320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

otsin kus jalgpalli mängida...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsin kus jalgpalli mängida...

    vabandan kohe ära kui valesse kohta nyyd see topic mul kribatud aga siiski....

    lugu nimelt selline et tahax ise ka kuskil mansas pallida...ehk ka liiga mängegi mängida...pallile saan pihta ja mängust jagan ka enam vähem....aga pole kohta kus mängida...v liiga olex täiseti teretulnud...ootan vastuseid kas on võimalik yldse ...uuel hooajal mängida või jäin jälle hiljax...tänud
    iga mees on oma saatuse valaja

    #2
    Replying to Topic \'otsin kus jalgpalli mängida...\'

    Ma arvan, et klubisid huvitaks kus sa varem mänginud oled ja mis positsiooni, khmm muidugi kui oled üldse
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'otsin kus jalgpalli mängida...\'

      ehh...seda ma kyll teinud pole....on see siis v.liigas nii tähtis???
      iga mees on oma saatuse valaja

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'otsin kus jalgpalli mängida...\'

        Originally posted by ge[er]onimo


        ehh...seda ma kyll teinud pole....on see siis v.liigas nii tähtis???
        V liigas osalemiseks on põhiline, et sul oleks vähemalt kaks jalga ja üks pea, no tegelt võib neid ka rohkem olla , kui järele mõelda, mees ma annan sulle täna ise esimese raimo aasa karika

        ja millegipärast ma arvan, et peale sellist lollust sa vist V-liigasse ei saa ka, aga noh mine sa tea, pall on ju ümmargune, vist

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'otsin kus jalgpalli mängida...\'

          laup2eval selguvad fc kakum2e trenniajad. soovitun sul yhendust v6tta selliste foorumitegelaste nagu rui costa v6i siis hundiga

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'otsin kus jalgpalli mängida...\'

            Originally posted by dreyd



            V liigas osalemiseks on põhiline, et sul oleks vähemalt kaks jalga ja üks pea, no tegelt võib neid ka rohkem olla , kui järele mõelda, mees ma annan sulle täna ise esimese raimo aasa karika

            ja millegi pärast ma arvan, et peale sellist lollust sa vist V-liigasse ei saa ka, aga noh mine sa tea, pall on ju ümmargune, vist
            asi ikkagi selles et ma pole spetsiaalselt mingit positsiooni mänginud...ma tahan lihtsalt mängida kas või trennis see v liiga polegi nii oluline...tahan mängida...
            tänud karika eest
            iga mees on oma saatuse valaja

            Kommentaar

            Working...
            X