320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
    Kurvad uudised... -see oli üks minu lemmikuid.

    http://www.bbc.co.uk/news/technology-23004880
    nii palju kui ma aru sain, pöördusid nad kõigest UK ISPde poole, et keerake ligipääs sellele kinni või muidu. sellest blokist läheb vähegi oskaja inimene ju kahe minutiga mööda. saidi enda kinni panekuks jäävad nende näpud ilmselgelt lühikeseks ja niisuguse ette ähvardamisega saavutavad nad paremal juhul hoopis selle, et firstrow kolib oma serverid lihtsalt rõõmsasti kuhugi järgmisesse kättesaamatusse paika.

    ja kui mingil imekombel lähebki sait kinni, siis niikuinii tuleb kaks uut samasugust asemele.

    tegelikult täiesti hämmastav, kuidas need dinosaurused aru ei saa, et kui nad pakuksid tuuleveskitega võitlemise asemel ise normaalse kvaliteediga stabiilseid striime, siis oleks üle maailma kümned tuhanded inimesed ka nõus selle eest maksma ja liiga saaks väga korraliku papi taskusse panna. igal muul moel osatakse rahvalt seitse nahka koorida, aga siin pole keegi teenimise võimalust ära tabanud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      tegelikult täiesti hämmastav, kuidas need dinosaurused aru ei saa, et kui nad pakuksid tuuleveskitega võitlemise asemel ise normaalse kvaliteediga stabiilseid striime, siis oleks üle maailma kümned tuhanded inimesed ka nõus selle eest maksma ja liiga saaks väga korraliku papi taskusse panna. igal muul moel osatakse rahvalt seitse nahka koorida, aga siin pole keegi teenimise võimalust ära tabanud.
      Ka mina pole sellest aru saanud. Mitte, et ma eriline rikkur olen, aga ma pigem maksan kvaliteetse teenuse eest mõne mündi, kui kolan enne igat mängu mööda stremisaite ringi, et leida kõige vähem udune pilt. CL pilti saab (kunagi sai vähemalt) näiteks uefa kodukalt osta. Hind on/oli krõbe ja mitte ahvatlev.

      Kommentaar


        Premier League clubs will clock up an astonishing 200,000 miles this summer fulfilling pre-season fixtures overseas.
        Unsurprisingly it is Manchester United who will be globe trotting the most miles as the champions look to promote their 'brand' in
        Bangkok, Sydney, Yokohoma, Osaka, Hong Kong and Stockholm before David Moyes's first league match in charge at Swansea.

        In contrast, newly-promoted Cardiff City will be venturing no further than 144 miles in a single journey to take on Brentford on 30 July after opting against travelling abroad.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          FA Cupi teleõigused kuuluvad alates hooajast 2014/2015 taas osaliselt BBC-le. BT on teine osaline. Mõned fännid loodavad, et Beeb on pisut tasakaalustatum telemängude valija ja Mankut enam igas voorus ei näidata. Kes see usub.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Reservmeeskondade liiga süsteem muutus taas:
            Having played each other once, either home or away, the top four teams in the 22-club table will progress to the semi-final stage and final to determine the overall Barclays Under-21 Premier League winners.

            The Academies who finish first and fourth in the League will meet in one semi-final, with the former at home, while the second and third-placed clubs will meet in the other semi-final, with the League runners-up deemed the home team.

            This season each team is required to play at least three of their home matches at their nominated home stadium, with training grounds and Academy venues permitted for the staging of up to three home matches.

            Kommentaar


              Kenny Davenport, Bolton Wanderers, 8. septembril 1888 kell 15.47.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Coventry on kaput vä
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Coventry on kaput vä
                  Juriidiline keha küll jah. Koht liigas samas säilib, küll vähemalt 15 miinuspunktise kaasavaraga. Pikk konflikt staadioni omanikega, kus viimased klubi käsi rendilepingutega korralikult väänasid, päädis nüüd sellega, kus Coventry jorsid neile lihtsalt keskmist sõrme näitasid ja likvideerimise hinnaga sellest jamast lahti said. CVA-s kokkuleppimine oli laual, kui klubi nõustunuks uue pikaajalise rendilepinguga Ricoh-l, mis, arvestades minevikku, oli nii ehk naa ebareaalne. Fännid muidugi said sellega seoses korralikult anaalpenetreeritud, sest klubi peab edaspidi kodumängud ca 50 km kaugusel Northamptonis.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Nonii, seda siin veel vist mainitud ei ole.

                    Sellest hooajast nähtavasti on nPower Championship, League One ja League Two vahetanud sponsorit ning tegemist on nüüd Sky Bet Championshipi, League One'i ja League Twoga.

                    Kommentaar


                      phil tegi suvel trenni veits.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Henry Winter ‏@henrywinter 5 Aug
                        Top 10 PL shirt name sales globally 2012-13: 1 RVP; 2 Rooney; 3 Kagawa; 4 Aguero; 5 Torres; 6 Hazard; 7 Suarez; 8 Wilshere; 9 Ox; 10 Cazorla
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Striker Louis Saha has announced his retirement from football.

                          Kommentaar


                            Goal Decision System

                            Kommentaar


                              Päris kena blogipostitus sellest, kuidas Inglismaa klubivuti tipp muutub üha paremini ennustatavaks. http://www.ongoalsscored.com/2013/08...any-different/

                              Kommentaar


                                Kui nüüd see väravajoone tehnoloogia peaks näitama, et värav ikka oli, siis kuidas edasi käitutakse?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X