320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ribery pole enam see mis ta mõni aastat tagasi oli..
    Kui terveks saab siis äkki suudab vormi leida. Oli eelnevalt öeldud samuti "vormis Hazard", ma ei mõelnudki vastu sitas vormis Ribery'd vaid heas vormis Ribery'd.
    Kenasti lõikasid muidugi Costa ja Robbeni ka sealt quote'st välja keda ma ise nagunii Ribery'st rohkem ka hindan.

    Proovin ka sama
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    City ja Manu.
    Suht suvalised klubid.

    Kommentaar


      Alustada võiks pigem sellest, et vähendataks mänge Inglise klubidele.
      Miki karikas ainult kuni Championshipi meeskondadele ja EPLi 18 meeskonda oleks hea algus. Saaks talvel samuti mingi paarinädalase puhkuse meeskondadele lubada, mitte nii nagu praegu et teised puhkavad samas kui Inglise klubid lasevad nädalas 3 mängu. Pole ime, et siis kevadel knock-out voorudes on toss väljas võrreldes teistega.

      See hetke alagruppi jama on puhtalt klubide enda viga (Chelseas Mou on lohh ja mängitab lohhe ükskõik mis vormis nad on, Arsenalis Wenger ei suuda mehi mängima panna, City on euroflopper, Utd's on mad-man "genius" pukis)

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Kui terveks saab siis äkki suudab vormi leida. Oli eelnevalt öeldud samuti "vormis Hazard", ma ei mõelnudki vastu sitas vormis Ribery'd vaid heas vormis Ribery'd.
        Kenasti lõikasid muidugi Costa ja Robbeni ka sealt quote'st välja keda ma ise nagunii Ribery'st rohkem ka hindan.

        Proovin ka sama
        Minu muutmisest su lause mõte ei muutunud. Aga Costa on samamoodi hazardist tunduvalt sitem. Lihtsalt tahtsin ribery su jutust välja tuua kuna tema aeg on möödas ja sellega sa probably nõustud.

        Ja cityt euroflopperiks kutsuda on ka naljakas kui viimased 2 aastat on barcalt kotti saadud.

        Aga no ma saan su frustratsioonist aru, arsenalil on natukene halvasti see seis seal grupis praegu. Pole hullu, äkki järgmine aasta ei pea seda rasket teekonda CLi gruppi üldse ette võtma.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Aga Costa on samamoodi hazardist tunduvalt sitem.
          Väga vaieldav, vähemalt hetkel on Costa kindlasti parem
          With a *pinch* of salt

          Kommentaar


            Üksikute mängijate lugemine pole nüüd vajalik, sest jalgpall on siiski võistkondlik mäng ning pigem tuleb küsida näiteks, et kus on hingestatus? Tahe? Töökus? Staaride puudumine või vähesus (kui neid on üldse vähe) pole pigem probleem.

            Euroopas kesine esinemine võib olla tingitud ka sellest, et rahaliselt muutub PL järjest tähtsamaks.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Üksikute mängijate lugemine pole nüüd vajalik, sest jalgpall on siiski võistkondlik mäng ning pigem tuleb küsida näiteks, et kus on hingestatus? Tahe? Töökus? Staaride puudumine või vähesus (kui neid on üldse vähe) pole pigem probleem.

              Euroopas kesine esinemine võib olla tingitud ka sellest, et rahaliselt muutub PL järjest tähtsamaks.
              Välja arvatud see detail, et Premieri suured staarid on Hispaania liiga rejectid pahatihti.

              Kommentaar


                Vähetähtis detail ning pealegi diskuteeritav. Tähtis on selgitada n.ö nõrgim lüli ning seda tugevdada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Liverpoolis plaanitakse asutada uus klubi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Aga Costa on samamoodi hazardist tunduvalt sitem. .
                    Mitte, et viitsiks võrrelda kumb kahest võtdsest mängijast teisest "tunduvalt sitem" on aga mille pealt muidu selline põhjapanev ekspertarvamus tuleb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      Mitte, et viitsiks võrrelda kumb kahest võtdsest mängijast teisest "tunduvalt sitem" on aga mille pealt muidu selline põhjapanev ekspertarvamus tuleb?
                      Minu jaoks on see sama kui öelda, et Depay on samahea kui Hazard, aga veel rohkem mööda.

                      Ukraina liigas aastaid mänginud ja nüüd järsku tuleb Bayernisse teeb 3 mängu ja on juba top class? nej
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Tänane Postimehe artikkel Miks inglased meistrite liigas virelevad oli kohati väga naljakas lugeda. Huvitav, kas neid asju kirjutatakse lihtsalt lehe täiteks? Reaalset sisu ja analüüsi polnud absoluutselt. Mingi ümmargune ja mõttetu jutt. Reaalselt toodi välja ainult üks põhjus - inglise klubide rahakus.
                        Ei mingit juttu sellest, et inglastel on palju keerulisem mängude graafik. Inglaste enda panus tippklubides on kergelt öeldes nukker ja puuduvad korralikud noorte süsteemid nagu Barcal, Realil ja Bayernil.
                        Ja no kõige naljakam oli lugeda seda, et Inglismaal puuduvad staarid ja reaalselt on Agüero ainuke mängija, kes pääseks Barca, Reali või Bayerni kooseisu..

                        Meenutas juba neid Postimehe NBA artikleid, kus autor vist ise liigat ei vaatagi, aga teeb siis sellise enda arvates korraliku analüüsi, kus erinevad faktivead sees ja reeglid endalgi ebaselged. Viimane hea näide oli see, kui ühte NBA keskmängijat peeti hoopiski tagamängijaks

                        ohjah Eesti spordimeedia, pani jälle pead kratsima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mted Vaata postitust
                          Tänane Postimehe artikkel Miks inglased meistrite liigas virelevad oli kohati väga naljakas lugeda. Huvitav, kas neid asju kirjutatakse lihtsalt lehe täiteks? Reaalset sisu ja analüüsi polnud absoluutselt. Mingi ümmargune ja mõttetu jutt. Reaalselt toodi välja ainult üks põhjus - inglise klubide rahakus.
                          Ei mingit juttu sellest, et inglastel on palju keerulisem mängude graafik. Inglaste enda panus tippklubides on kergelt öeldes nukker ja puuduvad korralikud noorte süsteemid nagu Barcal, Realil ja Bayernil.
                          Ja no kõige naljakam oli lugeda seda, et Inglismaal puuduvad staarid ja reaalselt on Agüero ainuke mängija, kes pääseks Barca, Reali või Bayerni kooseisu..

                          Meenutas juba neid Postimehe NBA artikleid, kus autor vist ise liigat ei vaatagi, aga teeb siis sellise enda arvates korraliku analüüsi, kus erinevad faktivead sees ja reeglid endalgi ebaselged. Viimane hea näide oli see, kui ühte NBA keskmängijat peeti hoopiski tagamängijaks

                          ohjah Eesti spordimeedia, pani jälle pead kratsima.
                          Vabanda eile siin keegi rääkis, et Douglas on tunduvalt sitem kui Hazard. jne Jõudis isegi selleni, et depay on võrreldes bayerni mängijatega level higher. Paar nädalat tagasi jõudis keegi selleni, et Liverpool(carroll, benteke ja tottenham(veel õudsam pahn) teevad kaalutletud finantsotsuseid ja mõtlevad majanduslikult.(meeletud summad, keskpäraste eest). Kas see ongi keskmise inglismaa fani keskmine arvamus?

                          Kommentaar


                            Eks igalühel ole õigus oma arvamusele, kuid kindlasti ei tasu nii äärmusesse langeda. Depay ja nüüd ka Martial on kindlasti väga suure potensiaaliga mängijad Premmis, kuid Bayerni tippudega veel päris nii võrrelda ei saa. Hazard on vormis olles väga kõva mängija ja kui ta turul oleks, siis kindlasti oleksid temast huvitatud nii mitmedki speini tippklubid. Premmi klubide suurimaks probleemiks peangi mina vähemalt seda, et noori ei tule niimoodi peale nagu sakslastel ja hispaanlastel. Oli vist ju Inglismaa üks ainukesi Euroopa riike, kus kohalik kõrgliiga ja rahvuslik jalkaliit on kaks erinevat organisatsiooni?
                            Rääkides kasumitest, siis minu mäletamist mööda teenisid Premmi klubid eelmine aasta kokkuvõttes kasumit. Asi, mida pole juba päris kaua nähtud. Kasumit on kindlasti tore teenida, kuid fännid ootavad ikkagi tulemusi (mina vähemalt), mida kahjuks inglise klubid pole juba aastaid suutnud CL näidata. Eks nüüd järgmine voor tuleb põnev, kui alla enda võimete mängiv Arsenal mängib väga heas hoos Bayerniga..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mted Vaata postitust
                              Tänane Postimehe artikkel Miks inglased meistrite liigas virelevad oli kohati väga naljakas lugeda. Huvitav, kas neid asju kirjutatakse lihtsalt lehe täiteks? Reaalset sisu ja analüüsi polnud absoluutselt. Mingi ümmargune ja mõttetu jutt. Reaalselt toodi välja ainult üks põhjus - inglise klubide rahakus.
                              Ei mingit juttu sellest, et inglastel on palju keerulisem mängude graafik. Inglaste enda panus tippklubides on kergelt öeldes nukker ja puuduvad korralikud noorte süsteemid nagu Barcal, Realil ja Bayernil.
                              Ja no kõige naljakam oli lugeda seda, et Inglismaal puuduvad staarid ja reaalselt on Agüero ainuke mängija, kes pääseks Barca, Reali või Bayerni kooseisu..
                              lol, premface detected.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et staar saab olla vaid siis, kui kuulud Bayerni, Barca või Reali rivistusse? Vähemalt nii võib siin härraste Delfino ja mõne muu sõnavõtte mõista. Päris haige ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X