320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kõige ilusam jalgpallur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõige ilusam jalgpallur

    noh kes on siis kõige ilusam jalgpallur

    isiklikult arvan et anna ljungberg(frederiku õde) kuigi ega ülejäänud rootsi naiskonnal ka viga pole.

    #2
    Nunnu Gomez vist, ikka täielik pedekas,või pigem lausa naine.Naiste jalgpalli paras,mängides kedrade asemel trippidega sukad kuhu kaitsmed alla panna.

    Kommentaar


      #3
      vaoo, milline nali. Miks ta pedekas on? Sellepärast, et tal on pikad juuksed? Või sellepärast, et ta EM-il hästi mängis? Või oopis sellepärast, et sulle ei meeldi?
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #4
        igastahes mina ei vaata jalgpalli meeste ega ka naiste pärast vaid MÄNGUILU pärast
        jürgen
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by aojalgpall

          vaoo, milline nali. Miks ta pedekas on? Sellepärast, et tal on pikad juuksed? Või sellepärast, et ta EM-il hästi mängis? Või oopis sellepärast, et sulle ei meeldi?
          Minu arvates pole tal mehelikkusest jälgegi,pigem nagu naine.Aga kuida selliseid mehi kutsutakse?Pikad juuksed nüüd küll kedagi pedeks ei tee.
          EM-l mängis ta hästi,aga käitumine jätis ikka väga sügavalt soovida.See polnud kaudseltki sportlaslik.Näiteks F.Couto jäi antud olukorras sportlaseks.Selliseid dramaatilisi olukordi on ajaloos ennemgi juhtunud,kuid sellist jultumust näeb harva.Ega suhtumine sellistesse saagi hea olla.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Lincoln

            igastahes mina ei vaata jalgpalli meeste ega ka naiste pärast vaid MÄNGUILU pärast
            jürgen
            Petad iseennast jah Ok, meeste pärast vaevalt, et keegi vähemalt siit foorumist mängu vaatab, aga naistejalgpall on küll suhteliselt jube ala ja seda vaadates jäävad tahes tahtmata silma mõned kenamad ässad. See teebki naistejalgpalli ka suht vaadatavaks veel, eriti paari õllega
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #7
              Ma vaidlex vastu - tipptasemel naiste vutis on ilu kyllaga.Ja ma pean silmas mänguilu.

              Kommentaar


                #8
                jah, kõige ilusamad mängunaised tulevad ikka sealt, kus teada on, et naised ikka ilusad. nt rootsist. Mänguilu kohta niipalju, et päris tihti on nähtud väga ilusaid kauglööke, mis tavaliselt ka õigesse kohta satuvad(kui vv just käppa vahele ei saa)
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #9
                  Owen, Oper
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    #10
                    Kuhu jääb konkurss köige ilusam fänn ja fännitar ning trikoo voorust pildid.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      MINA

                      Kommentaar


                        #12
                        kas sa ei mäleta et kolm aastat tagasi üks oli sust ilusam ja sa palusid mul tema ninajoont korrigeerida kuna sul olid endal küüned äsja lakkitud.Tuleta meelde tuleta meelde... .
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Naiste jalgpalli olen elus vaadanud vaid korra. See oli vist MM, kui ma ei eksi. igatahes üks osapool oli Rootsi.

                          Mis aga naisjalgpallurite ilusse puutub, siis ilusamad on tavaliselt ründajad ja ääred. Samas kaitsjad ja väravavahid on rohkem sellised paksuvõitu.

                          Kommentaar


                            #14
                            Siim88 olen sinuga päri Rootsi naised olid kõik nägusad ja ei esinenud sugugi kehvalt.Kaitsjad ja väravavahid-see sama mis Piiroja enda Zorro maski ja Poom inglismaal platsikõrval.?!?
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Siim88
                              Mis aga naisjalgpallurite ilusse puutub, siis ilusamad on tavaliselt ründajad ja ääred...
                              rinnad ja sääred...
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X