Lehekülg 1, kokku 27 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 535
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Arrow Taavi Rähn (74/0)

Tere!
    Taavi Rähn on Ukrainas \"Volyn\"klubis.Klubi on pärit Lutskist(obl.keskus)Lääne Ukraina.
    Eelmine aasta Ukraina MV kuues.
    www.fcvolyn.net
    www.fcvolyn.com
    Ise olen seal üles kasvanud.
    Andrei Tallinn

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane Replying to Topic \'Taavi Rähn Ukrainas

Tere!
    Taavi Rähn on Ukrainas \"Volyn\"klubis.Klubi on pärit Lutskist(obl.keskus)Lääne Ukraina.
    Eelmine aasta Ukraina MV kuues.
    www.fcvolyn.net
    www.fcvolyn.com
    Ise olen seal üles kasvanud.
    Andrei Tallinn

LAGI
    Misha Moskva
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

Tõenäosus, et Rähn sinna jääb on suhteliselt väike. Minu silmis jääb mees tulevaks hooajaks kuhugi Tervise ja Flora vahepeale. Sellisest klassist mängijat vaevalt tasub sisse tuua. Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis. Väga ebakindel tüüp. Poleks eales lootnud, et Rähn üldse kuhugi \"välisklubisse\" testimisele jõuab.

Kuid samas võin ka eksida. Eks tulevik näitab, mis mehest saab.:P

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by treze

Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis.
    FC Flora president Aivar Pohlak lausus, et kõigi kriitikute küsimustele on see testimisele siirdumine parimaks vastuseks. \"Rähni minek Ukrainasse pole mitte meie töö, vaid Ukraina klubi skaut valis ta ise Kubok Sodru˛estva mängude põhjal välja,\" sõnas Pohlak.

\"Volõni skaut jälgis kõiki meie mänge Moskvas,\" jätkas FC Flora president. \"Alguses kõneles ta isegi kuni viie mängija kutsumisest testimisele. Sealsete meistrivõistluste tase on kindlasti Eesti omast kõrgem, kuid antud klubi mänguklass on Floraga võrreldes enam-vähem sama.\"

Ehk annavad need kaks linki: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5794 ja http://www.soccernet.ee/news.php?id=5765 sulle vastuse

Oleksin pidanud rohkem uurima, loomulikult oskas meie kõikide lemmik tippajakirjanik Mihkel Uiboleht ennetada olukorda ning vastavad küsimused kiirelt ära küsida. :P Aitäh.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Oleksin pidanud rohkem uurima, loomulikult oskas meie kõikide lemmik tippajakirjanik Mihkel Uiboleht ennetada olukorda ning vastavad küsimused kiirelt ära küsida. :P Aitäh.
    Häbi treze, sa vana intervjuueerimisspets , oma portaali uudiseid sa ka enam ei loe :P

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Tõenäosus, et Rähn sinna jääb on suhteliselt väike. Minu silmis jääb mees tulevaks hooajaks kuhugi Tervise ja Flora vahepeale. Sellisest klassist mängijat vaevalt tasub sisse tuua. Huvitav oleks teada, kus kohast selline huvi üldse tekkis. Väga ebakindel tüüp. Poleks eales lootnud, et Rähn üldse kuhugi \"välisklubisse\" testimisele jõuab.

Kuid samas võin ka eksida. Eks tulevik näitab, mis mehest saab.:P
    Poleks uskunud ,et sa lausa kahe jalaga ämbrisse astud.:P
    FCF Forever

Lausa häbi on

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Esmaspäeval pidas Türgis treeninglaagrit läbi viiv FC Volõn Lutsk kontrollmängu Kasahstani kõrgliiga meeskonnaga ja võitis 2:0. Ukraina klubis testimisel viibiv FC Flora kaitsja Taavi Rähn alustas algkoosseisus poolkaitsja positsioonil ja mängis 70 minutit.

POOLKAITSES?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja Litmanen37 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Minul erilist usku Taavisse ei ole..Ma ei saa eriti aru,kas see scout oli pime või mis?Vabandan teiste ees,kui minu arvamus oli liiga kriitiline,aga olgem ausad...Taavi on siiski Eestis kuulus oma `kalade`,mitte ilusa ja nauditava mängu poolest.
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Ta on küll viimasel ajal kaitses päris hästi mänginud. aga pärast neid \"kalasi\", ei pane keegi tema head mängu lihtsalt tähele...

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Põhjus miks ma Taavi Rähni \"troppide\" kilda olen paigutanud peitub selles, et pärast Hollandi mängu teatas, et jäi oma esitlusega üldjoontes rahule - 8 minutit platsil ja kaks väravat tema kraesse. Pisut võiks enesekriitikat ikka olla.
    Pole olnud ka mõjuvat põhjust \"troppide\" osakonnast välja arvata. Loodan, et kunagi tuleb.
    memer of Gaskoff fan club

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by indrek

Põhjus miks ma Taavi Rähni \"troppide\" kilda olen paigutanud peitub selles, et pärast Hollandi mängu teatas, et jäi oma esitlusega üldjoontes rahule - 8 minutit platsil ja kaks väravat tema kraesse. Pisut võiks enesekriitikat ikka olla.
    Pole olnud ka mõjuvat põhjust \"troppide\" osakonnast välja arvata. Loodan, et kunagi tuleb.
    Ukrainlased üritavadki teda TROPPIDE osakonnast välja tuua. Aga ,miks ka mitte ,meie saame selle raha eest nii mõnegi noore välja koolitada ja võibolla on Taavi juba aasta pärast koondises asendamatu . Mina olen enam ,kui kindel ,et Ukrainasse ta selleks hooajaks jääb.
    FCF Forever

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Võrreldes Hollandi mänguga, on Rähn ikka päris kenasti edasi arenenud. Kuigi jah, kindlust ei sisenda ta vist oma mänguga kellessegi ka praegu. Kaitse oleks tema võimete juures ainus koht, kus ta hakkam saaks hetkel. Kui Rähn tõesti Ukrainasse toksima jääb, siis keskväljal võib juba tema tehniliste oskuste ja kiiruse juures ette kujutada, mis juhtuma hakkab.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Professionaal Kasutaja tanielo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Litmanen37

Minul erilist usku Taavisse ei ole..Ma ei saa eriti aru,kas see scout oli pime või mis?Vabandan teiste ees,kui minu arvamus oli liiga kriitiline,aga olgem ausad...Taavi on siiski Eestis kuulus oma `kalade`,mitte ilusa ja nauditava mängu poolest.
    Õnneks sa ei otsusta ka, kes kus mängima hakkab

Eesti koondislane Kasutaja Litmanen37 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by tanielo

Originally posted by Litmanen37

Õnneks sa ei otsusta ka, kes kus mängima hakkab
    Sina kahjuks ma otsustan kyll,kuid mitte sellisel tasemel ........igatahes edu Taavile...
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Tegelikult on Rähnil ju enamgi eeldusi ja märksa parem tehnika kui Piirojal. Miks te k6ik nii pessimistlikud olete. Need kalad on ka suuresti kommunikatsiooni probleemidest tulnud mitte Rähni kobadusest.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Loodan, et sinu eelarvamus kujunes valeks ja Taavi \"Toks\" Rähn saab Ukraina tiimi liikmeks. Tänased uudised on selles liinis üsna head. Pigem Ukrainas kui Eestis null konkurentsiga liigas. Igal juhul on see mehele edasiminekuks.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by Malfoy

Loodan, et sinu eelarvamus kujunes valeks ja Taavi \"Toks\" Rähn saab Ukraina tiimi liikmeks. Tänased uudised on selles liinis üsna head. Pigem Ukrainas kui Eestis null konkurentsiga liigas. Igal juhul on see mehele edasiminekuks.
    Tänasest päevast alates vist Taavi \"Tank\" Rähn vms :P Aga jah, uudised postiivsed. Märgid näitavad, et uuel nädalal on oodata lepingut.

Võin tõesti oma sõnu süüa, sest märgid näitavad jah, et mees suundub Volyni ridadesse. Väga positiivne iseenesest. Kritiseerisin liigselt üle. Samas huviga tahaks näha mõnda kohtumist, kus mees palli veeretada sai. Lugenud olen jah, et positiivselt, kuid oma silm on ikka kuningas. Loodetavasti selline võimalus ka tulevikus tekib. :P

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud