320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1 löögivõimeline eesti meeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

    nonii nüüd siis korvallist vms?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

      Originally posted by Jaan


      Mul on tunne, et sa ei lugenud minu postitust korralikult läbi. Või siis panid üht-teist juurde. Ega ma ei väitnudki, et nad pikaajaliselt tipus olid. Üks hooaeg (sama mainitud 91/92), siis hakkasid mehed ära minema.

      Su tunne petab sind, Jaan. Lugesin küll. Ma püüdisn mainida, et kas omaette eesmärgina 1ks aastaks mingi meeskond kohalikest tegijatest ja mustanahalistest õnneotsijatest kokku klopsida oli siinsele rahanappuses vaevlevale alale mõttekas?
      Aastatel 91/92 oli ehk tõesti selline sats vajalik. Taasiseseisvunud väikeriik sai näidata, nagu meil ka klubikorvpallis Euroopa tasemel midagi pakkuda on ja endal oli ka tore olla.
      Pohlak rajas samal ajal juba süsteemi, mille vilju juba tasahilju lõigata saab.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

        Originally posted by Jaan


        Mul on tunne, et sa ei lugenud minu postitust korralikult läbi. Või siis panid üht-teist juurde. Ega ma ei väitnudki, et nad pikaajaliselt tipus olid. Üks hooaeg (sama mainitud 91/92), siis hakkasid mehed ära minema.

        Aga korvpalli vaatamisest niipalju, et Tartus võiks külalisvõistkonnafännidel mingi oma sektor olla, kuhu ennast loomaks joonud dressides-tagis Lõuna-Eesti \"patrioote\", kelle moekoodeks tunneb soenguid \"lühike\" ja \"ülilühike\", lähedale ei lasta. Võib-olla nüüd on, kunagi aga ei olnud, mis oli ka üks põhjuseid, miks kunagi vaatama ei viitsinud minna, mis sest, et sageli oli intriig olemas. See värk on näiteks üks põhjus, miks mind ajavad närvi mingid tegelased, kes üritavad väita justkui oleks korvpall intelligentide mäng intelligentsete inimeste jaoks. Tervitan Priit Vilbat.
        Vabsjee põkk, kes sul seal loomaks joonud on, kõik on lihtsalt tulised tartlased ja toetavad omasid! mis puutub soengusse siis kas kõik peavad nilbed karvikud olema

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

          Ma olen alati olnud arvamusel, et alkoholist tulenevalt kehva artikuleeritusega esitatud tapmisähvardused ei kuulu spordivõistluste juurde. Aga \"patrioodid\" vist võivad...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

            Originally posted by Jaan


            Ma olen alati olnud arvamusel, et alkoholist tulenevalt kehva artikuleeritusega esitatud tapmisähvardused ei kuulu spordivõistluste juurde. Aga \"patrioodid\" vist võivad...
            Kas on selliseid asju esinenud ? Eelmine mäng just panin tähele, et rõõmsad külalismeeskonna pooldajad ja Tartu juusteta \"patrioodid\" istusid suurima rahuga kõrvuti. Küll on üks suur tuikuv onu tulnud minuga mölisema, et ma kolkaküla rott ja et meil kossu ei osata üldse mängida jne. Ehk avad mu silmad ? Muide, ise olen just \"nilbe karvik\" pigem.

            Tegelikult võib ju vahelduseks teemast ka rääkida.
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

              Jah eesti klubidele on kah paksu rahakotiga onu Abramovitshi vaja, kes r22giks raha mitte suuga.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                Originally posted by Jaan


                Ma olen alati olnud arvamusel, et alkoholist tulenevalt kehva artikuleeritusega esitatud tapmisähvardused ei kuulu spordivõistluste juurde. Aga \"patrioodid\" vist võivad...
                Hei, ma oletan, et sa oled Kalevi mingi toetaja vms.
                Ja see, kuidas tartu need patriootlikud kiilakad dressarid vastasfännidega käituvad, on tõesti kole.
                Kõigil on muidu promill sees ja siis ala ennem mängu aetake iba välja.
                Üks situatsioon oli eelmine aasta Kalevi mängu ajal, kui mingid noored jõmmid küsisid kõigilt, et kas kalev ja või rock, keegi vastas kalev ja puhtalt selle pärat löödi mehel sahtel tühjaks.
                Pärast seda ma ei viitsind enam ühtegi mängu vaatamas käia, sest selliste kretiinidega ei ole tore meeskonda toetada.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                  Ei, üldiselt ma ei toeta ka Tallinna võistkondi...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                    Allo

                    Sai eelmine aasta käidud pea kõigil Rocki kodumängudel ja pean mainima, et kordagi ei olnud ühtegi probleemi. Millal sa viimati TÜ hallis käisid Jaan, et nii täpselt rääkida saad? Ja kuigi ma pole elus korvpallist suurt lugu pidanud, siis jätkan ka praegu Tallinnas mängudel käimist, sest saalid on alati peaaegu täis ja kohati elatakse isegi kaasa. Samas midagi Rocki kodumängudega küll võrrelda ei saa, vast siis ainult Kalevi fänne kui nad Rocki vastu mängivad (see võrdlus on ka kaugelt imetud).
                    Samas on liiga tase põnev, sest kõik võivad kõiki võita. Mainimata ei saa jätta ka asjaolu, et nii päevalehtedes kui Raadio 2 tuletatakse suhteliselt sageli meelde parimatega mängude toimumise ajad ja kohad.

                    Parimatega
                    Eestlane Finsbury Parkis

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                      Originally posted by Chazlor
                      Ja kuigi ma pole elus korvpallist suurt lugu pidanud, siis jätkan ka praegu Tallinnas mängudel käimist, sest saalid on alati peaaegu täis ja kohati elatakse isegi kaasa.
                      Mis sa tast siis vaatad kui lugu ei pea

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                        Originally posted by Glazza


                        Originally posted by Chazlor
                        Ja kuigi ma pole elus korvpallist suurt lugu pidanud, siis jätkan ka praegu Tallinnas mängudel käimist, sest saalid on alati peaaegu täis ja kohati elatakse isegi kaasa.
                        Mis sa tast siis vaatad kui lugu ei pea
                        sest promo on teinud oma töö
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                          Aga kas sa plaksutasid vastaste korvi järel? Või viskasid nalja Rocki meeste tehnilise praagi üle?
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                            Originally posted by Jaan


                            Aga kas sa plaksutasid vastaste korvi järel? Või viskasid nalja Rocki meeste tehnilise praagi üle?
                            Rocki meeste tehnilised vead , kle kalevil ja teistel tallina amatööridel on seda palju rohkem., kalev nagu yldse paneb praegu suht stabiilselt hästi, ikka stabiilselt tabeli viimased, see juba nagu mu lemmik jalgpalliklubi BARCELONA. FORZZA BARCA!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                              Allo

                              Sellepärast Glazza, et mäng on põnev. Pinge on tihti õhus viimaste sekunditeni ja meeldiv on saalis istuda kui taoline melu ümber on. Oleks jalgpallimängudel pooltki selline atmosfär...

                              Mis vastaste korvidele plaksutamisse puutub, siis seda ma üldiselt ei tee, kui just ülihea ja eriline korv ei ole. Aga aitab korvpallist.

                              Parimatega
                              Eestlane Finsbury Parkis

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'1 löögivõimeline eesti meeskond\'

                                Paluks teema sulgeda ,kuna asi läheb OFF TOPICUKS.
                                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X