hinda, hind on kõrge ja seda kõigi klubide puhul, kuid õiget fänni see lihtsalt ei koti, ta maksab selle välja ikkagi. Praegusel hetkel on üldse kuidagi kohatu võrrelda otseselt Tottenhami ja Arsenali piletihindu, ühel on staadion 36,000 ja teisel 60,000. Natuke mõistust kasutad, siis saad ise ka aru sellest.

            Kommentaar


              Kallis inimene. Mai õigustanud, ma täpsustasin. Täpsustasin seda artiklis välja toodud tulpa, kus Arsei hooajapilet oli pika puuga premmi kallim ja täpsustasin tõsiasja et shite hart lanei lippu maksab tegelikult vähemalt sama palju kui Emiraatidel, keskmiselt. Kuidas see osa sai küll segadust tekitada ma ei tea. Arsenali paari aasta tagune hooaja pileti waiting-list oli miski 40-50k, kas sinu loogika kohaselt võiks ja pidanuks klubi siis miski 200 naela per mäng küsima? Ja selle õige fänn hülgemölaga ei saa kohe absoluutselt nõustuda, fänn v mitte kui sa oma eelarvesse ei suru 100 naela mängu kohta kulutusi siis nii on. See ei tee sind rohkem ega vähem fänniks, kui raha ei ole siis staadionile ei lähe. Pigem Inglismaa praeguseks kõrgete piletihindadega kaasnevaks probleemiks ongi apaatne publik, sinikraelastest ''tõelised fännid'' on ammu kõrgete hindade poolt staadionitelt välja söödud nn krevetivõileiba kamba poolt. Ja see kajastub ka tribüünidel - vähe laule ja lärmi ja hulk apaatseid nägusid.

              Sa ise lööd tegelt naelapeale pihta päris hästi et on kohatu võrrelda Arsenali ja Tottenhami. Ongi. Kaks täiesti erineva kategooria klubi. Staadioni suurus ei mängi siinkohal mingit rolli, Barca staadion pole just väike aga keskmine piletihind seal mail teeb ka Londoni klubidele silmad ette, nii võrdluseks. Tähtis on siiski toode mida müüakse, ja kuigi tuleb tõdeda et ka Arsenali tootekvaliteedi juhid on viimastel aastatel luuslangi löönud siis põhjalondoni väikeklubist saadakse jagu jätkuval baasil ja igast asendist. Ja kui sa nüüd natuke mõistust kasutad, siis tõeline põhjus miks Londoni klubide piletid nii kallid on, on elukalliduse indeks. Londonis on elu kallis, palgad kõrged, klubi opereerimiskulud kordades kõrgemad kui kuskil keskmaal ja selelst tulenevalt kannatavad ka fännid, kes tõenäoliselt on ka siiski rahaliselt võimekamad kui keskmine inglane.

              Kommentaar


                Kinnitad ju minu kirjapandut enamasti, kuid fakt on see, et kõigile ei saagi hooajapiletit kättesaadav olla.
                Aga üks hetk, võttes viimase kolme hooaja Premieri omavahelised mängud, siis on Tottenhamil kuuest mängust 3 võitu, 1 viik, 2 kaotust. Kauss kuidagi "Põhja-Londoni väikeklubi" poole kaldu või mis? Ei näe küll seda igast asendist kottimist.

                Kommentaar


                  Lahing ja sõda.

                  Kolm aastat on muidugi kõva argument!

                  20 Unbeaten
                  Between March 19, 2000 and October 31, 2009 Arsenal went a record 20 consecutive League games unbeaten against Tottenham Hotspur. Arsenal have never gone more than five consecutive League games without beating Tottenham.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Muidugi räägime hiljutisest ajajärgust kui väidetakse oleviku-ajamääratluse järgi, et Tottenhamist saadakse jagu igast asendist. Ajalooliselt on muidugi Arsenal edukam olnud, aga praegu mängivad Tottenham ja Arsenal küll nagu võrdne-võrdsega.

                    Kommentaar


                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        Londonis on elu kallis, palgad kõrged, klubi opereerimiskulud kordades kõrgemad kui kuskil keskmaal ja selelst tulenevalt kannatavad ka fännid, kes tõenäoliselt on ka siiski rahaliselt võimekamad kui keskmine inglane.
                        See ongi siis põhjus, miks suur osa londonlasi hoopis manchesteri klubi toetab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          Kinnitad ju minu kirjapandut enamasti, kuid fakt on see, et kõigile ei saagi hooajapiletit kättesaadav olla.
                          Aga üks hetk, võttes viimase kolme hooaja Premieri omavahelised mängud, siis on Tottenhamil kuuest mängust 3 võitu, 1 viik, 2 kaotust. Kauss kuidagi "Põhja-Londoni väikeklubi" poole kaldu või mis? Ei näe küll seda igast asendist kottimist.
                          Pidasin rohkem silmas suuremat pilti, mitte mingeid üksikuid mänge ja tulemusi. Nende kohta võite kekata palju soovite...ja dvdsid väljastada. Suurem pilt on see, et ükskõik kui perses ka asjad arsenalis parasjagu pole, sprs seljatatakse ikka ära. Elu faktid noh.

                          Eks kunagi tuleb ka teie mihklipäev, a seniks tasuks Balei minna veenma et tal teid vaja on.

                          Kommentaar


                            Väike intervjuu mängude graafikut koostava ettevõtte esindajaga - Perfect match: How the fixture list is compiled

                            Midagi väga huvitavat ei olnud, nö kuldsed reeglid on:

                            There are the "golden rules" of sequencing. In any five matches there should be a split of three home fixtures, two away or the other way around. A team will never have more than two home or away matches in a row and wherever possible you will be home and away around FA Cup ties. A club will never start or finish the season with two home or two away matches because it would be unfair for a team to finish with two aways, especially if they are looking for points. Around the Christmas period, if you are at home on Boxing Day you will be away on New Year’s Day or the equivalent date and we will also try to maintain a Saturday home-away sequence throughout the season wherever possible.

                            Vb kõige huvitavam, et Boxing Day vastast saab võimalusel valida:

                            Around about March, the Premier League sends to each of its member clubs a form asking them to fill in three things: Are there any dates they wish not to be at home? That is answered in conjunction with local police. They will also be asked which club they want to pair with and whether there are any teams they do not wish to play at home on Boxing Day.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Pidasin rohkem silmas suuremat pilti, mitte mingeid üksikuid mänge ja tulemusi. Nende kohta võite kekata palju soovite...ja dvdsid väljastada. Suurem pilt on see, et ükskõik kui perses ka asjad arsenalis parasjagu pole, sprs seljatatakse ikka ära. Elu faktid noh.

                              Eks kunagi tuleb ka teie mihklipäev, a seniks tasuks Balei minna veenma et tal teid vaja on.
                              Eelmine hooaeg oli meie vahe mingi 25vms minutit, see hooaeg 40 vms minutit. Palju õnne, olite meist parem. Excellent value - võit 4. koha relegatsioonilahingus. Aga võrdluses kas see õigustab 30% kõrgemat piletihinda, fak no. Ehk et järelm, et Spursi fännid on kõige õnnetumad kellele hinnaga tünga tehakse, siis fak no. Me oleme v-o küll 19ndad selles tabelis, aga üks põhja-londoni klubi on seal veel allpool.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Kurvad uudised... -see oli üks minu lemmikuid.

                                The Premier League has written to internet service providers to signal its intent to have a popular football streaming site blocked.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X