320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ateena OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Ateena OM\'

    Originally posted by SleepWalking
    Samas ei saa sa ühtegi neist nimetada maailma parimaks jalgpallikoondiseks. Aga kaugushüppe olümpiavõitjat hetke maailma parimaks kaugushüppajaks nimetada on lausa elementaarne.
    Loomulikult ei saa. Samas ei kehti kaugushüppes ka FIFA poolt pealesurutud nõme vanusepiirang.
    Rahvusvahelise olümpialiikumise huvides on, et jalgpall olümpiakavas püsiks. See, et FIFA-t olümpiajalgpall ei huvita, on puhtalt nende probleem.
    Ja lugupeetud foorumlased - kui ikka ei huvita, siis ärge vaadake. Arsenal ja ManU minu teada olümpia ajal juba kenasti mängimas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Ateena OM\'

      Originally posted by mcnamara
      Ja lugupeetud foorumlased - kui ikka ei huvita, siis ärge vaadake. Arsenal ja ManU minu teada olümpia ajal juba kenasti mängimas.
      ma luban, et ühtegi mängu olümpiajalgpalli minu vanad silmad ei vaata. samas kaugushüpet jälgivad seda suurema huviga.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Ateena OM\'

        Originally posted by SleepWalking
        tennis, maanteerattasõit ja kindlasti veel mõned alad on ka sellised, kus olümpiavõidu tähtsus jääb muude saavutuste varju. olümpialiikumine peab ellujäämiseks olema valmis muutusteks ning moderniseeruma. kui selliseid alasid tekib olümpiale liialt, kus olümpiavõit ei ole seda ala tegeva sportlase põhieesmärk - siis mu meelest kaotavad olümpiamängud sellega oluliselt.
        Tuletan meelde, et jalgpall on olümpiakavas aastast 1900, samuti (kui mu mälu mid ei peta) tennis. Jalgratturid võistlesid juba 1896 Ateenas. Niisiis ei ole need alad olümpiakavva \"tekkinud\", vaid seal praktikas algusest peale olnud.
        See, et mõni tipp kaasa ei viitsi teha, on puhtalt tema enda probleem. See ei ole olümpialiikumise probleem.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Ateena OM\'

          Originally posted by mcnamara
          See, et mõni tipp kaasa ei viitsi teha, on puhtalt tema enda probleem. See ei ole olümpialiikumise probleem.
          Ei, mina näen seda just olümpialiikumise probleemina. Hetkel ei tule ühtegi jalgratturit meelde, kellelt oleks kuulnud, et hindab olümpiavõitu üle maailmameistritiitli. Olümpiale minnakse sõitma, kuid see pole see - mida hing ihaldab. Ja kusjuures MM-jalgrattasõidus on igal aastal, sellest hoolimata on tiitel olümpiavõidust palju tähtsam! Kui valdav osa sportlasi nii mõtleb, siis ei ole see \"mõne tipu probleem\". Tennises sarnane lugu. Ah jaa, muide ma olen kursis, et tennis ja jalgrattasõit ei ole uued olümpiaalad. Tänaseks on nad olümpialiikumisest välja kasvanud.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Ateena OM\'

            Originally posted by SleepWalking
            Ei, mina näen seda just olümpialiikumise probleemina. Hetkel ei tule ühtegi jalgratturit meelde, kellelt oleks kuulnud, et hindab olümpiavõitu üle maailmameistritiitli. Olümpiale minnakse sõitma, kuid see pole see - mida hing ihaldab. Ja kusjuures MM-jalgrattasõidus on igal aastal! Kui valdav osa sportlasi nii mõtleb, siis ei ole see \"mõne tipu probleem\". Tennises sarnane lugu. Ah jaa, muide ma olen kursis, et tennis ja jalgrattasõit ei ole uued olümpiaalad. Tänaseks on nad olümpialiikumisest välja kasvanud.
            Ma ei ole kuulnud ühtegi maanteejalgratturit MM-tiitlit kõrgemat hindamas kui Tour de France\'i võitu. Äkki jätaks MM-i ja kõik muud võistlused ka lihtsalt ära? Trekiratturite jaoks on olümpia kahtlemata kõige olulisem võistlus.
            Tennises on iga nelja aasta tagant toimuval olümpiaturniiril raske võistleda 4 korda aastas toimuvate Suure Slämmi turniiridega.
            SleepWalking näib arvavat, et olümpialiikumise huvides on maailma populaarseimad spordialad olümpiamängudelt kõrvale jätta. Vehelgu, lasku ja tehku oma moodsat viievõistlust.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Ateena OM\'

              Minu arust on praegu asjad selle olümpiajalgpalliga nii, nagu on kõige loogilisem ja ma ei kurdaks. A-koondised olümpiale... ja jalgpalli MM ei oleks enam nii suur sündmus nagu ta seda praegu on! Kas me seda tahakski? Kas seda mängijad tahaks? Ei usu... Miks me üldse peaksime seda tahtma? Jalgpallimaailmas on MM-tiitel tähtsaim trofee (vähemalt praegu veel), olümpial jääks ta ka A-koondistega teiste alade varju, mitte küll tagaplaanile, aga sellist tähtsust ja vaadatavust nagu praeguste MM-ide puhul ta seal ei omaks.

              Isegi, kui keegi kõrgemal peaks arvama, et kunagi tulevikus oleks ikka hea, kui jalgpallimaailma tähtsaimaks autasuks oleks olümpiamedal, siis selle juurutamine võtaks tohutult aega ja ma usun, et tippmehed ei oleks nii motiveeritud kui MM-i puhul. Seega on minu arust skeem, kus OM-il esindavad oma riiki noored (ja mõned kogenumad sekka) optimaalne, viimased turniirid on seda selgelt näidanud - noored tahavad võita ning nende jaoks on olümpiagi tähtis. Meeskondade nimekirjades ei ole ainult tundmatud nimed ja turniir on vähemalt minu jaoks põnev.... väitku teised, mis tahavad. Kahjuks vaid ei pööra ETV turniirile nähtavasti peale medalimängude suurt tähelepanu...

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Ateena OM\'

                Originally posted by mcnamara

                SleepWalking näib arvavat, et olümpialiikumise huvides on maailma populaarseimad spordialad olümpiamängudelt kõrvale jätta. Vehelgu, lasku ja tehku oma moodsat viievõistlust.
                just, back to the roots, rusikavõitlus, kettaheide, poeetide omavahelised mõõduvõtud ja paar ala veel - oleks palju kompaktsem kui see rosolje mis praegu. :P
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Ateena OM\'

                  Originally posted by mcnamara
                  Ma ei ole kuulnud ühtegi maanteejalgratturit MM-tiitlit kõrgemat hindamas kui Tour de France\'i võitu.
                  Tõesti? Jaan Kirsipuu hindab ilmselt MM-tiitlit kõrgemaks, kuna Touri võit on tema jaoks välistatud. Mõttetu vaidlus, enamuse jaoks on MM-tiitel ikkagi ülim eesmärk.

                  SleepWalking näib arvavat, et olümpialiikumise huvides on maailma populaarseimad spordialad olümpiamängudelt kõrvale jätta. Vehelgu, lasku ja tehku oma moodsat viievõistlust.
                  Jalgpalli, tennise ja rattasõidu ärajätmine olümpialt ei vähendaks mängude väärtust minusilmis karvavõrdki.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Ateena OM\'

                    Originally posted by SleepWalking
                    Jalgpalli, tennise ja rattasõidu ärajätmine olümpialt ei vähendaks mängude väärtust minusilmis karvavõrdki.
                    Maailm ei keerle ainult sinu ümber, kulla Arsenali fänn. Noore Iraagi jalgpalliässa, Kaia Kanepi, minu ja mõnegi teise jaoks oleks selline asjade käik katastroofiline.
                    Olümpiamängud on terve maailma pidu ja seal pevad olema esindatud maailmas kõige enam levinud spordialad. Teisiti ei ole see minu jaoks mõeldav.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Ateena OM\'

                      Üldiselt võiks ära jätta ka sellised marginaalsed alad nagu kaugushüpe, kümnevõistlus, naiste kuulitõuge jne...

                      Olümpiamänge pole üldse vaja. Mõttetu ülepaisutatud turniir.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Ateena OM\'

                        Originally posted by mcnamara
                        Maailm ei keerle ainult sinu ümber, kulla Arsenali fänn.
                        SW ümber keerleb ainult maksumaksja raha

                        Vabandust, I\'ll get my coat. Ei saanud jätta mainimata :P
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Ateena OM\'

                          Originally posted by mcnamara
                          Olümpiamängud on terve maailma pidu ja seal pevad olema esindatud maailmas kõige enam levinud spordialad. Teisiti ei ole see minu jaoks mõeldav.
                          Tere tulemast järjekordsetele olümpiaadi mängudele!

                          Teile esinevad maailma parimad kaugushüppajad, ujujad, laskjad, sõudjad, purjetajad ja ratsutajad. Lisaks neile võite näha korralikul rahvusvahelisel tasemel jalgpalli, jalgrattasõitu, tennist ja pesapalli.

                          Elagu olümpia!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Ateena OM\'

                            Olümpiamängud! hm... vaatan kindlasti aga minu meelest on seal juba liiga palju alasid ,mis peale nende harrastajate või üksikute riikide küll mitte kedagi ei huvita. Keda me nimeliselt eelmistest olümpiatest mäletame? Üksikuid. Peamiselt kergejõustiklasi ,ujujaid ja pallimängudest jalg-ja korvpallureid ja ongi kõik. Ülejäänud alad ei huvita suuremat avalikkust. Eesti delegatsioonis on ju 90 % turistid. Reaalselt võivad medalile võidelda 4 sportlast aga ilmselt piirdume seekord ühe medaliga.Kulda ennustada ei julgeks. Ei saa aru ,milleks saata Ateenasse mingeid B-normide täitjaid.
                            A -la ..Helgi Parts & Co. Meist palju rikkamad riigid selliseid turiste sinna ei saada ,sest nende esinemised piirduvad tavaliselt kolme katse ,ühe eeljooksu või esimese vastasega. Mõnikord kaovad ka ujumispüksid!
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Ateena OM\'

                              ROOTSI KUNN sõudmine kah, sul jäi loetelust sõudmine välja
                              Sõudmine pakub kah paljudele huvi.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Ateena OM\'

                                Minu suhtumine olümpiamängudesse on hoopis teine.
                                Esiteks on need erakordsed kaks nädalat, mis lubavad jälgida ja nautida spordialasid, milles toimuv muul ajal täiesti tähelepanuta jääb.
                                Teiseks olen lapsepõlvest saadik toetanud suveolümpial ühe kindla riigi sportlasi, olenemata spordialast. Teen seda edasi - ehkki nüüd on muidugi lisandunud ka eestlastele kaasaelamine.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X