320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Laulul suuremad muutused, lõpptulemus väga ei koti, aga muusikalisest huvist midagi ikka võib jälgida. Eelžüriis oli 0 muusikakriitikut, mitmed kommertsjaamade esindajad ja rahvalaulikud. Päris palju naisi on valitud, aga üldises kvaliteedis annab ilmselt kahelda, Sünne Valtri nimi peaks ütlema kõik.

    Kommentaar


      Hey guys,our new single AFFECTION is OUT NOW!https://www.youtube.com/watch?v=pIeT6Kv23bAAvailable Now !!! Spotify: https://open.spotify.com/album/6isk2Qq3nF9...

      Kommentaar


        Mis põhjusel sa valisid kõikidest suvalistest lauludest välja just selle laulu? Kas see on sinu arvatest eriti hea või eriti halb või miskvärkon?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Mis põhjusel sa valisid kõikidest suvalistest lauludest välja just selle laulu? Kas see on sinu arvatest eriti hea või eriti halb või miskvärkon?
          See peaks olema YT playlist kõigist 24-st poolfinaali pääsenud loost. Sul avaneb ainult 1 lugu?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
            See peaks olema YT playlist kõigist 24-st poolfinaali pääsenud loost. Sul avaneb ainult 1 lugu?
            Aaa. okei. Jah. Kõik laulud. Aga. Miks ikkagi?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Aaa. okei. Jah. Kõik laulud. Aga. Miks ikkagi?
              Et Iceman meile eksperthinnangu anda saaks.

              Kommentaar




                See võiks minna.

                Endal kahjuks jääb finaal täiesti nägemata. (((
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Einoh miks mitte. Avicii recycle binist leitud - peab töötama.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Getter Jaani on rase.
                    Eurokas jääb nägemata.
                    #prayforiceman

                    Kommentaar


                      Miks ma seda alles praegu esimest korda nägin?

                      Kommentaar


                        Mis seos sellel eurovisiooniga on

                        Kommentaar


                          Kaudne seos on ...

                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            see lugu jäi 25ndaks?

                            Kommentaar


                              Aga minge emmi! Mina olen eurovisoonil käinud, Viinis. Olin ka sitaks eelarvamuslik, et nah eurovisioon ja kellele seda jama vaja on. Mõttetu üritus. Aga ei! Ülifun oli. Läheks uuesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Aga minge emmi! Mina olen eurovisoonil käinud, Viinis. Olin ka sitaks eelarvamuslik, et nah eurovisioon ja kellele seda jama vaja on. Mõttetu üritus. Aga ei! Ülifun oli. Läheks uuesti.
                                Kumb sa olid, siis kui käisid, kas Elina või Stig?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X