320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtla-Järve JK Järve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Respekt Lootuse atribuutikat kandnud fännile, kes kuulduste kohaselt pikaaegne vutisõber pidi olema ja asjalikult häält tegi

    Kommentaar


      Thanks!
      Lootus sureb viimasena!

      Kommentaar


        ELJ-ist laupäevase vooru eelvaateid lugedes jäi silma, et Lootusel tegeleb peatreener mängul ka teadustajana! Why not, või mis?
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Mingi neiu on neil seal ikka...
          Põhimõtteliselt võib sinna ankeeti märkida suvalise nime. Aga iseküsimus on, et kes siis ikkagi on hetkel Lootuse peatreener? Ma mõtlen inimest, kel ka vastav litsents ja ametlik leping (jms.) klubiga oleks.

          Kommentaar


            Sillamäe aitab Kohtla-Järvel ikka igal võimalusel liigasse jääda, nüüd veel lisaks Kabajev ja Nesterovski sinna saadetud.

            Kommentaar


              Lootus nagu Tulevik, mänguaega vajavad mängijad saadetakse sinna.

              Kommentaar


                Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                Lootus nagu Tulevik, mänguaega vajavad mängijad saadetakse sinna.
                no aga Lootuselt ei võeta paremaid mehi ära nagu viljandilt
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  no aga Lootuselt ei võeta paremaid mehi ära nagu viljandilt
                  Lihtsameelne maljamees, kui sealt oleks võtta, küll siis ka võetaks. Hetkel Lootuses koguni 10 Sillamäe taustaga mängijat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                    Lootus nagu Tulevik, mänguaega vajavad mängijad saadetakse sinna.
                    Need kaks viimati nimetatud nüüd küll vähese mänguaja üle kurta ei saanud. õlemad kindlad põhikoosseisu mehed. Pigem on siin põhjuseks liiga suur non-EU kodanike (Venemaa) arv Sillamäe võistkonnas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sosku Vaata postitust
                      Need kaks viimati nimetatud nüüd küll vähese mänguaja üle kurta ei saanud. õlemad kindlad põhikoosseisu mehed. Pigem on siin põhjuseks liiga suur non-EU kodanike (Venemaa) arv Sillamäe võistkonnas
                      Nesterovski on küll Eesti kodanik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Lihtsameelne maljamees, kui sealt oleks võtta, küll siis ka võetaks. Hetkel Lootuses koguni 10 Sillamäe taustaga mängijat.
                        Kümme? Let's go! Nimeta mulle 10 Sillamäe jalgpallikooli mängijat Lootuses. See, et mõned Lootuse mängijad mängisid varem Sillamäl mu meeles suht loogiline. Nagu ka paljud mängisid enne Narvas. samuti mõned Transi mängijad mängisid varem Lootuses ja Kalevis.

                        Aga Sillamäe ja Kohtla-Järve klubide sõprus on pigem mängijate soov. Mehed sooviksid pigem mängida Lootuse eest, kui istuda Kalevi pingil. Kõik vajavad praktikad, kõik tahavad mängida.
                        Lootus sureb viimasena!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                          Kümme? Let's go! Nimeta mulle 10 Sillamäe jalgpallikooli mängijat Lootuses. See, et mõned Lootuse mängijad mängisid varem Sillamäl mu meeles suht loogiline. Nagu ka paljud mängisid enne Narvas. samuti mõned Transi mängijad mängisid varem Lootuses ja Kalevis.

                          Aga Sillamäe ja Kohtla-Järve klubide sõprus on pigem mängijate soov. Mehed sooviksid pigem mängida Lootuse eest, kui istuda Kalevi pingil. Kõik vajavad praktikad, kõik tahavad mängida.
                          Ma ei mõelnud muidugi sillamäe kasvandikke, keda on väga vähe. Mõtlesin neid, kes on olnud seotud sillamäega.

                          1 Abdurashidov, Khampash
                          4 Ametov, Irfan
                          7 Kabaev, Evgeny
                          8 Kulik, Vassili
                          9 Lihhatšov, Ivan
                          10 Mutik, Alexander
                          11 Nesterovski, Roman
                          16 Smirnov, Dmitri
                          18 Zahharenkov
                          21 Vedehhov

                          Kommentaar


                            Ma räägingi. Regioonist kolm meeskonda mängivad meistriliigas. Pool kõikidest mängijatest on mänginud nii Transis, kui ka Kalevis ja Lootuses. Sellepärast enne kui rääkida, et Lootuse mängijad on olnud seotud Sillamäega mõtle, äkki nad enne Sillamäet olid seotud Lootusega! ))
                            Lootus sureb viimasena!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                              Ma räägingi. Regioonist kolm meeskonda mängivad meistriliigas. Pool kõikidest mängijatest on mänginud nii Transis, kui ka Kalevis ja Lootuses. Sellepärast enne kui rääkida, et Lootuse mängijad on olnud seotud Sillamäega mõtle, äkki nad enne Sillamäet olid seotud Lootusega! ))
                              Paraku selliseid, kes on enne Sillamäed või Narvat olnud seotud Lootusega ei ole nende kümne hulgas.

                              Vaadates põgusalt Sillamäe ja Transi nimekirja, leidsin sealt vaid Plotnikovi, kes on Lootusest tulnud ja tema ei ole vist Lootuse enda kasvandik, pigem Jõhvi oma ja see pole teil seal ükstapuha. Lootusesse jõudis ta Tallinna ringiga alles 2009. aastal.

                              Kommentaar


                                Kus see kulminatsioon on ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X