320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtla-Järve JK Järve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
    näita mulle sellise ilmaga korraliku platsi... Kas Eesti - Kanada ei tule meelde? või teistes linnades täna ei sajanud lund?
    Tglt ei sadanud lund mitte ei sajanud. Aga anname andeks.
    ja minu meelest k2is jutt sellest staadionist

    Algselt postitas ReneK
    Suvised mängud on Kohtla-Järve spordikeskuse staadionil.

    Kommentaar


      Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
      näita mulle sellise ilmaga korraliku platsi... Kas Eesti - Kanada ei tule meelde? või teistes linnades täna ei sajanud lund?
      Küsimus käis nagu mina aru saan Kohtla-Järve spordikeskuse staadioni kohta, kus peaksid suvised mängud toimuma, lund siis ehk ei saja
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Siis ma sain valesti aru, sorry! Mis puutub linnastaadioni, siis nii tribüünid, kui ka ise plats vajavad kapitaalset remonti ja renoveerimist. Ei usu, et linn võib siin kõvasti aidata. Sel juhul jääb see "põld" veel mitu mitu aastaks sellisena!
        Lootus sureb viimasena!

        Kommentaar


          Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
          Siis ma sain valesti aru, sorry! Mis puutub linnastaadioni, siis nii tribüünid, kui ka ise plats vajavad kapitaalset remonti ja renoveerimist. Ei usu, et linn võib siin kõvasti aidata. Sel juhul jääb see "põld" veel mitu mitu aastaks sellisena!
          Kuid siiski lootus sureb viimasena

          Kommentaar


            Eks tuleb siis oma lapsepõlve kodulinnas K-Järvel mõnel mängul ära käia ja vaadata ,kuidas väljak on .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
              Siis ma sain valesti aru, sorry! Mis puutub linnastaadioni, siis nii tribüünid, kui ka ise plats vajavad kapitaalset remonti ja renoveerimist. Ei usu, et linn võib siin kõvasti aidata. Sel juhul jääb see "põld" veel mitu mitu aastaks sellisena!
              Selline mure pole ainult Kohtla-Järvel ju.

              Kommentaar


                minu mäletamist mööda läks k- järve väljak persse tänu üleujutusele, mis seal kunagi oli, siiani pole korda tehtud

                migid aastad mängiti üldse spordikooli staadionil, see on ka mõnus põld, ühel mängul käis tuulispask üle, nurgalipud lendlesid mööda staadioni, ennast pidi kägarasse tõmbama ja õlule näpu peale panema, et midagi hirmsat ei juhtuks

                pärast seda uputust vist käis klubi ka persse korraks omadega, nii et nutsu nagunii polnd, et midagi teha

                vähemalt läks narva ahju täna, suur päev lootusele jälle
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Mulle alati meeldib, kui väikesed vennikesed Koljatitele ära teevad. Ja pealtvaatajate arvuga tundub Lootus kõik muud klubid oma debüüthooajal läbi kottivat. Mõtlemisainet ühele teatud Tallinna kommertsklubile...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Mulle alati meeldib, kui väikesed vennikesed Koljatitele ära teevad. Ja pealtvaatajate arvuga tundub Lootus kõik muud klubid oma debüüthooajal läbi kottivat. Mõtlemisainet ühele teatud Tallinna kommertsklubile...
                    Tundub et turundus on seal tõsti hea.Aga seal on ilmselt natukene lihtsam ka annad vankadele paki sifkasid ja need istuvad õnnelikult 1,5 h

                    Kommentaar


                      Kuidas sa selle mõtteni jõudisd? Inimesed tulevad jalgpalli vaatama. vaata, mis ilm oli, tööpäev ka ning rahvast tuli rohkem kui Levadia ja Flora mängudele (vahvad fännid meeskonnal vist)
                      Lootus sureb viimasena!

                      Kommentaar


                        Eelmisel aastal käisime sellel K-J linnastaadionil mängu vaatamas. Muru oli Eesti kohta täitsa rahuldav.

                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Aitab nuutma, normaalne plats

                          Kommentaar


                            Kohtla-Järvel pole nagunii midagi peale vuti vaatamise teha. Peakski kõik need Tallinna klubid ära kaotama ja väikelinnadesse üle viima. Näiteks ise ma Tammeka mängule enam ei lähe kuni väljas on ilusad suveilmad või korralik tribüün ehitatakse katusega. Pole mingit tahtmist külma ja tuulega lörtsi sees seista ja siis selle eest 40 krooni ka veel maksta. Aga jaksu kohtla-järvele!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                              Kohtla-Järvel pole nagunii midagi peale vuti vaatamise teha. Peakski kõik need Tallinna klubid ära kaotama ja väikelinnadesse üle viima. Näiteks ise ma Tammeka mängule enam ei lähe kuni väljas on ilusad suveilmad või korralik tribüün ehitatakse katusega. Pole mingit tahtmist külma ja tuulega lörtsi sees seista ja siis selle eest 40 krooni ka veel maksta. Aga jaksu kohtla-järvele!
                              Jäähoki ka

                              Kommentaar


                                Värav:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X