320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kuidas see Mickey Rourke kasuvend nii populaarseks kujunes ja kuskohast ta üldse välja ilmus ?
    Nojah... tolle laulu kohapealt. Kui ikka ilma subtiitriteta laulu sõnadest aru ei saa on midagi väga valesti. Ehk peaks maakeeli laulma hakkama. Laulis nagu sokk oleks suus. Aga see on vaid minu arvamus. Pigem Kevin Baconi kasuvend.

    Kommentaar


      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
      Nojah... tolle laulu kohapealt. Kui ikka ilma subtiitriteta laulu sõnadest aru ei saa on midagi väga valesti. Ehk peaks maakeeli laulma hakkama. Laulis nagu sokk oleks suus. Aga see on vaid minu arvamus. Pigem Kevin Baconi kasuvend.
      Endale traditsiooniliselt ma muidugi kellegi poolt ei hääletanud, kuid see lugu ja Kõrsikute oma olid kaks ainukest talutavat lugu. Teised olid kas liiga huina-muina (Norman) või liiga lihvimata tehasetoodangud (Lenna ja Nurmsalu näiteks). Omaette mulje jättis ka Lenna ja Nurmsalu laulude kohta tahtsingi öelda, et need kaks jättis ka Maiken, jäi mulje nagu ta olek slaulmisoskuse totaalselt kuhugi kaotanud.. selline läbi nina poole rinnaga inisemine ei lähe kohe mitte.
      Aga selle Lenna ja Lõhmuse "lihvimata tehasetoodangu" kohta tahtsin veel nii palju öelda, et nende puhul jäi mulje nagu laulud oleks erinevatest täiesti eraldi olevatest detailidest kokku klopsitud - ehk võetud idee siit ja sealt ning üks lugu kokku pandud ja ja siis nii asi välja antudki. Puudus terviklik tunne, voolavus ja muu mis ühe hea loo puhul vajalik oleks. Seega mul on hea meel, et need kaks ei võitnud, seega võin isegi selle "Amazingu" alla neelata.. kuigi selle puhul häiris tohutult, et lavaline liikumine oli selle laulu kohta liiga energiline, ehk lihtsalt öeldes - liigne tõmblemine.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Kuidas see Mickey Rourke kasuvend nii populaarseks kujunes
        sitaks catchy laul oli ju? hommikul pohmelliga vedeledes kuulsin korra laulu ja refrään terve päeva kummitas
        nanananana, would you be my baby
        jejejejejeeee, i`d like to be your man
        shalalalalalala
        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        ja kuskohast ta üldse välja ilmus?
        selle düüdi "õige" bänd peaks muidu Nevesis olema

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Sandra Nurmsalu vs. žürii oli küsitav teema.
          Pigem on asi Lõhmuses, see teema, et enamus muusika tegelasi kadedad ta peale on vana teema juba juu... Nüüd sai see tugevalt kinnitust!!

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Pigem on asi Lõhmuses, see teema, et enamus muusika tegelasi kadedad ta peale on vana teema juba juu... Nüüd sai see tugevalt kinnitust!!
            Kadedad? Wow.

            Kommentaar


              Murutariplika lugu oli ainuke, mis meelde jäi. Mõned noodid rohkem pihta ja oleks juba väga hea asi.

              Žürii puhul on mul pigem küsimus, kui erapooletu see asjandus saab olla. Nimelt on ju paljud liikmed seal esinejate head sõbrad ja tuttavad. Nii annab Ott Maikenile rohkem punne jne. Võibolla lõpuks tasandub see välja ja võidab ikka see, kes kokkuvõttes kõige rohkem kohtunikele meeldib. Samas ega Eesti väiksuse juures saagi erapooletut publikut teha. Vähemalt sellist, kus levimuusika asjatundjad koos.

              Kommentaar


                Habemega mees-naine on aasta suurimal homoparaadil kohal. Kas kohal on ka mõni Balkani kastraat nagu juba heaks tavaks?

                Kommentaar


                  Just mingil hilisõhtul sattus telekas ETV peale ja sealt tuli üks täiesti hea eurovisioonilugu. Et nagu natuke kantri või amerikaana. Mina olen selle loo poolt. Riiki ei jõudnud tähele panna.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kas mänkufännid vaatavad täna eurokat või Hullu madistamist?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Just mingil hilisõhtul sattus telekas ETV peale ja sealt tuli üks täiesti hea eurovisioonilugu. Et nagu natuke kantri või amerikaana. Mina olen selle loo poolt. Riiki ei jõudnud tähele panna.
                      Holland. Hmm, vahva laul tõepoolest.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ameising.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                          Ameising.
                          Liiga obvious. Mitu aastat sa ikka tahad kuulata pm ühte ja sama lugu.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Loogiline. Kes Eestile oleks pidanud hääli andma? Aserid, armeenlased, venelased, ukrainlased, montenegrolased, ungarlased?

                            Kommentaar


                              Kes ikka viitsib vaadata Pinki tantsuversiooni mitu klassi nõrgemana ning kuulata Loreeni laulu mitu klassi halvemalt.

                              Loodan, et Island võidab, sest Island on väga ilus riik ja tahaks kindlasti seal Eurovisioonist osa võtta.

                              Kommentaar


                                Holland oli üle prahi.

                                Ukrainal on aga kõik võiduks vajalik olemas - kaunis neiu, tore inimhamster, catchy lugu ja maailma tähelepanu.

                                Aserbaidžaan, Albaania, Montenegro... aastast aastasse sama saast saab edasi. Ei tea, mis neis Euroopat võlub.

                                Lätit kuulan arvatavasti peale Hollandi loo kõige parema meelega uuesti Hea tuju laul.

                                Kokkuvõttes: ei ole pahane, et Eesti edasi ei saanud, kuigi oli parem enamusest. Tanja tore inimene, temast veidi kahju. Hea meel, et Holland ja Ukraina said edasi.

                                Ootame põnevusega seda "Super Hot Cosmos Band / Sandra" hala.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X