320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manuel Pablol lahtine jalaluu murd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manuel Pablol lahtine jalaluu murd

    Kuuldavasti peab mees palliplatsilt ligi 6 kuud eemal olema.Jube vaatepilt oli iseenesest, jalg naksti põhimõtteliselt pooleks.Deportivo võitles end 2:0 kaotusseisust mängu lõpuks viiigi peale.

    #2
    Vaatepilt oli tõesti ropp... Huvitav, et ta ise suutis (vähemalt telekast paistis nii) suht rahulikuks jääda. Vähemalt see vend, kellega ta kokku pani (Giovanella vist?) oli küll näost valge ja hoidis peast kinni. Sellised asjad on ikka ropud...
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #3
      Selliseid asju juhtub

      Kommentaar


        #4
        Pilt hetkest, kui Luc Nilis eelmine hooaeg jala murdis oli ikka päris kole vaadata. Kes näinud, see teab.

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Kaarel

          Pilt hetkest, kui Luc Nilis eelmine hooaeg jala murdis oli ikka päris kole vaadata. Kes näinud, see teab.
          Juhtusin kah seda nägema, peris jõhker oli...

          Aga rõvedustest rääkides sattusin ükspäev siuksele leheküljele, kus näitas ikka vääga rõvedaid asju! Lõigati päid otsast ära jms.
          Ei soovita kellegile, aga kes on huvitatud, saatke message mulle! Sellist asja mina igatahes oma eluea jooksul näinud pole veel, kui see, ega enam ei taha kah!
          Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by T20s

            Orginally posted by Kaarel

            Pilt hetkest, kui Luc Nilis eelmine hooaeg jala murdis oli ikka päris kole vaadata. Kes näinud, see teab.
            Juhtusin kah seda nägema, peris jõhker oli...

            Aga rõvedustest rääkides sattusin ükspäev siuksele leheküljele, kus näitas ikka vääga rõvedaid asju! Lõigati päid otsast ära jms.
            Ei soovita kellegile, aga kes on huvitatud, saatke message mulle! Sellist asja mina igatahes oma eluea jooksul näinud pole veel, kui see, ega enam ei taha kah!
            Ma vaatasin ka mingi aeg videot, kus pea otsast ära lõigati. Võigas

            Aga sa võid selle aadressi mulle PM saata, vaatan üle.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Maarek

              Orginally posted by T20s

              Orginally posted by Kaarel

              Pilt hetkest, kui Luc Nilis eelmine hooaeg jala murdis oli ikka päris kole vaadata. Kes näinud, see teab.
              Juhtusin kah seda nägema, peris jõhker oli...

              Aga rõvedustest rääkides sattusin ükspäev siuksele leheküljele, kus näitas ikka vääga rõvedaid asju! Lõigati päid otsast ära jms.
              Ei soovita kellegile, aga kes on huvitatud, saatke message mulle! Sellist asja mina igatahes oma eluea jooksul näinud pole veel, kui see, ega enam ei taha kah!
              Ma vaatasin ka mingi aeg videot, kus pea otsast ära lõigati. Võigas

              Aga sa võid selle aadressi mulle PM saata, vaatan üle.
              Saada mulle ka, ehk tean juba seda...
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                Ehhhh...Nüüd siuke lugu, et olen kahjuks omal selle lingi bookmarksist ära kustutanud!
                Sry, et ette-taha promosin siis...Aga noh proovin üles leida.
                Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                Kommentaar


                  #9
                  Meile siin sõjaväes näidati jällegi videot jäsemete amputeerimisest.

                  Kommentaar


                    #10
                    võibolla räägite shownomercy.com-ist??????

                    See mingi eriti rõve sait oli...mingi aasta aega tagasi sai seal korra käidud.....enam ei kipu kah....

                    Kommentaar

                    Working...
                    X