320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

    Originally posted by Aramis
    ...aga ikkagi see häälteenamus, mis TIIle langess näitab et eestlane on keskmise maitse poolest maakas ja euromõttes täielik provints...
    Asi pole ehk niivõrd selles maakuses ega provintslikuses, kui just faktis, et loodetakse jälle mingeid müstilisi võite ja kuna Tii oli oma ulgumisega vähemalt omapärane, siis püütaksegi taas sinilindu püüdma hakata.

    Eurovisioon on ju eestlaste jaoks üks tähtsamaid aasta kultuurisündmusi. Nii kurb kui see ka pole. Ja proovi sa mõne nende kohta halvasti öelda, kohe on shaakalid kallal (Kiku-Kaku ja Märtini sündroom - puudu rahvuskangelast paari teravama sõnaga ja kohe oled riigireetur).
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

      TII väga hea laul ja kindlasti ainuke normaalne. samas kui keegi helistada ei saanud siis see ta oma mure kuna ma sain nii lauatelefonilt kui ka mobiililt kätte!:P
      Vaikne.....

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

        Kiku-Kaku ja Märtini sündroom - väga hea väga hea, jätan meelde

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

          Mis Märtinisse puutub, siis...Mees vähemalt on end tõestanud ja nüüd tõestas jälle, et pole mingi üliinimene. Mootorisport on üldse selline kahtlane sport. Kikud&Kakud ja Andrused ka üllataval kombel pole alati võitnud- jah ja tõesti iga kord läheb see eestlasele kõvasti hinge. Ju arvatakse, et muu maailma sportlane ei pingutagi.
          Aga Eurovisiooni asi on teistsugune ja üldiselt pole ju midagi halba rahvas, kes ihkab võite. See kas ta endale aru annab, et ta kogu aeg liiga palju tahab pole isegi oluline. Aga Eurovisioon ja rahvahääletus....keegi võiks teha suure riigilaiuse eksperimendi ehk järgmise aasta euro rahvahääletuse jaoks valiks välja 10 lugu seinast seina stiilides - oleks huvitav näha, mis juhtub. Kardan ennustada. Ma tunnen nii paljusi eestlastest asjalikke inimesi, et midagi ennustada. Ja nüüd kui mõtlen eilsele - kas äkki need nn \"asjalikud\" äkki ei pea sest asjast nii, et helistada ja oma arvamust öelda. Et ikkagi mingi Eurovisoon, mis siin ikka rabeleda. Ma isegi ei helistanud - polnud NII HEAD laulu - muidu oleksin.
          Ehk siis ikkagi kkkuvõttesse lisada pehmendavat tooni - ei aja mind närvi see võitja vaid tema häälteenmaus. Täiesti aktsepteeritav oleks kui TII oleks võitnud 50 häälega Kerly ees ja asi ants. Aga see mis juhtus näitab, et asi on kahtlane. Olles just vaadanud mitmendat-setmendat korda(ja iga korraga yha rohkem meeldib) Conspiracy Theoryt, siis usun, et sealne peategelane Jeffrey suudaks tõmmata paraleeli eilse hääletustulemuse ja kuskil Aasias leviva chicken disease vahele. Ja olgu see haigus kui hull, see lahendus annaks mulle tagasi usu eesti inimestesse

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

            Vaatasin juhuslikult Rate foorumi offtopicus olevat Eurovisiooni teemat. Seal on enamus tüdrukuid vastu Neiokõsõkestele. Väikesed tüdrukud fännavad Kerlit.

            Ja kui kedagi huvitab, siis leidsin Charlene\'i pildid.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

              Originally posted by Noonik

              Väikesed tüdrukud fännavad Kerlit.
              Mitte ainult väikesed tüdrukud. Sattusin juhuslikult(ausalt) mingisse saksakeelsete Eurovisioonisõprade foorumilaadsesse kohta, kus meie praeguse laulu kohta ikka päris halvasti öeldi. Ainsana meie eelvoorus esinenutest kiideti just Kerlit.
              sigpic

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                Originally posted by Cerny Petr


                Originally posted by Noonik

                Väikesed tüdrukud fännavad Kerlit.
                Mitte ainult väikesed tüdrukud. Sattusin juhuslikult(ausalt) mingisse saksakeelsete Eurovisioonisõprade foorumilaadsesse kohta, kus meie praeguse laulu kohta ikka päris halvasti öeldi. Ainsana meie eelvoorus esinenutest kiideti just Kerlit.

                Ma ennem vaaatasin kah neid eurovisiooni lehti. Sattusin kah ühele saksa lehele ja ka hispaania lehele. Seal mõni kirjutas pilkavalt aga enamus olid väga rahul sellega ja isegi ütlesid, et see nende lemmik laul.

                Tõlkimisel kasutasin lehte translate.ru ... seal on võimalik tõlkida erinevatest keeltest erinevatesse keeltesse.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                  Ehk siis ikkagi kkkuvõttesse lisada pehmendavat tooni - ei aja mind närvi see võitja vaid tema häälteenmaus. Täiesti aktsepteeritav oleks kui TII oleks võitnud 50 häälega Kerly ees ja asi ants. Aga see mis juhtus näitab, et asi on kahtlane. Olles just vaadanud mitmendat-setmendat korda(ja iga korraga yha rohkem meeldib) Conspiracy Theoryt, siis usun, et sealne peategelane Jeffrey suudaks tõmmata paraleeli eilse hääletustulemuse ja kuskil Aasias leviva chicken disease vahele.
                  t6epoolest, (Hunt on vist lausa esimene k6ikv6imalikest foorumitest, kes tunnistab, et tema SAI h22letada), muidu j22b mulle kyll mulje, et korraldati \'rahvah22letus\', mille tulemus oli ette teada,
                  \'igaksjuhuks\' (tehn.probleemide puhuks, mis olid ju ilmsed) kohalviibinud zhyrii valis oma lemmikuks kyll hoopis teise laulu, aga ikkagi meenutas see (vist oli see ikka Orwelli \"1984\") parlamenti, kus k6igil oli \'vaba valik\' h22letada 1k6ik kelle poolt ja vajutada mistahes nuppu, ainult et h22letustulemused (mis olid ette teada), mis ekraanile ilmusid, sellest abs-lt ei s6ltunud..
                  mitte et mind eriti loksutaks, endal konkr. lemmikut polnud ja eriti olukorras, kus Eesti on juba korra selle v6istluse v6itnud ja korraldanud, puudub mu meelest suur m6te ja motivatsioon n2rveerida
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                    Originally posted by vaikiv mees


                    Ehk siis ikkagi kkkuvõttesse lisada pehmendavat tooni - ei aja mind närvi see võitja vaid tema häälteenmaus. Täiesti aktsepteeritav oleks kui TII oleks võitnud 50 häälega Kerly ees ja asi ants. Aga see mis juhtus näitab, et asi on kahtlane. Olles just vaadanud mitmendat-setmendat korda(ja iga korraga yha rohkem meeldib) Conspiracy Theoryt, siis usun, et sealne peategelane Jeffrey suudaks tõmmata paraleeli eilse hääletustulemuse ja kuskil Aasias leviva chicken disease vahele.
                    t6epoolest, (Hunt on vist lausa esimene k6ikv6imalikest foorumitest, kes tunnistab, et tema SAI h22letada), muidu j22b mulle kyll mulje, et korraldati \'rahvah22letus\', mille tulemus oli ette teada,
                    \'igaksjuhuks\' (tehn.probleemide puhuks, mis olid ju ilmsed) kohalviibinud zhyrii valis oma lemmikuks kyll hoopis teise laulu, aga ikkagi meenutas see (vist oli see ikka Orwelli \"1984\") parlamenti, kus k6igil oli \'vaba valik\' h22letada 1k6ik kelle poolt ja vajutada mistahes nuppu, ainult et h22letustulemused (mis olid ette teada), mis ekraanile ilmusid, sellest abs-lt ei s6ltunud..
                    mitte et mind eriti loksutaks, endal konkr. lemmikut polnud ja eriti olukorras, kus Eesti on juba korra selle v6istluse v6itnud ja korraldanud, puudub mu meelest suur m6te ja motivatsioon n2rveerida
                    Sedand küll - mis juba saavutatud, seie ei peaks pinget pakkuma. Ent samas kui osaleda, siis ei tohiks viimaste hulka jääda. Loodetavasti me ei jää. Aga 1984 on üsna tore film näitamaks, et kui tore, et meil ikka selline ühiskond on nagu ta on.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                      Viis eurolaulumeeskonda kavatseb esmaspäeval protestida hääletustulemused, mis tõid võidu ansamblile Neiokõsõ.

                      Ansambli Slobodan River esitatud laulu «Surrounded» üks autoreid Tomi Rahula ütles internetiportaalile Delfi, et nemad esitavad esmaspäeval kindlasti protesti.

                      Eelmise aasta eurolaulu võitja ansambli Ruffus solist Vaiko Epliku andmetel kavatseb protesti sisse anda viis meeskonda.

                      Lugedes kokku kõigile lõppvooru esinejatele antud hääled, selgub, et üle Eesti osales eurolaulu valimisel 19.478 inimest. Neist 8696 hääletas ansambli Neiokõsõ esitatud loo «Tii» poolt. Teiseks jäänud Kerli Kõivu esitatud lugu «Beautiful Inside» said 3638 häält.

                      «Kui saadet vaatab vähemalt 300.000 inimest, siis ei ole võimalik, et kokku tuleb nii vähe hääli,» ütles Rahula.

                      «Kõik telefoniliinid olid kinni C% vähemalt niipalju, kui on minul sõpru ja sugulasi,» lausus Rahula. «Kõik nad ütlesid, et ei saanud hääletada ei lauatelefonidel ega mobiilidel.»

                      Telefonihääletusel kolmandaks tulnud «Surrounded» kogus 2080 häält.

                      Elioni andmetel jõudis eurolauluhääletusel kohale 70-75 protsenti tehtud kõnedest.

                      «Massihääletuste puhul, kus erakordselt kõrge koormus langeb väga lühikesele ajale, on paratamatu, et kõik soovijad ei saa esimesel võimalusel ühendust,» ütles Elioni meediasuhete juht Ain Parmas BNS-ile.

                      Parmase sõnul tuli läbi 70-75 protsenti nii lauatelefonidelt kui ka mobiilidelt antud häältest. «Ma ise sain hääle kohe esimesel minutil esimese korraga ilma igasuguste probleemideta antud,» lisas ta.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                        Ah see on jama...nagu igal pool kommijad on öelnud, siis see tulemusi ei oleks muutnud.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                          Originally posted by vaikiv mees


                          \'igaksjuhuks\' (tehn.probleemide puhuks, mis olid ju ilmsed) kohalviibinud zhyrii valis oma lemmikuks kyll hoopis teise laulu, aga ikkagi meenutas see (vist oli see ikka Orwelli \"1984\") parlamenti, kus k6igil oli \'vaba valik\' h22letada 1k6ik kelle poolt ja vajutada mistahes nuppu, ainult et h22letustulemused (mis olid ette teada), mis ekraanile ilmusid, sellest abs-lt ei s6ltunud..
                          84\'s küll sellist kohta ei mäleta. Aga kui seal hääletamisest oleks juttu olnud, siis küllap see nii oleks olnud.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                            Ja mida selle protestiga saavutatakse? Tehakse ennast idioodiks ainult. Võtku õppust Maarjast: \"Üldiselt ma toetan seda eurolugu ja arvan, et see oli õige valik.\" Teiseks, kui oletada,et saatel on ca 300000 vaatajat, mitte kõigil pole telefone, seega langetame asja 240000 peale (ca 80%), Neist omakorda paljud tegelikult tahavad hääletada? Minu arvates on jama jutt see, et kõigil on see südamesoov ja püha kohustus. Ega ikka ei ole küll. Meedia kultiveeritav eurovisioonikultus pole mitte igasühes esindet. Seega kui võtame, et ca 25% sooviks arvamst valdada - jääks järgi nii 48000. Sealt 20000 on natuke alla poole, mis polegi ju nii paha tulemus arvestades kui lühikese aja sees hääletus toimub.

                            Teine asi - arvud arvudeks, aga kuidas kujutavad vandenõuteoreetikud ette, et \"Kerli Kõivu fännklubi ja Maria Rahula \"talendi\" austajad ja muidu sõbrad välja selekteeritakse? Kes on vähegi statistika alustõdedega kokku puutunud saaks aru, et kui juba 20000 hääle puhul saab esimene koht ca 45% ja teine alla 20% häältest, siis ülima tõenäosusega jääb see suhe püsima (võib-olla küll mitte nii mastaapses ulatuses)ka siis kui häälte arvu 2-3 korda suurendada. Selle tõenäosuse saaks isegi välja arvutada, aga ma tõesti ei viitsi valemeid üles otsida.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                              Minu arvates ei ole küsimus üldse selles, et kas oleks midagi muutunud, kui helistanuks 5000, 20000 või 100000 inimest. Protest on põhjendatud selle poolest, et hääled EI JÕUDNUD kohale. Mingi Elioni tüüp ütleb, et arvesse läksid 75% kõnedest... bullshit! St. et kui arvesse läks ümmarguselt 20000 häält, siis 20000/0,75=26667. Arvestades, et vaatajaid olii 300000 (kuskilt jäi selline number meelde), et usu ma seda asja.

                              Pakuks, et vähemalt 50000 helistajat võiks olla selle vaatajaarvu juures (ehk sotsioloogid oskavad täpsemalt oletada). Siinjuures on siililegi selge, et kui kord ei lähe kõne läbi, proovib ta uuesti. Nii võiks potsentsiaalne kõneürituste arv minu arvates olla lõppkokkuvõttes ilma liialdusteta nt. 100000 kandis.

                              Nõnda võib arvata, et kõnede läbipääsevus oli kuskil 20-25%, kui mitte vähem. Seega ei nõustu ma absoluutselt selle 75%-jutuga.

                              Kui aga alla 50% kõnedest läks arvesse, tekib küsimus, et kas on õige tegu kinnitada tulemused. Ma arvan, et kuskil eurolaulu reglemendis ei ole määratud, kui palju kõnesid peaks rahvahääletusel läbi tulema, aga sellest hoolimata arvan, et siinkohal võiks järele mõelda.

                              Sellest lähtuvalt saan ma erinevalt Jaanist täiesti aru protesti eesmärgist. Loomulikult olen aga nõus sellega, et lõppkokkuvõttes võitnuks \"Tii\" nii ehk teisiti.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                                Kuskil Vastseliinas olle üks vanamemm, kes tahtnud ka helistada, aga näed, Elion ei ole liini sisse pannud. Mis saab... hääl ei jõudnud kohale!

                                Siim, sul on ka loogikaviga sees. Protsendi arvestamine on antud juhul üldse kahtlane, sest üks tulemus (kõne läheb/ei lähe läbi) tingib edasise stsenaariumi.

                                Siinkohal tahaks muidugi mainida, et protesti puhul on tegemist tüüpilise eestlasliku jonni ja sita kaotamisoskusega. Oli zhürii... ei sobinud! Tegime rahvahääletuse... ka ei sobinud, kuigi paremat tehnilist teostust vähemalt protestijaist keegi vaevalt välja oskaks pakkuda. Mis järgmiseks? Teeme veetshe Eestimaa keskpaigas või?
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X