320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Kohati tundub, et mõnede lugude autorid on päris mitu kilti teatud tegevust harrastanud, et poolfinaali pääseda, ikka suht masendav, kuis nirud lood viisakalt öeldes ebamusikaalse esitajaga sõela läbivad, isegi Rändvee oli otse suht sõnnik.
    Ma tavaliselt ei vingu Eesti Laulu teemal liiga palju.. aga tänane siiani suht meh ikka.

    Kommentaar


      go Sünne!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        go Sünne!!!
        Sünne ja Kalamaja habemikud üllatasid positiivselt!

        Kommentaar


          Sünne on mega. üks ainukesi, kes täna päriselt lava ownis.

          see Cohen küll üritas üle oma varju hüpata J-Lo lauluvalikuga. kahju hakkas tüdrukust

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Sünne on mega.

            see Cohen küll üritas üle oma varju hüpata J-Lo lauluvalikuga. kahju hakkas tüdrukust
            haiguse üle oleks vingumist kuulnud, heli nüüd nii halb ka olla ei saanud, see oli tõesti... jube.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              kahju, et see euro-neuro on omade poolt näpitud võistlus ja sünnel reaalset varianti ple

              Kommentaar


                Ma võin selle ju andeks anda, et tüübid ei suuda laivis laulda, aga see on laulukirjutajate võistlus. Vähegi asjalikuma laulu kirjutamine paistab aga üle jõu käivat. Lame värk.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ma olen Renate poolt, kuna see on kõik ikkagi täiesti uskumatult pask.

                  Kommentaar


                    kapa kohila koef to advance on 6 coolbetis. peaks täis laduma vist

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma olen Renate poolt, kuna see on kõik ikkagi täiesti uskumatult pask.
                      Noh, jube mugav kohe niimoodi lüüa, enamus mudiugi igavapoolne küll, Anett Kulbinist annaks miskit üldiselt vormida, Renatel pidi üldse angiin olema.

                      EDIT: Tõnis Niinemets ka muidugi selline, et noh, võiks seda draamanäitleja värki proovida rohkem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Sünne on mega. üks ainukesi, kes täna päriselt lava ownis.

                        see Cohen küll üritas üle oma varju hüpata J-Lo lauluvalikuga. kahju hakkas tüdrukust
                        Cohen pidavat juut olema

                        Kommentaar


                          See langevarju teksadega hipsterskänk ei saanudki poolfinaalist edasi ja igast LOUIS VUITTONI kottidega miisud said

                          Nasfal 1 Sambaz 0

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            See langevarju teksadega hipsterskänk ei saanudki poolfinaalist edasi ja igast LOUIS VUITTONI kottidega miisud said

                            Nasfal 1 Sambaz 0
                            Ma võtan selle kaotuse väga kergelt vastu. Kui sa pidasid miisude all Sünnet silmas, kes üritas olla nagu Anne Veski, siis väga gilfe ma küll ei vaata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ma võtan selle kaotuse väga kergelt vastu. Kui sa pidasid miisude all Sünnet silmas, kes üritas olla nagu Anne Veski, siis väga gilfe ma küll ei vaata.
                              Ära võta seda tõsiselt. Lugesin lihtsalt uudist ja see Jenniferi nime seal polnud. Muidu ma Louis Vuittoni all pidasin silmas Laurat. Ma vähemalt arvan, et ta on Louis Vuittoni miisu, aga ega ma kindel pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                See langevarju teksadega hipsterskänk ei saanudki poolfinaalist edasi ja igast LOUIS VUITTONI kottidega miisud said

                                Nasfal 1 Sambaz 0
                                See on ilmselt ainukene vastasseis siin foorumis või üldse, mis mind paelub.
                                Mcgregor vs Khabib võtke koomale.

                                Kas plaanite koostada ka nimekirja osalejatest, et kes hipsterskänk ja kes miisud? - publikul ka nii lihtsam jälgida.
                                Milline on terminoloogia meesartistide kohta?
                                Mida arvab asjast Voolaid? Kindlasti on ta seda juba Tomiga arutanud stiilis:
                                "Viinereid, Trafficut, Uudo Seppa on meil plaanis minna abitreeneriga vaatama. Sünnet me käisime vaatamas eelmisel aastal. Tartus me ei käinud, aga nagu Laura puhul on juba kindel, teada tema oskused, on vaja teada, kas ta on terve, kas ta suudab, kas ta saab. Uku Suviste peaks end esmalt ilmselt Laulukarussellis tõestama."

                                Millal järgmine ring on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X