320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

portugal vs. EESTI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nii topsid, homme siis eliit koguneb Harju tänaval- George Browne`s on see koht, kus on reserveeritud umbes pool saali (tänu Rootsi Kunnile, kes mulle siin ennist helistas).
    Reserveering peaks olema tehtud vist kella 17.00ks.
    On ka Happy Hour, juhul, kui tuleb VÄHEMALT 30 õllejanus ja hullunud jalgpallifänni (SINISTES särkides loomulikult, kes aru ei saanud- KOONDISE särkides). Ja kui peaks juhtuma nii, et mingid lakutud pedenäod lähevad kuhugi mujale ja ÕIGED mehed õlut poole hinnaga(st. 25.-/2 õlut) ei saa, siis...........ma tõesti ei tea- inimesed muutuvad VÄGA kurjaks.

    Pangem siis kõik prioriteedid paika. Minul on näiteks koondise mänguga samal ajal kuskil rõvedas kohas, kus mängitakse rõvedat muusikat (Dekoltee oli vist see koht) kooli juubel. Kes mind vähegi teavad, teavad ka kuhu mina ilmun.
    Aitab, rohkem ei viitsi kirjutada.
    Homseni siis.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #32
      jalgpallikultuur tartus

      Orginally posted by Kosk

      Nii topsid, homme siis eliit koguneb Harju tänaval- George Browne`s on see koht, kus on reserveeritud umbes pool saali)
      njaaa... kuulsin s6ltumatutest kanaleist, et "minu vutifännidest s6brad" olid brownes'is k6vasti myrtsu teinud... tubli!

      tartus toimus asi vähe väiksemates mastaapides, kuid midagi siiski toimus... hoolimata sellest, et miskid j6mmud yritasid vahepeal gaskoffiga teravat t6mmata, kulges yritus rahumeelselt ja ka s6bralikku lärmi oli tugevalt rohkem kui seni (vähemalt ma arvan nii)...

      yks asi veel minu poolt mainida... edaspidi ilmselt hakkan mänge kuhu ise ei j6ua, RAUDSELT zumis jälgima, sest manhattan... eee... nojah, kes teab, saab aru...
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #33
        Oi kurat kus ma oleks andnud, aga mängu oli vaja vaadata... Tegelt ei ole mõtet siukeste jõmmidega kakelda - ümber neid raiskasid ikka ei muuda.
        Ok oli kuidas oli, aga tore oli. Zumm oli lahe ja õlugi polnud röövellikult kallis, kuid OPK pidi sellest hoolimata tegema. Kui ma õieti mäletan, siis jama nende jõmmidega hakkaski sellest, et neile mainitud tegevus ei meeldinud. No muidugi, neile ostab issi sitaks vinge bemmi ja annab õlleraha pealekauba, et nad siis ennast kuskil sodiks sõidaks. Aga vaesel gaskoffil sellist võimalust pole, eksju.
        See selleks... igatahes oli väga tore öö, hoolimata sellest, et olek niimõnelgi väga raskeks läks. Igatahes ärksamad inimesed räägivad, et 4 koopas oli vahepeal siuke hetk, kus kogu 2 korrus p****d püsti magas. Üks mees, Raud nimelt, kadus kaheks tunniks peldikusse ja puhas õnn oli, et ta üldse sealt tulema sai.
        Igal juhul suured tänud neiule, kelle juures me ööbisime.

        PS. Enne äraminekut õnnestus meil nelja koopa ees kohata ka kodanik Vibut, tervisi talle.
        Tervisi ka sellele tublile viiuldajale, kes meile selgeks tegi, et klaverit pole eluilmas võimalik häälde saada.

        Kommentaar

        Working...
        X