320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaamu
    FA-ga on midagi korrast ära. Esmalt karistavad Arsenali mängijat Hlebi ja nüüd veel see. Mis toimub!?!

    Kommentaar


      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      FA-ga on midagi korrast ära. Esmalt karistavad Arsenali mängijat Hlebi ja nüüd veel see. Mis toimub!?!
      Mm.. Hlebi karistus oli õiglane. Ei saa aru ainult miks Arsenal boldiga peab kirjutatud olema? Veidi imelik tundub aga see, et kohtunik, kes hooaja vältel pidevalt selliseid bläkke paneb, saab alles pärast paari eksimust ManU vastu kohe sellise karistuse. Siit ka põhjus, miks kõik kohtunikud Unitedi mängijaid vaieldavates(ja vahel ka täiesti selgetes) olukordades kindlalt eelistavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        võib olla vale teema kuid kas keegi teab palgavahet kohtunikel Premiershipi ja 4. liiga vahel?
        no premieri kohtunikel vist kuskil
        60k naela aastas?
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas acca Vaata postitust
          Siit ka põhjus, miks kõik kohtunikud Unitedi mängijaid vaieldavates(ja vahel ka täiesti selgetes) olukordades kindlalt eelistavad.
          Nii paksu klaasiga prillide kandmine peaks juba tervisele kahjulik olema. Või no nagu näha, siis vist ongi.

          Mis Styles'i puutub, siis ilmselt sai FA karikas nüüd lihtsalt lõplikult täis. Ja enamikes oma halbades mängudes on ta mõlemale poole sitta vilistanud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            No võibolla olen ma viimasel ajal subjektiivsemaks jäänud, sest kohtunikud ei suvatse ühtegi otsust minu lemmikute kasuks vilistada, kuivõrd ühe rivaali mänge vaadates on otsused enamasti lõppkokkuvõttes ühele poolele soodsamad. Võibolla olen sattunud vaatama halbu mänge ja kohtunikud on just nii juhtunud jms., aga vägisi on selline tunne jäänud. Samas äkki on teie edu mulle kadeduseprillid pähe istutanud.. Aga, ma pole vist esimene...

            I have to hand it to Manchester United. They have the best players ... and the best referees.

            Sam Hammam, Wimbledon FC owner, 1995

            Peace.

            Kommentaar


              No seda juttu on räägitud pmtslt sestpeale, kui United midagi võitma hakkas. Vähemalt nii tundub - kui muud argumendid otsa saavad, läheb vana plaat peale. Aga noh, eks viimasel ajal Arsenali vastu vilistatud/vilistamata jäetud asju vaadates saan ma kohati su emotsioonist aru ka .
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Football ticket prices up sharply

                Oleks võinud siis juba teha tabeli, palju hind on järgmine hooaeg ja mis see % kasvuks teeb. Nii peale vaadates tundub, et nt Portsmouth ilusal laineharjal sõites ei pelga rohkem raha küsida.

                Kommentaar


                  ManU ka.
                  1010
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Bring it on. Üle hulga aja midagi meeldivat lugeda.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Bring it on. Üle hulga aja midagi meeldivat lugeda.
                      ma küll selle realiseerumise peale oma raha panna ei julgeks.

                      Kommentaar


                        BBC, Sport, BBC Sport, bbc.co.uk, world, uk, international, foreign, british, online, service


                        puust ja punaselt siis selgeks tehtud kui kusine inglise olukord on
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Bring it on. Üle hulga aja midagi meeldivat lugeda.
                          Mida sa rõõmustad? Liverpoolil annab need 6 kokku saada. Gerrard, Carragher, Pennant, Crouch...

                          Barry tuleb sel juhul kindlasti suvel kätte saada.



                          Unitedil seda probleemi õnneks ei ole.

                          Kommentaar


                            pennant ja crouch müüakse maha ju.

                            Kommentaar


                              nelja aasta pärast mängivad manus portugaallased ja brassid.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                                Mida sa rõõmustad? Liverpoolil annab need 6 kokku saada. Gerrard, Carragher, Pennant, Crouch...

                                Barry tuleb sel juhul kindlasti suvel kätte saada.



                                Unitedil seda probleemi õnneks ei ole.
                                Kaua ma pean korrutama, et selles küsimuses ei huvita mind Liverpooli huvid üldse. Ainult Inglise jalgpalli omad.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X