320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Scott Parker on ka ainuisikuliselt WHU-d vedand, aga pole ka teda. Mingi kuradi missivõistlus, mitte parimate mängijate premeerimine, raisk.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Wilshere on enda oma auga ära teeninud. Bale - täielik bullshit. Need jalgpallurid on ikka ühed imelikud loomad, kui hääletamiseks läheb.
      No kui mängijad hääletavad, siis raske on kanda sedelile venda, kes kunagi ei nuta (või noh, ükskord peaaegu) ja sult 99 korral juhtudest palli ära võtab ning võmmu kah kuklasse annab. Vaata mis prillidega tahad seda EPL tabelit, aga Vidic oleks pidanud selle kotti pistma. Ma oleks muidugi ise Delapi valinud, loodetavasti antakse talle miski elutöö auhind, kui küünarliiges enam vastu ei pea.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Sellest ma nüüd taaskord rääkima ei hakka, et kuivõrd veider on, et parima mängija auhinna saanud meest ei valita parimaks nooreks, kuigi on nomineeritud, aga see on ikka eriti kummaline, et kolm parima mängija nominenti ei mahtunud sümboolsesse koosseisu. Seal on ju teooria järgi hooaja parimad mängijad, ei? Müstiline ettevõtmine kogu see värk. Bale'i võit meenutab seda paari aasta tagust Giggsile auhinna kinkimist.

        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Ma oleks muidugi ise Delapi valinud, loodetavasti antakse talle miski elutöö auhind, kui küünarliiges enam vastu ei pea.
        Teeb järgmine hooaeg Euroopas kaks head mängu ja miks mitte. Haibiks lehed ka veel meest. Mängijad ju ei pidavat vabal ajal eriti jalgpalli vaatama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Scott Parker on ka ainuisikuliselt WHU-d vedand, aga pole ka teda. Mingi kuradi missivõistlus, mitte parimate mängijate premeerimine, raisk.
          täpselt nii, raisk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Scott Parker on ka ainuisikuliselt WHU-d vedand, aga pole ka teda. Mingi kuradi missivõistlus, mitte parimate mängijate premeerimine, raisk.
            scott parker on kõigist valikusse kuulunutest ilusam.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              scott parker on kõigist valikusse kuulunutest ilusam.
              Järelikult siis mehelik kadedus? Kurat, Austria liigas nii küll ei juhtuks!

              Kommentaar


                scott parker oleks nendest 6st ka kõige mõttetum valik, ma saan aru "always 110%, heart on sleeve, never say die, blood and guts, no surrender" jms on armas, aga sama suudaks tõenäoliselt ka erki nool.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Erki Nool suutis ka odaviskes nulli saada, mille peale ilmselgelt iseendale "never go full retard" sisendas. Minu jaoks igatahes Parker enne Bale'i. Ffs, Phil Neville võttis selle venna rajalt maha. Enter Lähis-Ida otsituim terrorist Nuff Said.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Mina leian seda, et Torres oleks ka seda parima mängija tiitlit rohkem väärind kui see kuradi Bale ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ekuu Vaata postitust
                      Mina leian seda, et Torres oleks ka seda parima mängija tiitlit rohkem väärind kui see kuradi Bale ...
                      Sa oled päris debiil kah.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Millisel hooajal mängis premieris kõige rohkem londoni klubisi?oleks väga hea kui keegi mulle see vastuse annaks
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Kui premierist räägid, siis 94/95 oli 7 (Chelsea, Arsenal, Spurs, QPR, Wimbledon, Crystal Palace, West Ham).

                          Kui Watford ka Londoni klubiks lugeda, siis oli ka 2006/07 see punt 7 liikmeline (Chelsea, Arsenal, Spurs, West Ham, Fulham, Charlton, Watford)

                          Kommentaar


                            Pole küll ainult Inglismaa ja isegi mitte ainult jalgpall, aga ikkagi.

                            Kommentaar


                              Inter oma nime vääriliselt on haaret laiendanud ja Ungarisse kolinud.

                              Kommentaar


                                Kes tahab see ostab!http://www.e24.ee/?id=427584
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X