320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust


    Täitsa haige, mis päev. Niigi sitt päev ja nüüd vaatasin seda eurovisiooni artistide kodus laulmist. Isegi Alexander Rybakile meeldis see lugu nii väga, et mängis viiuli soolot vahepeal Uku laulu sees. Tra me oleks selle asja sel aastal ju kinni pannud. Reaalselt. Filipp oleks ka kindalsti midagi ägedat juurde leiutanud esitusse.
    Me poleks isegi finaali pääsenud, rääkimata kõrgetest kohtadest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Me poleks isegi finaali pääsenud, rääkimata kõrgetest kohtadest.
      Kirkorov oleks feikhääletajad töösse pannud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Täitsa haige, mis päev. Niigi sitt päev ja nüüd vaatasin seda eurovisiooni artistide kodus laulmist. Isegi Alexander Rybakile meeldis see lugu nii väga, et mängis viiuli soolot vahepeal Uku laulu sees. Tra me oleks selle asja sel aastal ju kinni pannud. Reaalselt. Filipp oleks ka kindalsti midagi ägedat juurde leiutanud esitusse.
        No vaata, Mõnu, mida sa oma hääletusega korraldasid. Üks mees on täielikus vabalanguses selle tõttu.

        Kommentaar


          Ma olen siin ainus inimene, kes seda Eesti võidulaulu kuulnudki pole? Kuna Eurovisioon jääb nagunii toimumata, siis vist jääb ka see laul kuulmata. Pole ka mingit uudishimu olnud, et kuulaks kuskilt YouTube-st või midagi. Minu maitse pole need laulud nii ehk naa, kuigi Eurovisiooni toimumisel oleks selle ikka ära kuulnud, tahes-tahtmata.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Mitte, et sel väga vahet oleks, aga minu meelest Eurovisiooni saaks ju distantsilt ka pidada. Poh, laske kas või lugude videoklipid.

            Hääletamine on ju ka distantsilt enivei.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mitte, et sel väga vahet oleks, aga minu meelest Eurovisiooni saaks ju distantsilt ka pidada. Poh, laske kas või lugude videoklipid.

              Hääletamine on ju ka distantsilt enivei.
              Jep, miks mitte. See võrduks umber spordifännide kannatusega, kes peavad sel aastal (tõenäoliselt) kogu elamuse vaid televiisori-meedia kaudu kätte saama. Palju seal Eurovisoonil vahetult seda publikut ikka vahib? Ei viitsi neid numbreid ka kuskilt otsida, aga ma kujutan ette, et ühe tippjalgpalliklubi kodumäng toob kordades rohkem inimesi staadionile.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                seal on see probleem, et eurovisiooni kavad on ülesse ehitatud kaadritele, kus rahvas viskab näppu ja naudib. kui sa paned selle laulu niisama ilma publikuta, siis see ilmselt tähendaks kuninga alastust. no vt seda videot, mis iceman siia pani

                Kommentaar


                  Lahe võistlus oli tänavu. Hästi vahva, et laulud vaid 30 sekundi pikkused - nad võiks samamoodi tulevikus jätkata. Eurovisioonilaulude puhul on suur pluss, et neist ei jõua miskit aru saada.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Uku oleks võinud ikkagi särgi eest lahti rebida.... no siis kui see ühislugu oli.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Selline tore film siis tulemas Netflixi nagu EUROVISION SONG CONTEST: The Story Of Fire Saga
                      Trailer on paljutõotav

                      Kommentaar


                        Oot, kontsert toimus siis? Miks McN korraga sellest miskit teab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oot, kontsert toimus siis? Miks McN korraga sellest miskit teab?
                          https://www.kava.ee/saade/334400166

                          Kommentaar


                            Mõneti kummaline, et peale lauluvõistluse lõppu hakkab ETV uuesti laule näitama. Sihukest nalja pole varasematel aastatel tehtud - saatekavasse pole vist midagi panna.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Mulle tänavu see eurovisioonikraam kuidagi sobib - vist sellepärast, et võistlust polnud. See netflixi film on üsna lahe vaatamine, eriti meeldis mulle see Downton Abbey tüüp gei Vene lauljana.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X