320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

African Nations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'African Nations Cup\'

    Nigeeria 4-0 võit LAVi üle pani veidike imestama. On ju mõlemad meeskonnad suht võrdsed, ent võta näpust
    Nigeeria poolt lõid Yobo ja Jay-Jay kumbki ühe värava ning kaks kolli kõmmutas LAVi võrku Peter Odemwingie, tema väravad tulid umbes kahe minutiliste intervallidega.

    Ja veel, Jay-Jay penalti oli African Nations Cupi ajaloo tuhandes värav.
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'African Nations Cup\'

      Nigeeria kutsus oma langenud inglid tagasi. Üks ääretult naeruväärne lugu, tuleb tunnistada.

      Veerandfinaalid siis niimoodi:
      Sat 7th Feb 1800, QF1 Tunisia v Senegal
      Sat 7th Feb 1600, QF2 Mali v Guinea
      Sun 8th Feb 1500, QF3 Cameroon v Nigeria
      Sun 8th Feb 1800, QF4 Morocco v Algeria

      Tõsised lahingud tulevad kõik neli.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'African Nations Cup\'

        Neegrid on ju eluaeg klounid olnud. Algul ülbitsevad koondises ja saadetakse mine siis kutsub treenerimurjam nad jälle tagasi. Sellepärast ei saagi kunagi ühtegi neegrite koondist kunagi tõsiselt võtta. Kaitses nad mängida ei viitsi ja distsipliin lonkab mõlemat jalga. Nad võivad mõnel turniiril küll üllatada aga stabiilsust ei saavuta nad mitte kunagi.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'African Nations Cup\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Neegrid on ju eluaeg klounid olnud. Algul ülbitsevad koondises ja saadetakse mine siis kutsub treenerimurjam nad jälle tagasi. Sellepärast ei saagi kunagi ühtegi neegrite koondist kunagi tõsiselt võtta. Kaitses nad mängida ei viitsi ja distsipliin lonkab mõlemat jalga. Nad võivad mõnel turniiril küll üllatada aga stabiilsust ei saavuta nad mitte kunagi.
          Tüüpiline eestlase jutt. Aga mina olen tuuleveskitega võitlemisest loobunud. Peagi tuleb Aafrika riik jalgpalli maailmameistriks ja lõpetab sellised mõtteavaldused, nagu ülal. Ma ootan seda päeva.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'African Nations Cup\'

            ma samuti loodan, et kunagi lähitulevikus tuleb mõni Musta Mandri riik MM võitjaks. Seal on enamus tugevaid mulle päris sümpaatsed, eriti aga Nigeeria, Kamerun, Senegal (peale viimast MM-i) ja Mali (eriti just Freddy Kanoute pärast, kuigi ega ta ainuke hea mängija ole Mali koondises)
            Seda ka veel, et Mali sai esimesena poolfinaali võites Guinea 2-1. Kuigi Guinea läks Prantsusmaal palliva Pascal Feindouno löögist 1-0 juhtima, tõid Kanoute ja Diarra (samuti Prantsusmaal mängiv) võidu siiski Maliles.
            Ahjaa võiduvärav löödi 92 minutil, loodame siis Mali edusse.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'African Nations Cup\'

              vabandust rumala kysimuse pärast, aga mis värk selle kanoutega ikkagi on? spursi teema alt ka selgust päris ei saanud - prantsmann, kes mängind seal u21 eest ja nyyd siis järsku mali?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                Kes teab vastaku paremini. Ma tean, et anti kahele Mali mängijale mängida Mali koondise eet, kuigi nad on mänginud Prantsuse U-21 eest. Üks oli Kanoute ja teine vist Sissoko Valenciast. Ei oska seletada miks anti luba.
                Seda ka veel, et Tuneesia võitis Senegali (raisk) 1-0 ja sai teisena poolfinaali.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                  ..kuigi kohtunikul oli raha senegali peale pandud ja ta andis 10 (!!) minutit yleaega...
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                    Originally posted by mcnamara

                    Tüüpiline eestlase jutt. Aga mina olen tuuleveskitega võitlemisest loobunud. Peagi tuleb Aafrika riik jalgpalli maailmameistriks ja lõpetab sellised mõtteavaldused, nagu ülal. Ma ootan seda päeva.
                    Head ootamist siis! Loodetavasti pole sa veel selleks ajaks pensionil.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      vabandust rumala kysimuse pärast, aga mis värk selle kanoutega ikkagi on? spursi teema alt ka selgust päris ei saanud - prantsmann, kes mängind seal u21 eest ja nyyd siis järsku mali?
                      FIFA eesotsas Blatteriga võttis minu arust mingi taolise reegli vastu

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                        no asi on ju samamooid nagu paljude hollandi koondislastega. et päritolu on lõuna-ameerika vms kolooniatest ja siis mängivad koondises (hollandis). Aga Kanoute otsustas ikka oma päritolumaa poolt mängida ja valis Mali.. sest Mali on Prantsusmaa endine koloonia ja tal oli võimalik valida kas Prantsusmaa või Mali koondis. valis selle, kellega tal rohkem potents(iaal)i on

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                          ja rootsi kunn.. enamasti on sul kommid vägagi targad ja informatiivsed.. aga seekord..... mine m***i.. krdi rassistinäru

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                            Originally posted by dannar

                            mine munni..
                            Oota, mis ta siis halvasti ütles ? Ta lihtsalt rääkis, et aafriklastel jääb stabiilsusest ja distsipliinist puudu. Et alguses on kõik tore ja ilus, aga siis kui tuju üle läheb, on ka kaotused kiired tulema. Nii nagu see oli juba kongolaste MM-i seikluse ajal, nii see kestab ka arvatavasti edasi. Muidugi kerge koduvile toetusel võivad nad Aafrikas toimuval MM-il isegi medalile tulla(nagu korealased seda peaaegu tegid), aga maailmameistriks...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                              Neegrid on ju eluaeg klounid olnud.
                              üldmõttes oli tal õigus, aga see lause (ülemine) on väga ebanormaalne.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'African Nations Cup\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN


                                Neegrid on ju eluaeg klounid olnud. Algul ülbitsevad koondises ja saadetakse mine siis kutsub treenerimurjam nad jälle tagasi. Sellepärast ei saagi kunagi ühtegi neegrite koondist kunagi tõsiselt võtta. Kaitses nad mängida ei viitsi ja distsipliin lonkab mõlemat jalga. Nad võivad mõnel turniiril küll üllatada aga stabiilsust ei saavuta nad mitte kunagi.
                                Minu meelest kah haiseb rassisimi järele - vabanda väga kunn aga selline avaldus ei jäta head muljet lihtsalt .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X