320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Me teeme seda, kuna see tasub meile ära. Reklaam ja kõik muu. Ehk veidi utreerides, et kas ERRi ülesanne oleks teha näiteks näosaadet? Noh, et ikkagi kõige vaadatum saade ja üleüldse?

    Ja veel hullemalt utreerides, et kas meil võiks olla avalikõiguslik diskoteek, kaubanduskeskus, spaa ja vesipiibukohvik ka? Noh, et võiks ju olla ja on populaarsed? Või peaks riik rahastama pigem selliseid tegevusi, mis turumajanduses pinnal ei püsiks ja milleta ühiskonnas hakkama ei saaks?
    Anna mulle palun teada kes hoiab peast kinni, et neid laule laskma peab. See jutt, et on halvad laulud on nii võhiku jutt. Tunnen sellel alal palju inimesi ja eranditult igaüks räägib kui head laulud see aasta on. Ja mille peale err siis raha kulutama peab? Minu arvates on tore kui eesti muusikuid promotakse, tuleb nii mõnigi uus ja tore nägu tänu eesti laulule välja.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Anna mulle palun teada kes hoiab peast kinni, et neid laule laskma peab. See jutt, et on halvad laulud on nii võhiku jutt. Tunnen sellel alal palju inimesi ja eranditult igaüks räägib kui head laulud see aasta on. Ja mille peale err siis raha kulutama peab? Minu arvates on tore kui eesti muusikuid promotakse, tuleb nii mõnigi uus ja tore nägu tänu eesti laulule välja.
      Kes see uus siis on? Kui ma vaatasin nimekirju, siis täpselt samad näod, mis eelmisel aastal. Kui omal ajal Eesti Laul tehti, siis seepärast, et poleks koguaeg Paulus-Kotkas-Laisaar ja Sven Lõhmus eesotsas. Nüüd on muutunud nii palju, et pärast Verona fiaskot Lõhmus enam ei osale, aga Stig Rästa tuleb ja teeb igal aastal sama loo ja võidab. Või on sinu jaoks Synne Valtri teist aastat järjest finaali saamine mingi uue artisti tulek?

      Kommentaar


        Läksin ja vaatasin spetsiaalselt nimekirja üle ja küsiks tõesti, et kes see "uus" artist seal nimekirjas on, keda me nüüd väga leiame? Uku Suviste? Traffic? Laura? Eelmisest aastast meenub vist uue tulijana ainult Inger. Sellise tulijana, kes tõesti end ka mingis mõttes suurde pilti mängis. Ja siis see armeenlane. Mõlemad on muidugi ka sel aastal tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Läksin ja vaatasin spetsiaalselt nimekirja üle ja küsiks tõesti, et kes see "uus" artist seal nimekirjas on, keda me nüüd väga leiame? Uku Suviste? Traffic? Laura? Eelmisest aastast meenub vist uue tulijana ainult Inger. Sellise tulijana, kes tõesti end ka mingis mõttes suurde pilti mängis. Ja siis see armeenlane. Mõlemad on muidugi ka sel aastal tagasi.
          Stefan oli üks aasta enne seda juba.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Stefan oli üks aasta enne seda juba.
            Ma esitaks siinkohal ettepaneku, et tooks superstaarisaate ka ERRi, kuna toob ka ju uusi artiste esile!

            Kommentaar


              Armeenlane oli üle-eelmine aasta viljandist. Ehk et vist juba kolmandat korda.
              Eriti suvaline on kogu esinejaskond seekord.
              Kvaliteet meelelahutus.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Küsid reaalselt kes on uus? Vaata uuesti siis nimekiri üle. Mida see err siis tegena peaks või kas eurovisioon on ka sinu jaoks liiga gei üritus? Üks tore traditsioon mis on euroopas ühine, aga ikka on mingi seltskond kes peab ilma põhjusteta vinguma.

                Kas riik tõedti ei toeta pöffi või milles see heitimine tegelikult peitub?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Küsid reaalselt kes on uus? Vaata uuesti siis nimekiri üle. Mida see err siis tegena peaks või kas eurovisioon on ka sinu jaoks liiga gei üritus? Üks tore traditsioon mis on euroopas ühine, aga ikka on mingi seltskond kes peab ilma põhjusteta vinguma.
                  Karga parem urmariga, eks.

                  Toon välja kaks põhjust:
                  - tegu on üritusega, mida ei peaks katma riigieelarvest
                  - uusi artiste ja loojaid sealt väga ei tule, samad nimed ja näod

                  Ja, muide, kas sa tead, kuidas on korraldatud Eesti Laulu lõppkontserti piletimüügist saadava tulu jaotus?

                  Ja teemal "liiga gei üritus", siis kas sa tead, mis juhtus mingi aasta 2009 või 2010, kui rahapuudusel käis ERRi juhatus välja idee, et äkki ei läheks sel aastal Eurovisioonile, kuna kogu projekt on üsna kulukas ja miinustes?

                  Ja ootaks nüüd mingit põhjendust ka, et miks peaks ERR kahjumlikku projekti edasi tootma?

                  Peale muidugi selle, et "euroopa saab kokku" ja "alati on olnud" ja "kui ei meeldi, siis oled homofoob"?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    - tegu on üritusega, mida ei peaks katma riigieelarvest
                    +100000

                    Üritus ise võib ju toimuda ja mul isiklikult suht savi, kes seal võistleb. Aga no tuluallikad ja nii.

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                    Ja, muide, kas sa tead, kuidas on korraldatud Eesti Laulu lõppkontserti piletimüügist saadava tulu jaotus?
                    Valgusta siis.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                      Valgusta siis.
                      Eesti üks tuntumaid meelelahutusüritusi Eesti Laul täitis heldelt telefonihääletuse korraldanud Telia taskuid, pakkus teenistust hulgale väikeettevõtetele ja turundas Saku Suurhalli, ent riigieelarvelise ERRi jaoks läks saade pärast tulude tasaarveldamist maksma umbes 125 000 eurot.


                      Ehk ERR plekib peale, raha teenivad teised asutused.

                      Ja see on minu jaoks siiani suurim küss. ERR näitab igas kanalis hommikust õhtuni Eesti Laulu tegelasi, lauljaid, laule ja teeb sellega reklaami, millest nad ise ei teeni midagi, vaid teenib Saku Suurhall.

                      Kommentaar


                        Kas mitte ei olnud nii, et peaprodutsendi töökoht on aastaringne? Mõnus.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Karga parem urmariga, eks.

                          Toon välja kaks põhjust:
                          - tegu on üritusega, mida ei peaks katma riigieelarvest
                          - uusi artiste ja loojaid sealt väga ei tule, samad nimed ja näod

                          Ja, muide, kas sa tead, kuidas on korraldatud Eesti Laulu lõppkontserti piletimüügist saadava tulu jaotus?

                          Ja teemal "liiga gei üritus", siis kas sa tead, mis juhtus mingi aasta 2009 või 2010, kui rahapuudusel käis ERRi juhatus välja idee, et äkki ei läheks sel aastal Eurovisioonile, kuna kogu projekt on üsna kulukas ja miinustes?

                          Ja ootaks nüüd mingit põhjendust ka, et miks peaks ERR kahjumlikku projekti edasi tootma?

                          Peale muidugi selle, et "euroopa saab kokku" ja "alati on olnud" ja "kui ei meeldi, siis oled homofoob"?
                          Eestis peab olema reklaamivaba meelelahutus, nagu mujalgi Euroopas. Kui ei meeldi, ära vaata või korralda ise midagi paremat. Heteroseksuaalide lauluvõistlus õhtulehe tegijatelt. Varro ikka vaataks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Eestis peab olema reklaamivaba meelelahutus, nagu mujalgi Euroopas. Kui ei meeldi, ära vaata või korralda ise midagi paremat. Heteroseksuaalide lauluvõistlus õhtulehe tegijatelt. Varro ikka vaataks.
                            Ma ikka imestan, et kuidas ma su pikas blokeeritud inimeste nimekirjas pole. Aga taaskord, asi pole Õhtulehes, asi on selles, kuidas ERR-s köetakse tuima näoga raha põlema. Kui meil oleks telekamaks või muud säärast, siis ma saaks sellisest kulutusest aru. Kui me maksame kõik tuimalt ERRi asjade eest, siis äkki võiks veidi küsida ka, et miks mingeid asju tehakse? Et miks on ERR-s sisuliselt 200 inimest uudiste osakonnas, aga peale Pealtnägija ei tule sealt mingisuguseid uurivaid lugusid ja tõelisi uudiseid? Või miks on seal inimesed, kes pole paarkümmend aastat juba reaalselt suurt midagi teinud, aga neid ei julgeta lahti teha, kuna ametühing ja shit? Või kuidas tehakse hankeid? https://www.delfi.ee/news/paevauudis...le?id=88149487

                            Ja võta see reklaamivaba jõulukuusk ja istu. https://www.facebook.com/ringvaade/p...type=3&theater, sest asi pole heterotes, geides ega varrodes, vaid lihtsalt selles, kuhu raha pannakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Eestis peab olema reklaamivaba meelelahutus, nagu mujalgi Euroopas. Kui ei meeldi, ära vaata või korralda ise midagi paremat. Heteroseksuaalide lauluvõistlus õhtulehe tegijatelt. Varro ikka vaataks.
                              Ja, muide, kui sa tahad nii väga välja tuua mingit Õhtulehe linki, siis näiteks see, kui Eurovision läheks näiteks Postimehele, siis Õhtuleht kaotaks väga oluliselt klikke ja raha ja mida iganes. Seega otsi äkki mingi muu argument?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                https://www.aripaev.ee/uudised/2017/...-saku-suurhall

                                Ehk ERR plekib peale, raha teenivad teised asutused.

                                Ja see on minu jaoks siiani suurim küss. ERR näitab igas kanalis hommikust õhtuni Eesti Laulu tegelasi, lauljaid, laule ja teeb sellega reklaami, millest nad ise ei teeni midagi, vaid teenib Saku Suurhall.
                                ja kelle süü see on?

                                Shira, Janet, Anett ja Fredi, Mariliis, Renate - paljusi sa neist nimedest siis teadsid, et mitte ühtegi uut pole? Minu arvates on täitsa ok anda hea võimalus end pilti mängida talendikatele noortele.

                                Liiga gei üritusega vihjasin ma ilmselgelt ühe riigi poole kes sel aastal ei osale mitte sinu arvamuse peale sel teemal.

                                Saan aru, et mõne inimese arvates ei ole see asi mida teha, aga paljude arvates on. Sinu välja ütlemised on tihti sellised, et kui keegi sinuga ei nõustu, siis on ta loll ja sina oled räme boss, sest sul on räme inside inf ja sina tead tegelikult palju täpsemalt asju kui kõik teised kokku.

                                Inimestel on erinevad arvamused, sina peaksid ju teistest siin seda palju rohkem teadma, ma lihtsalt täiesti huvi pärast küsisin, et mis need põhjused on siis, et seda ei peaks toetama, aga vastus oli, et "lihtsalt ei peaks" ja lõpuks toodi raha välja. See kui seda ei suudeta korralikult toota, et ei jääks nii kahjumisse ei ole rahva süü vaid korraldajate.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X