320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brighton & Hove Albion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

    Meenutas ühte minu paari aasta tagustest ülistuslaulusest ehk mõnus okse

    Brightonil on muidugi Leedsi ees üks eelis - koosseis, mis on for real harjunud kokku mängima. Kuid südikas esinemine sellesy kajakaga klubilt. Ja Skint meeldib mulle ka, mis siis, et end peidab kogu aeg ja alkohoolikust kaaslinalsele end vaid sekundiks näitab.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

      Algselt postitas skint

      Ajutine? Miks peaks selline olukord ajutine olema?
      ajutine on olukord ainult sellepärast, et liids on nii suur ja braiton on nii väike. ja kui palju-palju aega mööda läheb, ning me jälle tagasi vaatame, siis selgub, et liidsil on ikkagi natuke paremini läinud.

      aga eks sa vist alateadlikult tajud seda isegi ja üritad tänase päeva udarat lüpsta niipalju kui vähegi võimalik. see ei ole muidugi etteheide, ma teeks ise samamoodi.


      edit: eriti meeldib mulle su jutust see lause: \'..sama andekas kui Harry Who\'.
      meile ei piisanud isegi sellest dzentlmenist endast, et üle oma varju hüpata. teil on ta veel kõigest \"sama andekas\".
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

        Härri who?
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

          Olgu, neiud...

          Neiu Martin - see ei ole üldse mitte ülistuslaul, vaid lihtsalt reaalne ülevaade praegusest olukorrast . Mis aga peitmisse puutub, siis linna peal liigun täistsa vabalt ilma varjumata ringi, paari tunni pärast võib mind kogunisti bussijaama kandis siiberdamas näha

          Proua Konn - hmm, siinkohal on küll pigem sinu probleemiks Brightoni ja Leedsi vastandamine. Praeguses olukorras ei ole ma kordagi rääkinud midagi Leedsi suurusest või väiksusest või väiklusest... rääkisin lihtsalt, kuidas asjalood Brightoniga on. Ja lood on niimoodi, et BHA näol peaks tegemist olema üsnagi kindla 1. divisjoni klubiga, kui staadioni valmimiseni seal vastu pidada suudetakse. Siis võib aeglaselt hakata mõtlema millegi suurema peale.
          Aga kui sa seda tahad, siis võiksin millalgi oma arvamuse Leedsi olukorrast ka kirjutada, mis ei pruugi ei teile endale ega ka teistele sugugi mitte roosilisena näida (märksõna Kennaadi Bates)... Sellega loomulikult ei väida, et Leedsil ei võiks varsti hästi minema hakata, sest nagu siililegi selge ei sobi 40 000 pealtvaatajat mängudel ja 1. või 2. divisjon eriti hästi kokku, aga selleks, et säärasest mõistmisest ka mingit kasu oleks, peab seda krabisevat kuidagi paremini kasutama hakkama...
          Ajutine või mitte, aga loomulikult tunneb iga Brightoni toetaja hetkel rõõmu selle üle, et meeskonnal hästi läheb ja viik võõrsil Leedsi vastu on hea tulemus... Seda, et ma seda udarat kuskil liigselt lüpsnud oleks, ei pane justkui tähele, pigem võib säärast poliitikat märgata mõnes teises teemas näiteks...

          Harry kohta - mitte et kõik Leedsi poisid poleks kunagi nostalgilistel Champions League\'i päevadel sellest austraallasest üsnagi leilis olnud... Paul Reid oli 16-aastasena vms Kewelliga sama hea, üks valis kiire rikastumise läbi liitumise Leedsiga, teine läks ülikooli ja õppis seal, mängides kõrvalt jalgpalli edasi. Kewelli kiirele tõusule on järgnemas langus (või väidab keegi vastu?), Reidi on aga McGhee pannud niimoodi mängima, et Soccerood huvituvad tema tegemistest juba vägagi... Võrdlus Harryga on kohane juba ainuüksi seetõttugi, et mõlemad on austraallased ja hetkel on neist kuulsam Kewell... mis teha, et see nii on...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

            Peab tunnistama, et oli jah kunagi mingi Kewelli nimeline mängija ja mulle hirmsasti meeldis ....
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

              Algselt postitas skint
              Proua Konn - hmm, siinkohal on küll pigem sinu probleemiks Brightoni ja Leedsi vastandamine. Praeguses olukorras ei ole ma kordagi rääkinud midagi Leedsi suurusest või väiksusest või väiklusest...
              viitasid millalgi üleval poole, et sai 4:1 ära tehtud, punkte pea samapalju jne.
              (ie. võrdlesid leedsi ja braitonit)

              mina vastasin, et jaajah tõepoolest on ajutiselt selline ebameeldiv olukord tekkinud
              (ie. tõin sisse mõiste \'ajutine\' kontekstis leeds vs braiton)

              sina vastasid, et mis kuradi ajutiselt, treener pikendab lepingut ja üks klemm on sama andekas kui härri
              (ie. kasutasid mulle vastates sama sõna teises kontekstis)

              mina viitasin, et ajutisuse momendi tõin sisse just leedsi-braitoni võrdluse kohal
              (ie. viitasin asjaolule, et kasutad vastates sama sõna teises kontekstis)

              sina vastasid, et rääkisid ainult braitonist, ning viitasid minu isiklikele seksuaalprobleemidele.
              (ie. kasutasid kahte enimlevinud demagoogiavõtet)


              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                Rohelise Konna seksuaalprobleemid on üks kahest enim levinud demagoogiavõttest?

                Krt. ma saan iga päevaga targemaks
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                  Konnal ei ole seksuaalprobleeme - ta paneb kõike, mis liigub.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                    Algselt postitas oku


                    Konnal ei ole seksuaalprobleeme - ta paneb kõike, mis liigub.
                    .. ja mis enam ei liigu
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                      Mulle meeldib, et pärast Leedsi teema ära läbustamist oleme me endale uue pesa leidnud

                      Kui siin igav hakkab, siis järgmisena pakun Liverpooli teemat.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                        Algselt postitas oku
                        Kui siin igav hakkab, siis järgmisena pakun Liverpooli teemat.
                        You say HARRY!
                        I say WHO!?



                        Kusjuures mul hea meel, et Brightonil hästi läheb, saab järgmine aasta kah nendega madistada ja skindiga möliseda. Sa ei taha meie DVD õhtule tulla? Ma autoga niikuinii läheks. Vist.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                          Too siia jah, vaatame üle. Äkki hakkab meeldima
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                            HARRY!!

                            muide otsutage ära millal ma teid kõiki koos näha saan. mina olen vaba igal ajal

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                              Kusjuures pakkumine on ahvatlev, aga kaalumise alla võtaks selle vaid siis, kui DVD-õhtut veidike muuta ja repertuaari lisada ka näiteks VHS LP play-offi poolfinaali korduskohtumine Swindoniga . Samas on meeldima hakkamise seik pisut ehmatav, eriti kui arvestada rohelise konna probleeme ja helikindlust jms... :P. Ning enne kindla aja mainimist ei saa midagi öelda, sest hetkel ei viibi teatud aja vältel ei Tartus ega Tallinnas...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                                skint, especially for you. rünnole peaks ka peale minema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X