320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mcnamarale meeldib!

    Kommentaar


      omapärast: Meet the 93-year-old Reading fan whose dislike of Arsenal dates to the 1920s
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Tahaksin laikida. Superlugu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mis siin laikida, kui nii palju antakse, siis äkki 50 aasta pärast saad oma loo rääkida - Balti kett, 23. august 1989, sajad-tuhanded eestlased ühtsena üle Eesti, üks noorsand aga istub kodus, 26. mai sündmused Anfieldil ei võimalda loo kangelasel veel nii pea sirge seljaga koduuksest väljuda. Veerandsada aastat hiljemgi võib lugejal kibe maitse suhu tulla, kui mõnda McN postitust lugema peaks sattuma.

          PS! Vabandan ette, kui keti osa paika ei pea. Muide, kuidas '89 aastal Nõukogude Eestis see jalkavaatamine käis?!? Ma olin veel suhteliselt väike poiss, meie lampidega mustvalge võttis võibolla 4-5 kanalit välja, kuniks lambid jälle üles ütlesid. Internet, vaba ajakirjandus, TV1 premieri mängud...sinnani oli veel törts maad minna. Raadio siis äkki?

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Muide, kuidas '89 aastal Nõukogude Eestis see jalkavaatamine käis?!? Ma olin veel suhteliselt väike poiss, meie lampidega mustvalge võttis võibolla 4-5 kanalit välja, kuniks lambid jälle üles ütlesid. Internet, vaba ajakirjandus, TV1 premieri mängud...sinnani oli veel törts maad minna. Raadio siis äkki?
            Ma ülejäänud jutule väga pihta ei saanud, aga jalkavaatamine käis ka 89. aastal. Telekas oli meeletult suur ja meeletult raske, aga juba olid mingid värvid tekkinud. Inglise liigat näitas toona Soome TV2 mõnel valitud laupäeval kell 17 - kaugeltki mitte tervet hooaega ja minul oli lisaks selline imepärane aparaat kodus, mille abil sai välja peilida ka soomlastele mõeldud Rootsi TV programmi: sealt tuli laupäeviti vahest ka inglise liigat. FA karikafinaale oli ka soomlastel kombeks alati näidata: see oli eriline pidupäev.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Telekad olid suured ja värvilised ning rahvusvahelisi suurvõistlusi ikka näidati. Lõuna-eestlased ei teadnud klubivutist midagi ofkoors.
              Teati ikka, aga klubid olid vähe teised! , Moskva Spartak, Kiievi Dünamo, Leningradi Zenit
              Aga jah kui tõsiselt, siis esimene tõsine jalgpall oli minu jaoks ikka Mehhiko MM

              Kommentaar


                Jo! miks te inglismaa jalgpalli fännate või miks te selle riigi klubisi fännate ?? miks ? miiiiiks ?

                Minu meelest peale Vinnie Jonesi, R. Ferdinandi ja Harry Kane puudub igasugune põnevus downisyndrooomiriigijalgpallis, aga 4 real... whyyyy

                Kommentaar


                  https://interactive.twitter.com/prem...eam&teamId=all

                  Kommentaar


                    Bale tekitab küsimärke. Mitu hooaega ta seal reaalselt mängis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Bale tekitab küsimärke. Mitu hooaega ta seal reaalselt mängis?
                      Maailma kõige kalllim jalgpallur oleks seal sümboolses tiimis isegi siis, kui ta vaid ühe mängu Championshipis mänginud oleks. Aga Bale mängis tunduvalt rohkem imo, tervelt ühe hooaja vist?

                      Kommentaar


                        Wiki järgi kahel hooajal kokku 41 mängu (2+38+1 play offis) ja 5 kolli.

                        Kommentaar


                          Premier League finances: the full club-by-club breakdown and verdict

                          Kommentaar


                            Kuna siin on palju juttu olnud sellest, et Inglise klubid ei võta Euroopa Liigat piisavalt tõsiselt tavaliselt.. Siis mul tuli selline idee.
                            Mis juhtuks, kui oleks võimalik Euroopa Liiga/Meistrite Liiga auhinna rahad viia vastavasse korrelatsiooni siis liigade poolt antud rahadega - Mõte oleks selles, et näiteks Premier League kus suurimad telerahad ja värgid leiduvad - Peaks oma auhinnarahad võrdsustama näiteks Euroopa Liiga raames jagatud rahadega. Et Euroopa Liiga ei devalveeruks - peaks sobima UEFAle ja sealsetele asjapulkadele kui ikka top 5 liigade satsid koguaeg parima koosseisuga tahaks seal ka mängida ja selle võidu peale minna - Peaks tooma klubidele samaväärselt raha sisse, kui ainult Liiga peale panustades.

                            Kommentaar


                              selle aasta parima ettepaneku otsimine on selleks korraks läbi ja võitja selgunud! Palju õnne!
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X