320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ristilipp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Ristilipp\'

    EESTI FUTI FÄNNID
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Ristilipp\'

      Esiteks: Eesti keeles ei kasutata sõna futt ,futti fännama,futti taguma.
      Meil öeldakse vutt,vutti fännama ,vutti taguma,vutti mängima.
      Eesti Futi Fännid- pole vist mõtet küsida ,mis oli Kojamehel keskoolis Eesti keele hinne.
      Vähe sellest ,et see lühend ei selgita välismaalasele midagi,see ei ütle ka enamikule kohalikest fännidest midagi.
      Käise embleemina täiesti mõttetu taies- tri bukvõ,inglise lipu kloon ,Eesti rahvusvärvides.
      Fännide lipuna aga vägagi hea,kuigi võiks ka ilma tähdeteta olla.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Ristilipp\'

        Nutt ja hala

        Oma laiskusest tean, kui palju pingutust nõuab see, et millegagi hakkama saada. Sedavõrd rohkem kuulub minu austus neile, kellel jätkub jaksu igasugu asju teha.

        EFF on täiesti sobilik lühend, võibolla olekski lihtsalt JPH parem olnud, mine võta kinni.

        Meil öeldakse vutt,vutti fännama ,vutti taguma,vutti mängima.
        Eesti Futi Fännid- pole vist mõtet küsida ,mis oli Kojamehel keskoolis Eesti keele hinne.
        Tore et sinu innovaatiline \"kes\"kooli kirjandusõpetaja, sellise sõnakasutuse nagu \"vutti fännima\" õigeks luges


        Vähe sellest ,et see lühend ei selgita välismaalasele midagi,see ei ütle ka enamikule kohalikest fännidest midagi.
        Tahtmise küsimus. Palju ütlevad sellised lühendid nagu FBI, UEFA jne inimestele, kes pole asja uurinud, et kus ja miks neid lühendeid kasutatakse?

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Ristilipp\'

          Vaata smutt ,Stinger nägi vaeva ja tegi asja valmis - on selline nagu on
          Vähemalt tehtud ja´väga hea kvaliteediga.
          Sinult tahaks küsida:
          Millal saab valmis kauakiidetud \"Tarbatu \" lipp ???

          Saaks ka ilkuda ,et miks mitte \"Jurjev\" ... jne

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Ristilipp\'

            Originally posted by Mr.Maximus

            inglise lipu kloon
            a seda union jacki värki sa keskkoolis ei õppind jah
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Ristilipp\'

              Originally posted by PAPA


              Vaata smutt ,Stinger nägi vaeva ja tegi asja valmis - on selline nagu on
              Vähemalt tehtud ja´väga hea kvaliteediga.
              Sinult tahaks küsida:
              Millal saab valmis kauakiidetud \"Tarbatu \" lipp ???

              Saaks ka ilkuda ,et miks mitte \"Jurjev\" ... jne
              Ära aja soga. Ma küsisin lühendi kohta, mitte ei vingunud teostuse kallal. Iseenesest on ta ilus. Mina soovisin lühendi tähendust teada. Seega loe natuke hoolikamalt või ägise nende kallal, kes välimuse kohta midagi ütlesid.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Ristilipp\'

                Vaata Martin ,asi selles nagu stinger kirjutab on tegemist JPH sümboolikaga käiseembleem.
                Seega ... on tegemist \"sümboolikaga\" .
                Võta seda täheühendit nii nagu tahad





                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Ristilipp\'

                  ilus embleem millise ka endale muretsen

                  a mul tekkis küsimus selles suhtes et millisel riideeseme käisel seda kandma peaks?
                  ma ei pea siin silmas pükse(edaspidistele keeletarkadele teadmiseks) sest neil pole käiseid vaid mingit kindlat pluusi,jopet jne?
                  rotteniga sai räägitud et neil nagu idee teha lendurijakk(pluus) mille käisel ma seda embleemi hästi ette kujutan ja kuhu see ka sobiks
                  aga näiteks koondise särgi käisel ma ei kujuta hästi ette asi võib olla ka minu kehvas kujutlusvõimes,ühgesõnaga kas ei võiks olla ses suhtes ka mingi eeskiri või siis soovitus millise riideeseme vasakul käisel ntx seda embleemi kanda?

                  võibolla on see liigne kuid siiski arutamist väärt küsimus
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Ristilipp\'

                    Originally posted by PAPA
                    Vaata Martin ,asi selles nagu stinger kirjutab on tegemist JPH sümboolikaga käiseembleem.
                    Seega ... on tegemist \"sümboolikaga\" .
                    Võta seda täheühendit nii nagu tahad
                    Sümboolika sümboolikaks. Seda on ta niikuinii. Ja kena on ka! (kui keegi taas arvab, et ma välimust maha teen vms). Kuid tähelühendite kasutus seal peal võiks ju selge olla, et saaks küsijatele selgelt vastata, et mis see tähendab. Muidu annab üks ühe, teine teise selgituse ja sellel pole ju mõtet. See oli siis küsimuse mõte.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Ristilipp\'

                      Ma ei saa aru, mis irisete, täiesti viisakas kukkus välja ju. Ja sümboolikast - EFF - estonian football fans ja mida rohkem vaja.
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Ristilipp\'

                        Keeleühendi selguse koha pealt oleks olnud lihtne ja otsekohene lühend JPH - kõik eestlased teavad, mida see tähendab, ning seda oleks ehk ka lihtsam võõramaistele seletada.
                        Mis aga embleemi endasse puutub, siis kuna on olemas sarnane suurlipp ja nüüd väikene, ja varsti tuleks jälle midagi juurde - ühte kindlat joont pidi minna on väga ilus. kui seal on midagigi meile, eestlasile omast, siis just sinnapoole ongi ilus, isegi kui ta veidi meenutakski toda kurikuulsat eelmainitut Jaaku. kuna ma siin kirjutades juba ühendan ka enda Flora-postituse, siis ütlen, et tingimata ei pea tõesti puhtalt nö. jalgratast leiutama - osa oma ja teiselt poolt eeskuju, mis meid suunanud on.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Ristilipp\'

                          Originally posted by vare
                          Keeleühendi selguse koha pealt oleks olnud lihtne ja otsekohene lühend JPH - kõik eestlased teavad, mida see tähendab...
                          Väike liialdus ikka kaunistab ühte postitust

                          JõgevaPolitseiHelpdesk
                          JubePopidHilbud

                          Suur osa vutihuvilisi (kaugeltki mitte köik) teab, mida see tähendab aga, et ka köik eestlased? Lubage kahelda

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Ristilipp\'

                            Kahelda luban alati
                            kuid, kui embleemiga olen väga päri, oleks JPH justkui pannud paremini paika, missuguse väärtusega tegu.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Ristilipp\'

                              Tjah, lisaks siis omapoolse jutu-moodi-asja kah siia.

                              Kõigepealt -- EFF

                              Koja poolt käiku lastud termin, FUTIFÄNN (vt. (õigemini kuula) \"Eesti, maailmameister\"), mida mitmed kodanikud (ka allakirjutanu) rõemsasti kasutavad, võib ju leida teatavat keelelist kriitikat, kuid minu arvates kannatab ta selle kriitika ka kenasti ära. Seda enam, vaadates neid kõiki \'irw-\', \'ic\'- loomi, kes ainuüksi siin foorumis pesitsevad, omab \'futifänn\' ka üsna korralikku seletust. Palun väga -- küsib keegi sult Paides või Pärnus või Keilas, et vabandage, mida see EFF teie käisel tähendab, saad kohe vaffasti öelda -- Eesti Futi Fännid. Sarnase olukorra puhul Londonis, Sidneys või Miamis on jälle vastus varnast võtta -- Estonian Football Fans. jne-jne-jne... Palun väga!

                              Teiseks, kuidas kanda?

                              Seesinane riidetükk on nö. naturaalselt mõeldud kinnitamiseks käisele ja kui veelgi naturaalsemaks minna, siis ilmselt bomberile. Kuivõrd aga eelmainit\' riideese nii minule kui ka mõnele teisele minusugusele \"agrole\" ja \"hipile\" sobimatu on, siis ei maksa väärt sümboolikat ometi kasutamata jätta. Soliidseid kasutuskohti on teisigi. Palun väga -- miks mitte seljakotil või mütsil või... Võimalusi on palju. Tuleb lihtsalt järgida reeglit, et seale sadulat selga ei panda Ilmselt võib ebasobivaks kohaks osutuda mängusärgi käis... Vähemalt minumeelest. Ei kujuta hästi seda seal ette. Samas -- julgete päralt on maailm!

                              Kolmandaks, üldine kriitika

                              See on see mis häirib, samas ei tule enam üllatusena. Nö. kriitikud, kes ainult virisevad ja seda üksnes virisemise pärast. Jah, alati saab paremini, aga milleks tegijatel tegemise tuju ära võtta, kui ise ei plaanigi midagi kohatäiteks asemele pakkuda? See on ju puhtalt tegijate risk ja inimese oma vaba valik, kas produkt endale osta või mitte. Tjah, kolmas punkt oleks vabalt võinud olemata olla, aga ikkagi...

                              pRmt!

                              aiFo.

                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Ristilipp\'

                                Originally posted by Mr.Maximus


                                Kas see on JH-la logo ? Kui on siis ,kuidas seda JH-ga seostada ,sest minu meelest on see lihtsalt väike koopia suurest lipust. Kuidas seostada kolme tähte EFF ja eestikeelset sõna jalgpallihaigla ,jääb arusaamatuks. Peale selle on ju veel üks ristilipp.
                                Üks vanasõna oli selle kohta - sada lolli oskavad rohkem küsida jne
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X