320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tottenham ja Liverpool on ainsad, kes said Meistrite Liigat ka katsuda. Ok, ManC ja Manu ka. ülejäänud on ikka väga ühekorraliblikad.

    Hispaanias on 5x Bilbao euroopas ehk stabiilne. Villarreal 4x, Atletico laamendab Meistrikas ka. Sevilla mõlemas, Valencia on mõlemas olnud. Getafe, Levante ja Real betis on ainsad suvamansad justkui.
    Inglismaal on Fulham suvaline, Everton, Stoke, Birmingham, Newcastle, Swansea, Wigan.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tottenham ja Liverpool on ainsad, kes said Meistrite Liigat ka katsuda. Ok, ManC ja Manu ka. ülejäänud on ikka väga ühekorraliblikad.

      Hispaanias on 5x Bilbao euroopas ehk stabiilne. Villarreal 4x, Atletico laamendab Meistrikas ka. Sevilla mõlemas, Valencia on mõlemas olnud. Getafe, Levante ja Real betis on ainsad suvamansad justkui.
      Inglismaal on Fulham suvaline, Everton, Stoke, Birmingham, Newcastle, Swansea, Wigan.
      Nendel suvakatel inglismaalt on 3-4 või isegi rohkem kordi raha olnud kasutada kui ülejäänutel kokku.
      Tegelikult on asi seletatav sellega, et Sevilla, Bilbao reaalselt võitlevad La Ligas, et Euroopa kohtadele saada läbi hooaja ja seetõttu võtavad ka seda üritust väga tõsiselt, vt kas või just lõppenud hooaeg, kus Celta ja Bilbao pugesid nahast välja, et EL koht endale kindlustada. Inglismaal seevastu....Ühesõnaga, Stokil on selles osas õigus, et ei tähtsustata piisavalt, aga seda teame isegi. Teisalt, CLi näide ütleb, et lihtsalt ollaksegi sitad (hetkel), prioriseeritakse, aga ikka ollakse nõrgad. Nii et nagu ikka komplekssetes küsimustes on faktoreid mitmeid, mõned suurema, mõned väiksema kaaluga. Lihtsalt tuleb natuke ikka peeglisse vaadata ja tunnistada, et ses osas on see kiidetud EPL ebaõnnestunud. Mis ei tähenda, et muus mõttes ollakse äge liiga jne.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Nendel suvakatel inglismaalt on 3-4 või isegi rohkem kordi raha olnud kasutada kui ülejäänutel kokku.
        Tegelikult on asi seletatav sellega, et Sevilla, Bilbao reaalselt võitlevad La Ligas, et Euroopa kohtadele saada läbi hooaja ja seetõttu võtavad ka seda üritust väga tõsiselt, vt kas või just lõppenud hooaeg, kus Celta ja Bilbao pugesid nahast välja, et EL koht endale kindlustada. Inglismaal seevastu....Ühesõnaga, Stokil on selles osas õigus, et ei tähtsustata piisavalt, aga seda teame isegi. Teisalt, CLi näide ütleb, et lihtsalt ollaksegi sitad (hetkel), prioriseeritakse, aga ikka ollakse nõrgad. Nii et nagu ikka komplekssetes küsimustes on faktoreid mitmeid, mõned suurema, mõned väiksema kaaluga. Lihtsalt tuleb natuke ikka peeglisse vaadata ja tunnistada, et ses osas on see kiidetud EPL ebaõnnestunud. Mis ei tähenda, et muus mõttes ollakse äge liiga jne.
        Neil suvakatel võib olla rohkem raha kasutada, AGA neil suvakatel on ka kaotada rohkem. Ehk see on sama Võru vs. Tallinn teema. Ühes kohas oled sa väljakukkudes täielikus pankrotis, teises kohas mitte. Ehk kui mina teenin Tallinnas mingi 2500 eurot kuus ja jääks tööta, siis ma oleksin ilmselt tänaval (või mingi naise juures), aga Võrus suudaks ma selle üle elada ja uue töö leida.

        Kommentaar


          Ja erinevalt sinust pole ma kummagi liiga fänn per se. Ma lihtsalt üritan enda jaoks paika panna, et mis see reaalne põhjus on sellise erinevuse puhul. Kus poleks mingit sellist üks on nõme, teine lahe teemat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja erinevalt sinust pole ma kummagi liiga fänn per se. Ma lihtsalt üritan enda jaoks paika panna, et mis see reaalne põhjus on sellise erinevuse puhul. Kus poleks mingit sellist üks on nõme, teine lahe teemat.
            Seda muidugi. Ma pole päris nõus selle võru tallinn võrdlusega, sest la ligast segundasse on veelgi valusam, sest puudu langevarjurahad ja reaalselt tähendab see hispaanias suuremat ohtu pankrotistuda kui inglismaal. Minu väide on siiski, et epl on lolli raja liiga palju ja seetõttu ollaksegi euroopas sel kohal kus ollakse.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              ma pakuks välja, et Inglise klubide ja jalgpalliüldsuse leigus Euroopa Liiga vastu on osaliselt põhjustatud ka keelust, mis kestis pärast Heyseli tragöödiat järelmõjudega kuni 1995. aastani ehk kokku kümme aastat. sisuliselt terve põlvkond fänne kasvas üles ilma Euroopa klubijalgpallita ja kõige pikemalt mõjutas see just neid nn teise järgu klubisid. enne keeldu oldi ju Euroopas üsna edukad. lisaks muidugi ka inglaste üldine põlgus mandriasjade vastu.

              Kommentaar


                on keegi uurinud või on kusagil avaldatud ka milline võiks olla Brexiti mõju briti jalgpallile?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  on keegi uurinud või on kusagil avaldatud ka milline võiks olla Brexiti mõju briti jalgpallile?
                  Näiteks.

                  Kommentaar


                    arvan et see suht kahtlane, et nn. esimese järgu palluritel tekiks probleeme tööloaga. pigem on probleem ehk Premierist allpool mängivatel klubidel välismaalasi palgata. ja arvata on et eestlastel läheb seal mängimine tunduvalt keerulisemaks.

                    kuigi noh ega me ju tea mille alusel sellisel juhul töölubasid väljastatakse. ja seal vist oli juba siiani vähe teine kord kui mandril
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      arvan et see suht kahtlane, et nn. esimese järgu palluritel tekiks probleeme tööloaga. pigem on probleem ehk Premierist allpool mängivatel klubidel välismaalasi palgata. ja arvata on et eestlastel läheb seal mängimine tunduvalt keerulisemaks.

                      kuigi noh ega me ju tea mille alusel sellisel juhul töölubasid väljastatakse. ja seal vist oli juba siiani vähe teine kord kui mandril
                      Artikkel ise on siin (prantsuse keelne ja meelne): http://www.lequipe.fr/Football/Actua...enchies/697710

                      Google translate`i üle, kui huvitab. Ma ise pole jõudnud süveneda, aga kiirelt pilk peale visates, jäi silma lõik, kus teiste seas mainitakse ka Eestit.

                      Kommentaar


                        Telegraphi lugu.

                        Praegused reeglid.

                        e: prantslaste artikkel muidugi teatab, et Brexiti korral ei saa üheksa ELi liikmesriigi (Bulgaaria, Küpros, Eesti, Soome, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta ja Sloveenia) mängijad üldse peale, tuues edevalt näiteks Berbatovi, aga unustades sujuvalt täiesti ära apellatsioonikomisjoni olemasolu.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          ühe ööga 10% tulusa telediili rahast õhku haihtunud?

                          Kommentaar




                            Last year, a BBC study found that more than 300 European players in the Premier League, Championship and Scottish Premiership would not qualify for work permits under the rules governing non-EU players.

                            Kommentaar


                              et siis eesti parimad pojad saaksid mängida siiski seal, sest mängivad suure tõenäosusega vajaliku protsendi koondise mängudest, välja arvatud siis Ojamaa. ja samas näiteks Mata, Cazorla ja Diego Costa ei saaks mängida. päris huvitav. saan ma ikka õieti aru?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                et siis eesti parimad pojad saaksid mängida siiski seal, sest mängivad suure tõenäosusega vajaliku protsendi koondise mängudest, välja arvatud siis Ojamaa. ja samas näiteks Mata, Cazorla ja Diego Costa ei saaks mängida. päris huvitav. saan ma ikka õieti aru?
                                Jah enamvähem nii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X