320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    leedu lugu ma pidasin vöidulooks, aga see esitus oli lihtsalt kehv. Venemaa lugu onlahe, aga no Venemaa....

    Iisraelil laulab mustanahaline naisterahvas "set me free". Sellega köik tehtud ju. Ainuke miinus, et Iisrael hiljuti vöitis ja pommitavad araablastest terroriste, mis vöukidele ilmselt ei meeldi
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Mulle meeldis Iirimaa stuudioversioon, live'is ei laulnud ta üldse välja tho, staging oli samas äge. Horvaatia refrään on hea, eriti see horvaatiakeelne osa. Belgial on hea laul. Aserbaidžaani tšikk on ilus, aga laul on max lamp.

      Kommentaar


        Vaatasin suht vähe ja katkendlikult seda, meelde jä suuresti see:

        Kommentaar


          See on ikka üle prahi asi

          Kommentaar


            kui keegi foorumist järgmine aasta kandideerida mõtleb a sõnadega hädas, siis http://gson-generator.herokuapp.com/ teeb paremat kraami kui see mille eest uku raha maksis

            Kommentaar


              Poola laul on ideaalne kõige hirmsamate laulude teema kandidaat.

              Kommentaar


                Teisipäeval olin ma algul omajagu innustunud, aga tänaseks on toss väljas. Laulud on nii jubedad, et isegi Uku oma ei tundu neist kõige koledam. Ja muu trall on erakordselt maitsetu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Oleks Kalju Saareke elus, siis Viru varieteesse leiaks kenasti tegelasi, balkan ja vahemeri toodab hästi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Teisipäeval olin ma algul omajagu innustunud, aga tänaseks on toss väljas. Laulud on nii jubedad, et isegi Uku oma ei tundu neist kõige koledam. Ja muu trall on erakordselt maitsetu.
                    1 poolfinaalis olidki köik paremad laulud, Siin isegi Eestil vöimalus. Sommide oma vast tugevaim
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Oleks Kalju Saareke elus, siis Viru varieteesse leiaks kenasti tegelasi, balkan ja vahemeri toodab hästi.
                      jep mees. ja siis ma vaatan hetkel seda bulgaaria numpsikut ja heart puhkab.

                      Kommentaar


                        Bulgaaria laul oli umbes esimene, mis oli nagu täitsa laul.

                        Enne seda oli Portugal täitsa hea, Gruusia (tüüp laulis jubedalt, aga laul okei).

                        Kommentaar


                          Läti laulust selgub muidugi see, et lõunanaabrite juures on vist hape ja seened odavad. Teisiti poleks küll võimalik sellist lambistiilide segu kokku panna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Läti laulust selgub muidugi see, et lõunanaabrite juures on vist hape ja seened odavad. Teisiti poleks küll võimalik sellist lambistiilide segu kokku panna.
                            😁

                            Šveits top 3 lugu overall kindlalt
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Viimase kahe väitega nõus.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Bulgaaria
                                Taani
                                Portugal
                                ------
                                Kreeka
                                Gruusia
                                Island
                                --------

                                Ja ülejäänud tahaks mälust kustutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X