320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Yolovana, mis Sa sellega öelda tahtsid?
    Sinu wiki lingist jõudsin selle juutuubi videoni. Polnud varem näinud, sheerisin teistele ka!

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Su ettepanek on, et Premier League võiks rahalisi boonuseid vähendada € tasemeni? Ma vist jõin eile liiga palju. UEFA ei peaks seda jampsi elus hoidma üldse. Midagi ei ole teha, klubisid, fänne ja teleturgu ei huvita see, kuna seal pole Ronaldot, Messit ja Sturrot. Ma tõesti ei saa aru, miks mittehuvitatud klubid lihtsalt ei loobu oma € kohast, vaid lendavad kauge maa taha reservidega lolli mängima. Loe ka http://en.wikipedia.org/wiki/Super_C...sh_football%29 - see oli ka mõttetu karikas, mida ei suudetud maha müüa.
      Mitte niivõrd, pigem ütleme.. et looma mingid piirväärtused. Et Euroopa Liiga tulemuste eest suuremat raha ei tohi liigad välja käia. Et absoluutne tipp oleks tasakaalus rohkem. Ja asi poleks Inglaste raha vähendamises, vaid pigem Euroopa suuremas väärtustamises. Et seal jagatakse suuremaid summasid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Midagi ei ole teha, klubisid, fänne ja teleturgu ei huvita see, kuna seal pole Ronaldot, Messit ja Sturrot.
        Ma omast arust ei joonud eile üldse, magasin vist veidi liiga palju. Siin on päriselt kirjas Ronaldo, Messi ja...Daniel Sturridge...ühes lauses, teineteise kõrval?!? Lähen võtan ühe tassi kohvi veel vist, see küll reaalsus ei saa olla...

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Su ettepanek on, et Premier League võiks rahalisi boonuseid vähendada € tasemeni? Ma vist jõin eile liiga palju. UEFA ei peaks seda jampsi elus hoidma üldse. Midagi ei ole teha, klubisid, fänne ja teleturgu ei huvita see, kuna seal pole Ronaldot, Messit ja Sturrot. Ma tõesti ei saa aru, miks mittehuvitatud klubid lihtsalt ei loobu oma € kohast, vaid lendavad kauge maa taha reservidega lolli mängima. Loe ka http://en.wikipedia.org/wiki/Super_C...sh_football%29 - see oli ka mõttetu karikas, mida ei suudetud maha müüa.
          Liverpoolil on ainult kolm inglast koosseisus. Kuhu see maailm niimoodi jõudis?

          Kommentaar


            aitäh, ma juba arvasin, et ma olin ainuke, kes seda nägi
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              Ma omast arust ei joonud eile üldse, magasin vist veidi liiga palju. Siin on päriselt kirjas Ronaldo, Messi ja...Daniel Sturridge...ühes lauses, teineteise kõrval?!? Lähen võtan ühe tassi kohvi veel vist, see küll reaalsus ei saa olla...
              Stok ilmselt mõtles seda et sturridge euroopa liigas ei mängi, sest ta on vigastatud.

              Kommentaar


                Huvitav on tõdeda, et kõigis neljas play-off finaalis - Championshipist Conference'ini - on vastamisi esimestena otsetõusu joone alla jäänud satsid. Ses mõttes seekord õiglus võidutses: hooajal parimat mängu näidanud klubid said Wembley'le.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Soccer commentators cheat sheet: The art of commentary with BBC's Nick Barnes Kliki pildil.

                  Kommentaar


                    Säherdune huvitav tabel. Selgub, et kõige küündimatumad ongi saanud oma palga, ManU ja 'pool on igati kõrgetel kohtadel ja viimasel kohal pole ka just üllataja.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      How much cash does your club stand to bank based on their Premier League finishing position this season?

                      Our table shows clubs' earnings by merit money (how much they are awarded according to their league finish), the number of times they have been shown on live television and their equal share of the TV rights deal.

                      Kommentaar


                        The long read: Luzira was once the most notorious prison in Uganda. Now it’s home to what is surely the world’s most elaborate prison football league – and a model for the transformative power of the beautiful game


                        Ehk Inglise jalgpall jõuab uskumatutesse kohtadesse.

                        Kommentaar


                          Brad Friedeli uskumatust karjäärist Premieris oli palju juttu, kuid tahaksin siin ära märkida veel ühe tähelepanuväärse väravavahi lahkumise. Taanlane Thomas Sörensen mängis Inglismaal peaaegu 20 aastat ja kui viimased pingil istutud hooajad välja jätta, oli ta nii Sunderlandis, Villas kui esimestel aastatel ka Stoke'is liiga parimate vahtide seas. Taanlane sai hakkama nii mõnegi legendaarse tõrjega. Sügavalt kahju, et ta kunagi ei pääsenud mängima mõne tiitlile heidelnud klubi eest.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar




                            väike ülevaade brändingust. Kuna esikümnest kuus on premmi tiimid, siis tundus siia pädev olema postitada.

                            Kommentaar


                              Lolz at City being more valuable brand than Barcelona, Chelsea, Arsenal and even Liverpool.

                              Kommentaar


                                Võib ilmselt öelda, et Inglise klubide ametlik jalkahooaeg 2015/2016 algab täna, 2. juulil. Haamrid vs Lusitanos.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X