320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
    Eilne parim laul oli metsatöllu ja rammi ühislaul.
    Tõsi ka?
    Neid oli lausa kolm
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      IMHO selle va rapuntsli kõige suurem häda on, et kui sa ikka oled juhtunud korda paar mingeid muid Epliku asju kuulama, siis selle taustal antud lugu mõjub ikka õige mannetult küll. Aga noh, sama kehtib ju tegelt ka Vaikmaa ja kolme pea ja mõne teisegi kohta, et natuke see eurokonkursi teadmine ilmselt istus kuklas ja sundis oma asja n-ö keskmise publiku jaoks veits kohitsema ja siis välja tuligi selline ei liha ega kala. Muus osas on täpselt nii, nagu eespool juba erinevates vormides öeldud, et see konkurss võiks ju tuua lugusid, mille skyplussiterrori eest ei peaks järgmised kolm kuud pidevalt põgenema. Ja toob ikka küll. Selles osas jätkuvalt Heidyle suur kummardus.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vaatasin praegu need Sepa ja Avandi vaheklipidi ära, ja fuck, geniaalsuse tipp.

        "Lauri ja Mikk naistelehes otsustasid lihtsalt bitchi panna."

        Kommentaar


          Jagage videoid sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


          See pole lihtsalt võimalik, geniaalne!

          Kommentaar


            Keegi oskaks ehk Das Megahyperi instrumentaali lugu anda?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Aru ma ei mõista, geniaalsuse tipp? Sitt huumor lihtsalt.

              Kommentaar


                Maitse üle ei vaielda, ütles kukk ja nokkis sitta edasi.
                Lõvi helistab põlevale ringile:
                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                Kommentaar


                  Võib-olla on asi lihtsalt selles, et ma olen sarnaste parodeeritud härrastega kokku puutunud ja sestap oli mul äratundmisrõõm. Punkkontserdid on täis Arxi ja Kusi sarnaseid tüüpe, folgi muru on täis säherdusi folkareid, uimas rastatüübid on täpselt sellised ja nii edasi. Näiteks see kinnastega vene tüüp meenutas mulle mingit Sillamäe esifänni.

                  Või on siis mul lihtsalt halb huumorimeel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    rapunzlist, mis mul kummitab juba nädal aega, aga esitus saab ainult veel paremaks minna.
                    Tra, ma arvasin, et ma olen gay, et mulle Rapunzel meeldib. Thank god! Lapsemure sai vastuse.

                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Või on siis mul lihtsalt halb huumorimeel.
                    Mul ka.

                    PS!
                    Miko võib vittu minna.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Märdi ja Oti oleks pidanud sinna Oslosse saatma .
                      Jalgpall

                      Kommentaar


                        Miks valivad kõigepealt mingid 10 suvakat ja siis ülejäänud rahvas?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          Miks valivad kõigepealt mingid 10 suvakat ja siis ülejäänud rahvas?
                          Et mingid Uku Suvisted, Birgit Õigemeeled ja Meie Mehed ei ruuliks.

                          Kommentaar


                            Eile juba saates Reporter jõuti kah juba öelda, et selle nende enda nn. eurolaulu konkurssi võitsid need Birgit ja Koit oma lauluga “Põgenen”. Ja sellele lisaks öeldi umbes nii: "Mis kõige intrigeerivam, see laul ei pääsenud Eesti laulu konkursile". Siis lasti veel halavat Koit Toomet juurde. Üldse üritati kogu selles uudisloos netikommide abil Eesti laulu maha teha.

                            Kommentaar


                              Eesti suurim muusikaspets, Edgar Savisaar, on rääkinud: Koit Toome ja Birgit Õigemeel olid parimad ning Lennale tehti lihtlabaselt ära.

                              Kommentaar


                                Heh lugesin Edgari blogist ka seda nüüd ja mina päris ei nõustu. Lenna kaotuse (kui seda nii saam nimetada) põhjuseks ei ole minu, kui staar-analüütiku hinnangul mitte ülepromomine vaid lihtsalt saate formaat. Viskasin korra pilgu peale saadud hääletel nii esimeses hääletusvoorus, kui ka seal viimase 1vs1 hääletuses.

                                Parandage mind kui ma eksin, aga esimeses voorus sai publikult enim hääli just Lenna. Teises ringis kui sai hääletada vaid Lenna ja ML poolt, siis ei hääletatud enam mitte ainult oma lemmiku poolt, vaid ka niiöelda keelgi teise vastu. Näiteks ütleme, et Marten Kunginga tulihingeline fänn Eldur Vildur Sitapildur hääletas esimeses ringis Marteni poolt, aga teises ringis hääletas ta Lenna poolt, kuna ML solist lõi talt kunagi lasteaias pruudi üle.

                                Siin konkreetselt vist ei ole see asi nii jube hull, aga meenub kunagi mingi muusika karikas või asi, kus Meie Mees ja Noorkuu vastamisi oli. Kõik MM vihkajad (keda on Eesti ilmselt ikka ropult palju) hääletasid Noorkuu poolt (kes ju kellelegi pida ei käi ja keda keegi ei vihka). Teate vist ise kellel kordades rohkem fänne on ja kes selle asja lõpuks võitis.

                                Mina olen vahepeal nii Lenna kui ka võidulaulu mõned korrad veel kuulnud ja üldiselt on aastast aastasse ikka sama teema, et võitja lugu meeldib. Sama teema on selle niiöelda päris euroka finaaliga kus isegi selle härri potteri lugu täitsa hea oli kui palju kordi kuulatud sai.

                                Aga staar-analüütik lõpetab. Over & Out.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X