320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Muidugi on see hetkel koht, kui keskmine eesti mees hakkab fäshionist rääkima, tuleb peast kinni võtta ja natukene raputada. Mis puutub hetkel sellesse tsikki, siis ma ei näe seal midagi muud kui tavaline tänapäeva grunge hipster. kellele meeldib teistmoodi riides käia ja las naudib. Üldjuhul nagu numpskar tsikk näost ja laulab hästi. Muidugi need põsed lubavad eeldada, et porgand talle maitseb kerge dipikastmega.
    Sambaz Sambaz... cmon chillax düüüüüüd. Tema jaoks olen mina ka täielik hall mass oma guessi ja hilfigeri? asjadega seega on asi võrdeline.

    Ja ma siiralt loodan, et kui ma Telliskivisse ära eksin ja ikkagi mõne hipster neiuga vaikselt kohvikus sinasõprust üritan luua, siis sa ei tule pudel veini all talle seda soccerneti postitust näitama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ja ma siiralt loodan, et kui ma Telliskivisse ära eksin ja ikkagi mõne hipster neiuga vaikselt kohvikus sinasõprust üritan luua, siis sa ei tule pudel veini all talle seda soccerneti postitust näitama.
      Puhas sinu võit ju. Üks kütab raha joogile ning kulutab muidu energiat. Sina aga logeled ja õhtu lõpuks, ei saa neiu peast välja mõtet, et keegi (tema kohta) midagi halvasti ütles ning lõpuks andub ja paindub.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Tabasite siin oma Hilfigerite ja hipsteritega ühte mu nõrka kohta. Nimelt - linna peale minnes üldiselt ajan endagi kapist kõikvõimalikud initsiaalid (noh, TH ja CK, teate ju küll) välja erinevate lootustega, kuid terve elu olen maadelnud selle probleemi otsas, et meeldin ainult ja faking AINULT mingitele totaalhipsteritele (villane kampsun peab piltlikult öeldes seljas hallitama, muidu läheb pilk kõrvale). Kuna tavaelus olen aktiivne dresside kandja, siis ei paku ka see probleemile mitte mingisugust lahendust - pane selga ükskõik mida, hipsterid vist ainult võtaks Mind, aga mulle ei meeldi hipsterid.

        Et puhta suvaliselt teemasse ei hüppaks, siis oma töö tõttu käin iga päev mööda jaekaubanduskette ning ainukene artist, kes teist aastat järjest siseraadiole maksta jõudis (või ehk soovis) oli INGA. Olles tema lugu nüüdseks orienteeruvalt 200 korda kuulanud (lihtne arvutus), siis tekib tunne, et tahaks midagi ette võtta, aga ei tea täpselt, mida...

        PS. Pints, mis sul selle Sirbi poega? Üks väheseid kohti veel tänapäeval, kus saab õigeid vene stiilis saiakesi (by Tatalus või Nenell või kes iganes veel täna teevad neid) ning samuti on see peaaegu ainukene pood Tallinnas, kus müüakse klaaspudelis Cocat, Fantat ja Sprite üheaegselt
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Jaaaa see on kui sa kuskil Kalamajas ,,Kolmes Lõvis,, ennast neli päeva täiesti munni joonud ja vead nagu okei neiu koju ja mõtled, et telliskivist ja puha ning siis mõtled, et oled kultuurne ja ahistad oma vanat tuttavat ja ajad linnateatri piletid välja ja viskad ülikonna selga ja sul tuleb selliste teksadega skänk sinna, kellel mingid mustad emosaapad ka veel jalas.
          Okei rahune incel boi

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust

            PS. Pints, mis sul selle Sirbi poega? Üks väheseid kohti veel tänapäeval, kus saab õigeid vene stiilis saiakesi (by Tatalus või Nenell või kes iganes veel täna teevad neid) ning samuti on see peaaegu ainukene pood Tallinnas, kus müüakse klaaspudelis Cocat, Fantat ja Sprite üheaegselt
            Puhas promo.
            Aga kõige paremad värsked saiakesed/pirukad on siiski Sitsi marketis.

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Kahele asjale siin foorumis võib kindel olla - Sambaz astub ALATI (hipster)daami kaitseks välja ja Jõuluvana üritab püüdlikult jätta muljet nagu ta ei teaks toimuvast mitte midagi mitte kunagi.
              Tõsi, Veikz! Pigem veidrikust emosaabastega hipster kui Hurghada turult ostetud Louis Vuittoni tsikk. Aga teemasse ka, kas Helenile andsid mu numbri? Tuleb eurokale?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Muidugi on see hetkel koht, kui keskmine eesti mees hakkab fäshionist rääkima, tuleb peast kinni võtta ja natukene raputada. Mis puutub hetkel sellesse tsikki, siis ma ei näe seal midagi muud kui tavaline tänapäeva grunge hipster kellele meeldib teistmoodi riides käia ja las naudib. Üldjuhul nagu numpskar tsikk näost ja laulab hästi. Muidugi need põsed lubavad eeldada, et porgand talle maitseb kerge dipikastmega.
                >käin teist moodi riides
                >tegelt võta üks kalamaja kaltsakas ja viska teist

                keda kihlveokontorid praegu soosikuks peavad?
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                  Tabasite siin oma Hilfigerite ja hipsteritega ühte mu nõrka kohta. Nimelt - linna peale minnes üldiselt ajan endagi kapist kõikvõimalikud initsiaalid (noh, TH ja CK, teate ju küll) välja erinevate lootustega, kuid terve elu olen maadelnud selle probleemi otsas, et meeldin ainult ja faking AINULT mingitele totaalhipsteritele (villane kampsun peab piltlikult öeldes seljas hallitama, muidu läheb pilk kõrvale). Kuna tavaelus olen aktiivne dresside kandja, siis ei paku ka see probleemile mitte mingisugust lahendust - pane selga ükskõik mida, hipsterid vist ainult võtaks Mind, aga mulle ei meeldi hipsterid.
                  Nagu Boob välja tõi siis võti on selles, kuidas sa neid kohtled. Katseta sama suhtumist ka teiste naiste peal.
                  Ma ei ütle, et sa peaks rõvetsema või midagi, aga isegi see kui sa oled viisakalt natuke ükskõikne mingi piffi suhtes, kelle ego arvab, et ta on räme püss, siis vaata mis su tulemustega toimub

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    >käin teist moodi riides
                    >tegelt võta üks kalamaja kaltsakas ja viska teist

                    keda kihlveokontorid praegu soosikuks peavad?
                    Selles osas sul on õigus mees, võta üks ja viska teist. Kui vaadata natukene teistpidi, siis meil kõigil on hipsterite mõjutus sees, täpselt samamoodi nagu sinu prillid, vaevalt, et sa oleksid need uhked suuremat sorti prillid ostnud, kui sa ei oleks kuskilt asukohast x kuulnud, et need on moekad hetkel. Meil kõigil on teatud hipsteritelt saadud suunitlust sees. Egas muidu mõntz ei käi Sveta Baaris naisi sebimas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Selles osas sul on õigus mees, võta üks ja viska teist. Kui vaadata natukene teistpidi, siis meil kõigil on hipsterite mõjutus sees, täpselt samamoodi nagu sinu prillid, vaevalt, et sa oleksid need uhked suuremat sorti prillid ostnud, kui sa ei oleks kuskilt asukohast x kuulnud, et need on moekad hetkel. Meil kõigil on teatud hipsteritelt saadud suunitlust sees. Egas muidu mõntz ei käi Sveta Baaris naisi sebimas.
                      Pole kunagi Svetas käinud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Pole kunagi Svetas käinud!
                        Ma kutsusin su ühekorra kärakale. Lõid sittuma. Hipster kiisud oli väga maiad siis seal! Nägin Jenniferi ka seal!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Tõsi, Veikz! Pigem veidrikust emosaabastega hipster kui Hurghada turult ostetud Louis Vuittoni tsikk. Aga teemasse ka, kas Helenile andsid mu numbri? Tuleb eurokale?
                          Tinderis ta igatahes on🙂
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ma ostan üldse humanast paari euriga riideid, või noh ise ei lähe, muidu foorumist äkki keegi näeb ja on piinlik, aga kui kaup saabub, siis lasen sõbrannal paremad asjad välja otsida ja siis kuu lõpus saab 1 euriga osta talt. Saab suht head kraami küll. Aa no kunagi ostsin need valged lacoste ossikad ka, 11. klassis vist kandsin neid, alguses oli ok, aga suht kohe hakkas piinlik neid kanda. Kui vahel enne linna minekut tundub, et pole midagi stiilset või ägedat selga panna, siis tuleb paar õlle alla panna ja kõik korras, nagunii enamus, kellega pidutsed, panevad jooki ja joovad sind ilusamaks kui sa oled.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Tõsi, Veikz! Pigem veidrikust emosaabastega hipster kui Hurghada turult ostetud Louis Vuittoni tsikk. Aga teemasse ka, kas Helenile andsid mu numbri? Tuleb eurokale?
                              Igakell Egiptuse turu Louis Vuittoni kotiga värskelt päevitunud miisu!

                              Kommentaar


                                Kohati tundub, et mõnede lugude autorid on päris mitu kilti teatud tegevust harrastanud, et poolfinaali pääseda, ikka suht masendav, kuis nirud lood viisakalt öeldes ebamusikaalse esitajaga sõela läbivad, isegi Rändvee oli otse suht sõnnik.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X