320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kas pirts või emo oleks edasi saanud poolfinaalist? Mõttetu arutada ja oletada...Fakt on see et see eurovisioon on poliitika mitte lauluvõistlus ju, niiet las parem olla midagi huvitavat. Pirts on hea laulja ja isegi välimust on veidi antud, aga selliseid on ju kõik kohad täis...
    heheheheehhe. Birts on tõesti hea laulja, on on on...

    Kommentaar


      kui vaadata punkti andmisi siis tekib küsimus kas rahvas ka peale Leto sveti kuulas laule?

      Nr. laul — 1. voor — 2. voor



      1. Leto svet – 31429 — 52518

      2. Real Big Money– 1444 — 0

      3. One on One – 2660 — 0

      4. Question Man – 837 — 0

      5. Üksinduses – 1189 — 0

      6. 365 Days – 6699 — 12990

      7. It´s Never Too Late – 866 — 0

      8. Stefani – 646 — 0

      9. Ice-cold Story – 16682 — 30963

      10. God Inside Your Soul – 2399 — 0

      Kommentaar


        Kus me nii palju raha saame, et järgmine aasta eurovisioon eestis korraldada?
        Igati mõnus et need vennad võitsid. Kaks lemmikut oligi see aasta rolf ja sardelas jedostaa.- Õigus, Birgiti suguseid on terve Euroopa täis. Ballaad pole 21. sajandi eurolugu. Vb 40 a tagasi oli. future is leto svet. juhlitaan!!
        ja kellele eilsest väheseks jäi vaadake kordust.

        Kommentaar


          Kahe otsaga asi. Leto Sveti sugune pask pole jällegi muusika.

          Kommentaar


            Kas Ukraina oli eelmine aasta muusika?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ma küll ei usu, et Kreisiraadio nüüd midagi saavutab Eurovisioonil, tänavu on sellised esinejad juba tõenäoliselt tavalised, millegiga silma me nüüd küll teiste seast ei paista.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                jepp, oleme nagu tavaliselt hall mass, kes läheb asajdega kaasa aasta või paar liiga hilja...

                aga noh, eks see Kreisiraadio lugu läks sinna sellepärast, et eestlaste õrnad hinged on täis situtud sellega, kui me normaalsete lugudega kõrbenud oleme...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  no minaeitea, bedwetters küll ei sobinud eile sinna. pigem hirmutas vanemad ja miks ka mitte nooremad inimesed teleka eest minema. silmad siiamaani vilguvad must-valget.
                  ning ma ei saanud pihta eriti mida nad sellega öelda tahtsid et "etv korraldus tiim on mida paremaid, fuckyouuu..", tõesti põlege ära!

                  Kommentaar


                    Esimesest pettumuses üle saanud, siis ega tõesti eriti vahet ei ole kes sinna läheb.
                    Siiski minu arvates "Ice Cold Story" laulus oli midagi sellist, mis meid finaali oleks viinud.
                    Oleks olnud teistest erinev ja eriti refrään mulle meeldis, kui Benton kah nats suud lahti tegi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Kas Ukraina oli eelmine aasta muusika?
                      Oli küll. Verka oskas ikka laulda kah. Kreisiraadio omad aga ju ei oska.

                      Ja teeks Paadamile ettepankeu, et kui niikuinii muudetakse see laul tundmatuseni, siis võiks need tantsutüdrukud laulma panna ning Kreisikad tantsima. Kindlasti kukuks see asi palju paremini välja.
                      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                        Oli küll. Verka oskas ikka laulda kah. Kreisiraadio omad aga ju ei oska.
                        Kas sa oled Verkat rohkem kuulnud või tead ta tegemistest peale tema eurolaulu? Selle eurolaulu põhjal ei saa nüüd küll öelda, et kas ta oskab laulda. Kreisiraadio tundub olevat enam-vähem samal tasemel, mingid lauljad nad kindlasti ei ole, aga ei saa öelda et nad laulda ei oskaks.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Kas sa oled Verkat rohkem kuulnud
                          Olen küll, peale Eurovisiooni sattus minu kätte üks plaat. Seda kuulasin
                          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                          Ken Lee tulibu dibu douchoo

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            juhtus mingi eksitus. tegelik võidulugu oli inese 'keerlen'
                            Täpselt! See oli tõesti sitaks hea.
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              ma arvan et kui on ikka super lugu (nt. Lordi lugu), siis ei loe see asukoht euroopa kaardil kottigi. seda ei saa väita et nemad tegid esimesena sellise show ja kõik kohe hääletasid, kindlasti mitte. Laul oli lihtsalt võimas ja kõik. selleks et saada poolfinaalist edasi, tuleb teha väga hea laul.näis kas Kreisiraadio show viib meid edasi, kui ei vii, siis on laululoojatel siht olemas. kusjuures see aasta oli päris hea tase lauludel.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Esimesest pettumuses üle saanud, siis ega tõesti eriti vahet ei ole kes sinna läheb.
                                Siiski minu arvates "Ice Cold Story" laulus oli midagi sellist, mis meid finaali oleks viinud.
                                Oleks olnud teistest erinev ja eriti refrään mulle meeldis, kui Benton kah nats suud lahti tegi
                                Nõustun.

                                10
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X