320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Rahvusringhäälingu eesmärgid ja ülesanded on ju kenasti sõnastatud siin. Ausalt öeldes selle põhjal ei suuda kuidagi ära põhjendada nii jalgpalli MMi ega üldiselt spordi või Eurovisiooni näitamist.
    Nii. Miks ei toeta Eurovisioon eesti keele ja kultuuri arengut? Teeb ju mõlemat. Miks ei toeta Eesti ühiskonna sotsiaalse sidususe kasvu? Vähe on asju, mis sotsiaalset läbikäimist rohkem mõjutab kui Eesti laul ja Eurovisioon. See on meeletu nii sotsiaalmeediaplatvormide kaudu kui ka lihtsalt sõpruskondade vahel.
    Pole üldse raske asja nende eesmärkidega siduda. Nendega saab muidugi siduda peaaegu kõike. Aga minu silmis on Eesti laulu ja Eurovisiooni pluss selles, et see on asi, mis tuhandeid inimesi tõepoolest huvitab. Selliseid asju ei ole iga-aastaselt Eestis üldse palju. ERR täidab siin suurepäraselt oma eesmärke ja ülesandeid.
    Ja see kahjumi tootmise aspekt on erameedia kius. Paljud olulised asjad toodavad kahjumit. Palju see laulupidu ERR-ile kasumit toodab? Lõpetame näitamise ära.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      kusjuures ma arvan, et siinkohal tõesti on oht, et internetis saab ruum otsa kui 4 lehekülge teksti ja siis alles 1 osapool saab aru kontekstist, millest teine üldse rääkis.

      Linnupoja, no offence, aga sul läks lihtsalt 16 postitust, et aru saada, milles teema on ja mis on kellegi mõte. et... jäta see meelde palun järgmisteks kordadeks.
      Ma olen ka mitu korda öelnud, et minu arvates on õige, et ERR seda korraldab. Tema on mitu korda öelnud, et seda peaks korraldama erameedia.

      Teiseks kui on 30 erinevat postitust ja sa kommenteerid iga paari tunni, päeva või nädala tagant, siis võib tõesti kellegi mõte kuhugi ära kaduda, täiesti normaalne.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        see kommentaar et juudi juurtega ja tahaks iisraeli oli tase.
        Aasta on mööda läinud ning sama piff ikka pole üle saanud veel oma päritolu rõhutamisest

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          Aasta on mööda läinud ning sama piff ikka pole üle saanud veel oma päritolu rõhutamisest
          kellest jutt?

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            kellest jutt?
            Jennifer Cohen

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Jennifer Cohen
              ma ütleks, et see teksa on suurem kuritegu, kui päritolu rõhutamine

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                ma ütleks, et see teksa on suurem kuritegu, kui päritolu rõhutamine

                Jaaaa see on kui sa kuskil Kalamajas ,,Kolmes Lõvis,, ennast neli päeva täiesti munni joonud ja vead nagu okei neiu koju ja mõtled, et telliskivist ja puha ning siis mõtled, et oled kultuurne ja ahistad oma vanat tuttavat ja ajad linnateatri piletid välja ja viskad ülikonna selga ja sul tuleb selliste teksadega skänk sinna, kellel mingid mustad emosaapad ka veel jalas.

                Kommentaar


                  Juut on wää? Kes Eesti laulu muidu võitis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Juut on wää? Kes Eesti laulu muidu võitis?
                    Getter Jaani.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Jaaaa see on kui sa kuskil Kalamajas ,,Kolmes Lõvis,, ennast neli päeva täiesti munni joonud ja vead nagu okei neiu koju ja mõtled, et telliskivist ja puha ning siis mõtled, et oled kultuurne ja ahistad oma vanat tuttavat ja ajad linnateatri piletid välja ja viskad ülikonna selga ja sul tuleb selliste teksadega skänk sinna, kellel mingid mustad emosaapad ka veel jalas.
                      Tundub, et Nasfal on oma Guessi pluusi ja Hilfigeri teksastega selline moe vana, et hoia ja keela. Lisame sinna Lacoste papud ja Helly Hanseni jope ja uus Urmas Väljaots on olemas!

                      Kommentaar


                        Lacoste tossud on 2020 veel näitaja v? Tundub nii 2005

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Tundub, et Nasfal on oma Guessi pluusi ja Hilfigeri teksastega selline moe vana, et hoia ja keela. Lisame sinna Lacoste papud ja Helly Hanseni jope ja uus Urmas Väljaots on olemas!
                          Just, Denim Dreamis ei käi siis väga ära räägi minuga...

                          Kommentaar


                            Kahele asjale siin foorumis võib kindel olla - Sambaz astub ALATI (hipster)daami kaitseks välja ja Jõuluvana üritab püüdlikult jätta muljet nagu ta ei teaks toimuvast mitte midagi mitte kunagi.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Clingfilm
                              Mu juuksur on mitu korda öelnud, et tal on lohaka välimusega inimestele keeruline soengut teha. A la ilmutakse kohale kottis riietes ja\või dressides ja soovitakse viisakat soengut

                              Pean nõustuma eelkõnelejatega. Antud neiu pildil näeb ikka eriline rähmakas välja.
                              Muidugi on see hetkel koht, kui keskmine eesti mees hakkab fäshionist rääkima, tuleb peast kinni võtta ja natukene raputada. Mis puutub hetkel sellesse tsikki, siis ma ei näe seal midagi muud kui tavaline tänapäeva grunge hipster kellele meeldib teistmoodi riides käia ja las naudib. Üldjuhul nagu numpskar tsikk näost ja laulab hästi. Muidugi need põsed lubavad eeldada, et porgand talle maitseb kerge dipikastmega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Kahele asjale siin foorumis võib kindel olla - Sambaz astub ALATI (hipster)daami kaitseks välja ja Jõuluvana üritab püüdlikult jätta muljet nagu ta ei teaks toimuvast mitte midagi mitte kunagi.
                                Hea kui elus mingid väärtused on püsivad ja/või ajas muutumatud.

                                Sõnumit toetas: Sihtasutus Soccerneti ja Traditsiooni Kaitseks, Denim Dream ja Sirbi kauplus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X