320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ma millegipärast ei usu eriti seda pilti - Spursis on praeguse seisuga juba 5 mängijat enda akadeemiast - Rose, .....
    Silme ees läks vihast pimedaks, edasi ei suutnud lugeda.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Piirangute karmistamine ei ole lahendus, see on selge. EPPP raames pumbatakse akadeemiatesse miljoneid, lisaks võimalus laiendatult alalt noori klubisse tuua ning juba varemgi eksisteerinud skautide võrgustik peaks tagama küll, et ükski talent kivi alla peitu ei jää. Samas põhimeeskondadesse jõuab teiste tippliigadega võrreldes oluliselt vähem kohalikke poisse ja pudelikael 18-20 vanuserühmas on püsiv. Iroonilisel kombel puudutab see samavõrd ka mitteinglastest akadeemiate pallureid. Kui vaadata viimase aja selle valdkonna edulugu Saksamaal, siis ilmselt kõige suurem erinevus ongi asjaolus, et seal istusid nii DFB kui ka Bundesliga algusest peale kohalike noorte arendamisel ühte paati. Lisaks muidugi veel UEFA litsentse omavate treenerite oluliselt suurem arv ning kindlasti ei ole vähetähtis ka klubide omandivorm. On oluline vahe, kas niite tõmbab kõrbes sitsiv šeik või kohalik kogukond. Ja lõpuks ka vana hea £££. Situatsioonis, kus Burnley on rikkam klubi kui Ajax, on oluliselt lihtsam käia välja £2,5m Lukas Jutkiewiczi eest, selmet edutada mõni enda noor. Ja ebaõnnestumise puhul oleks sama tulemini (22 mängus 0 väravat) jõutud selle summa võrra odavamalt.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Silme ees läks vihast pimedaks, edasi ei suutnud lugeda.
        Oh jeez, hold your horses. Ma ei öelnud, et ta terve noortekarjääri oleks Spursi akadeemias olnud. Fakt on see, et tuli Spursi alaealisena, ei olnud enne liigamängus ka madalamal tasemel kaasta teinud. Walker tuli ka hilisteismelisena Spursi, treenis teistes akadeemiates ka. See ei muuda ühtegi nendest mitte home-grown'iks.



        Aga teemasse -

        Phil Neville ajab ikka konkreetset okset. Muidugi, kõik kiusavad ainult inglasi ja noored ei saa võimalusi, eksole. Ei ole ju üldse nii, et mingite keskpäraste mängijate eest makstakse ulmehinda selle eest, et ta teeb vahet enda meeskonna ja vastasmeeskonna mängijate vahel.

        Kurat kui taset ei ole, siis lihtsalt ei kanna välja ja kõik. Ükskõik kui palju piiranguid panna. Praegune olukord (ja selle võimendamine veel enam) tekitab pigem olukorra, kus noorel inglasel piisab "enam-vähem" olemisest, et juba oleks tema vastu huvi olemas ja magus palk kindlustatud. Pigem võiks olla plaan, kuidas tuua juurde kvaliteetseid noortetreenereid. Hispaania ja Saksamaa kotivad inglasi igast asendist paremate treenerite ja metoodikate tõttu, mitte lollide piirangute tulemusel.

        Ega võõraste eemalhoidmine ei aita oma talente siis automaatselt paremaks muuta. Selliste idiootsustega pigem kinnistavad inglased seisu, et lähima 10 aasta jooksul Inglismaast tipptasemel koondist küll ei saa (kes suudaks näiteks kahel järjestikkusel suurturniiril murda ennast poolfinaali, või siis neljast järjestikkusest kolmel).

        Kommentaar


          Aitab see anyways, iseasi kui mõistlik variant see on.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Allilmas on levinud üks lihtne, kuid kasulik ütlus, mis kõlab kuidagi a la, et tugevamatega kakeldes saad ise tugevamaks. Ja mäe peal kiputakse levitama sõna, et nõrki tuleb aidata, seda nemad määravad meie tugevuse.
            Seega kallis FA, EPL ja Kuninganna - praegu te häbistate minu valikut.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Nagu arvata võis. ManU on Inglismaa suurim/parim klubi! COYR!

              Kommentaar


                Maxerroris on see tabel omadega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Maxerroris on see tabel omadega.
                  Care to elaborate?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Care to elaborate?
                    Nope.

                    P.S. esikoha üle ma ei vingu

                    Kommentaar


                      Kiire pilguheit tabelile küll ei ütle kus Amos neid erroreid näeb.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Natuke imelik tundub, et Charltonil, kes muidu jagab tabelis 27. kohta, on global fanbase märgitud 14, kuigi minu arvates kõvasti populaarsemal klubil Leedsil on selle fanbase'i all märgitud ainult 23.

                        E: Global fanbase
                        We added up the total number of fans and followers for each club on Facebook and Twitter — by far the most popular global social media platforms. Every club has official accounts.


                        Soovitan selle lingi kõigil avada, hea lugemine.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Puhtalt punaste prillidega seda tabelit vaadates näen ma kahte vaidluskohta. Esiteks Crowd ja teiseks osaliselt sellega seotud income. Anfield non-seaterina suutis tublisti rohkem rahvast majutada, kui praegune all-seater. Kas ntx ManCity juures arvestatakse ka nende eelmist staadionit? Kui jah siis kuidas nad teisel kohal maandusid selles arvestuses?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Puhtalt punaste prillidega seda tabelit vaadates näen ma kahte vaidluskohta. Esiteks Crowd ja teiseks osaliselt sellega seotud income. Anfield non-seaterina suutis tublisti rohkem rahvast majutada, kui praegune all-seater. Kas ntx ManCity juures arvestatakse ka nende eelmist staadionit? Kui jah siis kuidas nad teisel kohal maandusid selles arvestuses?
                            Sellised tabelid on tegelikult ajaraisk. Kui üritada tervet 150-aastast jalkaajalugu sinna sisse sobitada, on tulemus totter. Kui vaadata vaid praegust aega kui finantsvõimalused on klubidel nii kardinaalselt erinevad, on tulemus samuti vildakas.
                            Oma võlu sellel nimekirjal muidugi on. Kena on üsna esiosas näha Wolvesi, Sheffield W-d, WBA-d, Villat ja Blackburni - meeskondi Inglise liigajalka ajaloolisest hällist.
                            Aga no come on. Mis kuramuse "player quality". Kui hakatakse võrdlema PNE mängijate kvaliteeti anno 1888 ManCity omadega 2014, on aeg oma kompsud võtta ja koju kõndida.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Football stadiums then and now - interactive quiz
                              Football stadiums then and now – interactive quiz, part two

                              Kommentaar


                                BadAss

                                Kommentaar

                                Working...
                                X