320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus valikmängude tsykkel..?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

    Originally posted by Alo


    Originally posted by Aff
    17.nov Venemaa - tsuhh-tsuhh
    Siin peaks nüüd jälle meelde tuletama selle erivagunite broneerimise mõtte.

    Teine asi on see, et Venemaa on, nagu ta on, rongi liialt ära ehtida vist pole mõtet, muidu on pärast võidukat mängu külmavõitu ilma akendeta rongis koju sõita..

    Alo

    sellega nagu ma olen kuulnud JH ja EJL tegelevad


    nüüd kui lugesin JH maili valikmängu reiside suhtes siis vaatasin et venemaale plaan bonaga koostöös bussireis teha?julged poisid
    ise vist ikka suslat eelistan
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

      Originally posted by rauno
      nüüd kui lugesin JH maili valikmängu reiside suhtes siis vaatasin et venemaale plaan bonaga koostöös bussireis teha?julged poisid
      Vot jah. Ei tea, kas olen ma vanaks jäänud või mis, kuid ma ka nagu ei tahaks bussiga minna. Või äkki pannakse piiril miilitsaeskort kaasa, nagu Poolas?

      Alo

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

        Originally posted by rauno


        Originally posted by Alo


        Originally posted by Aff
        17.nov Venemaa - tsuhh-tsuhh
        Siin peaks nüüd jälle meelde tuletama selle erivagunite broneerimise mõtte.

        Teine asi on see, et Venemaa on, nagu ta on, rongi liialt ära ehtida vist pole mõtet, muidu on pärast võidukat mängu külmavõitu ilma akendeta rongis koju sõita..

        Alo

        sellega nagu ma olen kuulnud JH ja EJL tegelevad


        nüüd kui lugesin JH maili valikmängu reiside suhtes siis vaatasin et venemaale plaan bonaga koostöös bussireis teha?julged poisid
        ise vist ikka suslat eelistan
        seda JH maili võiks siia ka vahendada .. mõnel jäi see saamata.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

          ma mitte ei taha vaid arvan et see variant ei tule kõne allagi sest olles nagu proovinud rongisõidu mõnusid bulgaariat külastades ei ütle ma enam kunagi kui võimalus rongisõidust ära
          pole vaja kaineid autojuhte ,pole vaidlusi mis vaatamisväärsusi vaadata teel jne jne
          no vähemalt meil oli see nii
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

            Tihane selle meili täpse sisu saad JH kodukalt


            ainuke asi et paluti parandada üks asi millele ka tähelepanu pöörasin ehk siis

            17.11.2004 Venemaa - Eesti (bussireis) asendada sulgudes bussireis siiski rongireisiga

            tegijatel juhtub ikka näpukaid
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

              .... ma arvan et Venemaale võib ka charterlennukiga kohale lennata...eeldatavalt ei tohiks see väga kallis olla ...+/- 3000.-EEKi kandis vast.
              Portugali reisu võiks ühildada suurema suvelõpu-puhkusega ja võtta jälle grupisoodustused ja minna suure karjaga näiteks nädalaks Algarvele puhkama koos jalgpalli vaatamisega jne. Bulgaaria reis oli sellisena võrratu....
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

                Portugali puhkusevariant kõlab kyll ahvatlevalt
                @hytt

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'


                  omik

                  pole ammu sõna sekka öelnud, aga nüüd ma siis pian ütlema, eriti neile kes raha akkavad kõrvale panema
                  PANGE MINU KÕRVALE
                  *oleme sõbrad edasi*

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

                    ... tulin laupäeval nädalaselt eelluurelt Slovakkiast.... siga odav on seal igatahes hetkel veel küll , ehkki kohalikud teadsid rääkida et sammsammult sealgi hinnad vaikselt tõusevad...loodame et oktoobriks 2005 pole see f.... EU oma hinnapoliitikaga sinna Tatrate kanti kanda maha pannud ja õlu on endiselt kõrtsis/pubis 30..40 SLK ja poes 12 ...18 SLK mis siis korrutada 0.4 et saada EEKi hind....
                    P.S. Kirjutan siia juba valmis et 1,5 aasta pärast meelest ei läex et parimad õlled on Kuldne Faasan ja Kelt...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Uus valikmängude tsykkel..?\'

                      Originally posted by winki



                      omik

                      pole ammu sõna sekka öelnud, aga nüüd ma siis pian ütlema, eriti neile kes raha akkavad kõrvale panema
                      PANGE MINU KÕRVALE

                      p2ris naljakas

                      Kommentaar

                      Working...
                      X