320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Sa maksad ümmarguse 50 eurtsi pileti eest, et saada elamus (lisa siia juurde ööbimised, lennud jms).
    Viimati jõudsin pärast avavilet ja lahkusin kolm-neli minutit enne lõppu Watfordis, kui olin Watford-Leedsi vaatamas. Hilinemine, sest tulin ühelt teiselt kohtumiselt ja rong sõitis oodatust aeglasemalt. Lahkusin, sest kiirrong Londonisse sõitis jaamast välja suht kohe pärast lõppu ja ei tahtnud hilineda (mis umbes 4-5 minti oodates olekski juhtunud).

    Koos minuga sörkis sinna jaama veel päris palju rahvast.

    Watford on küll nö Londoni klubi, kuid kesklinnast ikka korralik tund, kui aeglasem rong. Selle õhtusega läks mingi 30 minti. Ahjaa, pole aimugi, et millal järgmine oleks läinud, vabalt, et päeva viimane umbes, kuid võib-olla tunni pärast jälle

    Et normaalne liikluse värk põhjuseks. Seis oli ka mingi 3:0, et päästa polnud Leedsil midagi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Klõpsasin eile mäntšesteri mängude vahet ja sain aru, miks Leicester liigat juhib. Rikkuritel on platsil väga nigelad päevad, ei tunne hästi äragi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kommentaar


          Palju keegi agentidele maksis eelmisel hooajal http://www.skysports.com/football/ne...ty-and-chelsea

          Kommentaar


            Chelski algus peaks vast olema 13-st, mitte 11-st. Või arvestatakse nende puhul kohe mingi koef juurde?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Telegraph lasi vigastuste kohta statistika kokku panna. Huvitavad graafikud asuvad artikli allpool.

              Revealed: Arsenal are not the most cursed Premier League club when it comes to injuries

              Exclusive: Manchester City have suffered far more issues with fitness than Arsene Wenger's men - while Leicester have stayed lucky...

              Kommentaar


                Sobib ehk siia küll. Ott ja teised võtsid esimeses meie raadiosaates tähelepanu alla just Inglismaa meistriliiga ning selle tugevuse võrreldes teised:
                Arutame saates, kas Inglismaa liiga (ja klubid) tervikuna on Euroopa parim(ad) (3.40), millist mängu peaks sellel nädalal kindlasti vaatama (23.00), kes peaks võitma Ballon d'Ori ja kas Lionel Messit
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  9:58 läks kinni. seal vist prooviti küll taotluslikult seda vastandumist üles kruttida, aga see pole piisav vabandus ajada ultimatiivset premface virtsa.

                  Mai 2014, kui Euroopas algasid poolfinaalid
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    9:58 läks kinni. seal vist prooviti küll taotluslikult seda vastandumist üles kruttida, aga see pole piisav vabandus ajada ultimatiivset premface virtsa.
                    Ma juba aimasin, et sealt tuleb premface virts ja ei pannud saadet käimagi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ma juba aimasin, et sealt tuleb premface virts ja ei pannud saadet käimagi.
                      hmm


                      karta oli jah, aga mingi võimalus tuleb anda podcastinduse tervituseks. ehk normaalsetel teemadel on kuulatav ka.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        hmm


                        karta oli jah, aga mingi võimalus tuleb anda podcastinduse tervituseks. ehk normaalsetel teemadel on kuulatav ka.
                        Feedis jooksvaid pealkirju võib ikka sirvida.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mulle meeldis! Järgnevates saadetes tahaks kindlasti kuulda Jamie Vardyst ja Leicester City imelisest hooajast, Jose Mourinhost ja Chelsea läbikukkumisest, eelolevast el Clasicost (nagunii mõni on tulemas), Inglismaa koondise uuest tulemisest, Ronaldost midagi ja kindlasti ka ManU uuest võimalikust peatreenerist.

                          Kommentaar


                            Huvitav jah,et kui teemaks Inglise liiga on itaallased kohe kõrvad kikkis kuulamas ja kritiseerimas. Hirmsad kompleksid vaestel inimestel.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Mulle meeldis! Järgnevates saadetes tahaks kindlasti kuulda Jamie Vardyst ja Leicester City imelisest hooajast, Jose Mourinhost ja Chelsea läbikukkumisest, eelolevast el Clasicost (nagunii mõni on tulemas), Inglismaa koondise uuest tulemisest, Ronaldost midagi ja kindlasti ka ManU uuest võimalikust peatreenerist.
                              siin läheb mu irooniadetektor küll punaseks, aga mul pole selle vastu otseselt midagi. pea iga nädal kuulan Football Weeklyt, kus jauratakse samadel teemadel. (hea küll, need pole päris võrreldavad, aga, kes teab)
                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Huvitav jah,et kui teemaks Inglise liiga on itaallased kohe kõrvad kikkis kuulamas ja kritiseerimas. Hirmsad kompleksid vaestel inimestel.


                              a) teemaks oli Euroopa parim liiga
                              b) selleks pole hetkel Inglismaa liiga (vt numbrid üleval või lao vastuargumente)
                              c) "itaallaste" subjekt a pani kõrvad lonti 10. minutil, subjekt b ei ajanud üldse kikki, subjekt c postist ma ei loe välja ühtegi vihjet kõrvkikinduse poolt või vastu.

                              mis kompleksid su lugemisoskuse minetasid?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ja nii tõmmatigi kohinal vesi peale. Ma ise saadet ei kuulanud, aga ma kardan, et päris keeruline on teha sellist saadet, mis sisaldaks soccernetlaste jaoks midagi uut ja huvitavat. Et äkki siis ei olnud ikka nii kitsale ringile mõeldud?
                                Siinkohal võib rolli mängida ka see, et enne sai kuulatud Õhtulehe vastavat korvpallipodcasti ja see oli tõsiselt hea ja kuulan hea meelega ka edaspidi. Räägiti päevakajalistel teemadel: Kobe, Porz, Warriorsi seeria, kõik segatuna väikese ajalooperspektiiviga jne (võibolla võinuks killuke rohkem Euroliigast juttu teha, aga see juba niisama norimine).

                                Ja siis hakkan kuulama jalgpallivastet. Täiesti nullist väljaimetud teema, et kas Premm on maailma parim liiga, millest Ott on erinevate nurkade alt sadu kordi kirjutanud. Pidasin vastu umbes sama kaua nagu Jasper. Edasi kerimine tundus ka mõttetu, sest tundus tulevat järjekordne jutuajamine Messi teemal, millest, jep, on kirjutatud sadu kordi. Ma ei tea, kas teemavaliku tagamaaks oli "need teemad toovad klikke" või siis Eesti jalgpalliajakirjandus välismaa suunal piirdubki sisuliselt kolme teemaga "Premm on maailma parim, Messi vs Ronaldo ja el Clasico".

                                Võib-olla ma tõesti pole sihtgrupp, aga mu meelest jalgpallis toimub nagu päriselt põnevaid asju ka. Prantsusmaal Caen ja Angres esikolmikus, Inglismaal Leicester City ja Vardy möllamine / Chelsea ebamöllamine, Itaalias Napoli ja Sarri ning Bundesliga, arvestades et seal mängib faking Eesti mängija, võiks üleüldse räigelt rohkem fookuses olla. Aganoh, lõpuks muidugi maitse asi ning nagu Jasper ütles
                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                mingi võimalus tuleb anda podcastinduse tervituseks. ehk normaalsetel teemadel on kuulatav ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X