320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Show oli üllatavalt väga hea, megaprops korraldajatele. Laulud ei meenutanud ajusse kulunuid igavaid eurokaid vaid tõsiselt okei ja isegi huvitav oli vaadata. Enda lemmik oli austraalia, aga zürii keeras norrale korralikult.

    Palju see eesti ei saa top10 koef siis oli? 1.2?
    No inimesed tahtsid minuga panustada viis kuni viiskend eurot. Ehk siis ei/jah, võrdne panus.

    Kommentaar


      Eilse õhtu parim hetk mille nimel tasus nii kaua üleval olla

      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        No inimesed tahtsid minuga panustada viis kuni viiskend eurot. Ehk siis ei/jah, võrdne panus.
        Kes see nii loll oli?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar




          Viktor Orban FTW

          Ma pakun, et kahe nädala jooksul tuleb säärane avaldus ka meie teatud valitsuse osapoole suust.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            https://www.delfi.ee/news/paevauudis...vPN0Q4J1xNnh-o

            Viktor Orban FTW

            Ma pakun, et kahe nädala jooksul tuleb säärane avaldus ka meie teatud valitsuse osapoole suust.
            Täitsa nõus, v.a. see geipool. Lihtsalt pointless üritus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Täitsa nõus, v.a. see geipool. Lihtsalt pointless üritus.
              Pointless muidugi ja mitte üldse vihkamise või pahatahtlikusena, aga ega see Eurovisioon reaalselt seal kohapeal on ju üks korralik Vikerkaare pidu. Seega viisakalt öeldes, et see üritus on liiga gei ei tohiks küll kellelegi solvavana kõlada.

              Kommentaar


                no eelmine aasta oli ka tõesti eriti gei isegi euroviisiooni kohta

                Kommentaar


                  Varased nullindad helistasid ja nõudsid oma hoiakuid tagasi.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Vaikselt hakkab Ungarlastest kahju juba. Suht putsis inimesed seal riiki juhtimas.
                    Edit- kui ma viinis kaisin eurokal, ei tundunud kull liiga gei uritus. Tavaline eesti jaanipaev, ainukese vahega, et keegi peo lopuks molli ei saanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Vaikselt hakkab Ungarlastest kahju juba. Suht putsis inimesed seal riiki juhtimas.
                      Edit- kui ma viinis kaisin eurokal, ei tundunud kull liiga gei uritus. Tavaline eesti jaanipaev, ainukese vahega, et keegi peo lopuks molli ei saanud.
                      Ma Stockholmis küll mõned aastad tagasi märkasin LGBT teemat suht palju ning minumeelest oli see teatud inimgruppidele seal kohati palju olulisem kui lauluvõistlus ise. Lihtsalt inimlikuse ja tolerantsi kohapealt on muidugi suht perses, et kogu riik lõigatakse lauluvõistlusest ära, sest keegi arvab, et see on liiga gei.

                      Kommentaar


                        Mul ei ole midagi ürituse vastu, endiselt, aga kuidas see peaks rahvusringhäälingu asi olema? "lauluvõistlus" ja värk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mul ei ole midagi ürituse vastu, endiselt, aga kuidas see peaks rahvusringhäälingu asi olema? "lauluvõistlus" ja värk.
                          Korraldaja EBU Rahvusringhäälingute Liit pole? Selllesplaanis ju loogiline?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Korraldaja EBU Rahvusringhäälingute Liit pole? Selllesplaanis ju loogiline?
                            Küss ongi, et miks peaks olema? Et see maksab ju pmst ERR-le ka, et kogu see jant eelvoorude ja asjadega läbi teha. Ja leiaks siis sealt midagi uut ja toredat? Ikka samad näod.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Küss ongi, et miks peaks olema? Et see maksab ju pmst ERR-le ka, et kogu see jant eelvoorude ja asjadega läbi teha. Ja leiaks siis sealt midagi uut ja toredat? Ikka samad näod.
                              No aga miks õhtuleht teevee või keda iganes sa esindad, koostõõs teiste Euroopa kollaste lehtedega oma lauluvõistlust ei tee? Äkki õnnestub populaarsemaks saada? Eurovisioon on EBU poolt loodud ja nemad seda teile üle ei anna.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                No aga miks õhtuleht teevee või keda iganes sa esindad, koostõõs teiste Euroopa kollaste lehtedega oma lauluvõistlust ei tee? Äkki õnnestub populaarsemaks saada? Eurovisioon on EBU poolt loodud ja nemad seda teile üle ei anna.
                                Ahah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X