320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa ikka teed tööd selleks, et sind ka heitima hakkaks. Väga vaimukas oled.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Sa ikka teed tööd selleks, et sind ka heitima hakkaks. Väga vaimukas oled.
      Kes, Kus, Mis?

      Kommentaar




        3-4 lugu võivad isegi mulle Spotify playlisti tulla. Muu meh.

        Kommentaar


          Kõiki ei viitsinud kuulata, aga see sissi lugu tundus potentsiaalikas.

          Kommentaar


            Oht on , et ilusad poisid saavad finaali kui jälle protestihääli ei tule näiteks Redelile.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Uku poolt leitakse jälle mingid surnud, venelased ja muud klemmid, kes liinib umbe ajavad. Pärast küll kaala ütleb, et oli pettus, aga miskit pole teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Kõiki ei viitsinud kuulata, aga see sissi lugu tundus potentsiaalikas.
                See oli ainus lugu, mida ma varem kuulnud olin. Arvan, et see lugu võidab.

                Kahjuks minu playlisti ükski lugu ei lähe ja midagi meeldejäävat peale Vaheoja etteaste polnud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  See oli ainus lugu, mida ma varem kuulnud olin. Arvan, et see lugu võidab.

                  Kahjuks minu playlisti ükski lugu ei lähe ja midagi meeldejäävat peale Vaheoja etteaste polnud.
                  Mis sul seal nimekirjas siis muidu on?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    "Tartu" - ainus lugu, mis peale esimest kuulamist meelde jäi

                    Kommentaar


                      Kuulasin ka seda Tartut. Sisuliselt Leto Svet 2.0. Miks inimesed sellest pöördes on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Mis sul seal nimekirjas siis muidu on?
                        Nirvana, Pink Floyd, Lana del Rey, Gorillaz, Genka, Beatrich, David Bowie, Flume, Jorja Smith, Jimi Hendrix, Kavinsky, Rammstein, Sixto Rodriguez, Simon & Garfunkel, Tame Impala, 30 Seconds to Mars, The XX, Nublu, Miyagi - näiteks

                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kuulasin ka seda Tartut. Sisuliselt Leto Svet 2.0. Miks inimesed sellest pöördes on?
                        Nõus. See on teistsugune ja eristuv. Aga uuesti kuulata eriti ei tahaks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kuulasin ka seda Tartut. Sisuliselt Leto Svet 2.0. Miks inimesed sellest pöördes on?
                          Kuulasin ka nüüd huvist. Leto Svetist on asi ikka kaugel. Leto Svet ajas naerma alguses ja oligi selline lõbus tuntud vendade naljaprojekt. See on aga mingi täielik soust ja soperdis.

                          Kommentaar


                            Selle reklaami peale siin võtsin end kokku ja mõtlesin, et kuulan ka selle "Tartu" ära. Circa 30 sekundit hiljem käis asi kinni. Täielik õudus kuubis.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Mul tekkis pigem küsimus, et kui sitad pidid need laulud olema, millele seda Tartut poolfinaali pääsul eelistati? Või kui kained olid selle loo edasihäälwtanud ˛üriiliikmed?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                                Mul tekkis pigem küsimus, et kui sitad pidid need laulud olema, millele seda Tartut poolfinaali pääsul eelistati? Või kui kained olid selle loo edasihäälwtanud žüriiliikmed?
                                Nagu ütles Sten Teppan, siis ikka suhtkoht sitad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X